Je možné otěhotnění po orálním sexu?

dagmar86
11. pro 2015

Dobrý den,
moc bych Vás chtěla poprosit o radu. Menstruaci mívám pravidelně, neužívám HA. Můj menstruační cyklus má cca 30 dnů (někdy 31). Ve čtvrtý den své menstruace (ten den velmi slabá) jsem prováděla orální sex; po celou dobu jsem měla na sobě kalhotky. Trošku sperma jsem měla potom na rukou, šla jsem si je umýt mýdlem a po cca půl hodině jsem se šla vykoupat.
Je možné, aby se při pozdějším VNĚJŠÍM umývání (na vagíně) dostalo nějaké sperma dovnitř do pochvy a způsobilo otěhotnění (pokud-li nějaké i po umytí zbylo na rukou, za nehty)? Nebo aby se dostalo dovnitř a zůstalo zde do plodných dnů a potom způsobilo otěhotnění? Je to vůbec možné? V rámci menstruace?
Prosím, jaká je pravděpodobnost, že došlo k otěhotnění? Prosím poraďtě, ale jen vážně. Není to vtip, velmi mě to trápí a nemůžu to pustit z hlavy. Děkuji moc za Vaše odpovědi, Dagmar

olakolesnikova
11. pro 2015

nulova pravdepodobnost

evulina77
11. pro 2015

😀 😀 😕 😕 😅 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
jako vtip by to bylo vtipné, jestli je to myšleno vážně, je to spíše k pláci, promiň
těhotná být nemůžeš, neboj...

dagmar86
autor
11. pro 2015

Všem se omlouvám, také se stydím při psaní tohoto dotazu... víte, opravdu mě to velmi trápí a nemůžu to dostat z hlavy.

Udělala jsem velkou chybu. Opila jsem se a nějak se to zvrtlo a došlo k orálnímu sexu - jak popisuji níže, ale s kamarádem mého přítele. (prosím nesuďte, sama si nesu toto břímě☹ )

S přítelem jsem již 11 let, vztah máme vážný a pěkný. Velmi dané věci lituji a trápí mě svědomí. Možná mám proto takové, neopodstatněné obavy.

V listopadu jsme se rozhodli /po předešlém a důkladném plánování/ založit rodinu. Povedlo se. Jsem těhotná.

Nyní jsem v cca 7-8. tt a napadají mě věci, zda se v rámci toho "nechtěného" orálního sexu (nebylo nic více) nemohlo něco stát a děťátko by nebylo přítele. Místo užívání si prvních okamžiku těhotenství, na které jsem se roky těšila, pláču a přemýšlím nad toto otázkou.
Dne 21. 10. mi začala pravidelná menstruace (po 31.dnech). Dne 24.10.2015 se stal ten orální sex.... Průběh jsem popsala níže...
Od 1.11. jsme se s přítelem začali snažit o miminko. Dne 04.11. a 5.11. jsem měla pozitivní ovulační test (takovou slabou čárku, ducha), 06.11. již ne. V rámci těchto plodných dnů jsem měla styk s přítelem.
Prosím Vás o Vaši poslední odpověď, zda je to možné, nebo jsou mé obavy naprosto zbytečné. Ráda bych si v klidu užívala těhotenství, a nepřemýšlela o testech DNA a podobných věcech.. Je mi jasné, že z orálního sexu nelze otěhotnět, ale v tomto období si to "nedokážu" racionálně vysvětlit - moje emoce a obavy (a různé představy) jsou silnější.

vendulka
11. pro 2015

pane bože, já mám dost....

evulina77
11. pro 2015

@dagmar86 hlavně se uklidni, je to určitě přítelovo. Jestli tě uklidní vyšetření u doktora, jdi na ultrazvuk. Podle velikosti mimča, tidoktor řekne poměrně přesně, kdy došlo k oplodnění. Mě ta otázka přišla hodně šílená, ale po tvém rozepsání už chápu, člověk prostě občas udělá kravinu. Jen aby to přítelův kamarád nešířil dál a aby jste oba dva zapomněli...

cerberos1306
11. pro 2015

Spíš bych měla obavy, jestli jsem nechytla nějakou nemoc než těhotenství 😐

dagmar86
autor
11. pro 2015

Asi má spousta lidí "dost"... Myslím si, že jsem docela inteligentní člověk, a tyto myšlenky mě také velmi překvapují... Jen mám hormony, pláču, asi to souvisí s těhotenstvím... Prostě mám takové obavy a nejsem schopná si to racionálně vysvětlit☹ Opravdu mě napadají různé varianty, jak by se "něco" mohlo stát.... Budu ráda, když uslyším názor, že to jsou naprosté kraviny... a třeba se i uklidním... děkuju všem..

petrusew
11. pro 2015

Myslím, že pravděpodobnost, že by bylo dítko z tohoto styku je nulová. Navíc jsi byla v menstruačním cyklu. Uklidni se a užívej si těhotenství🙂

pampeliska1
11. pro 2015

@dagmar86 myslím, že je větší pravděpodobnost vyhrát milion ve Sportce než takto otěhotnět 😉 😎

dagmar86
autor
11. pro 2015

Takže myslíte, že je to vyloučeno a moje obavy naprosto zbytečné? Ptám se přímo, protože můj mozek poslední dobou značně "stávkuje" 😢

claire90
11. pro 2015

Nezlob se, ale tohle je jak dotaz co jsem v pubertalnim veku citavala v casopisech typu Bravo 😕 dite je partnera, pokud jsi se jindy neopila jeste vic a nemas okno 😉

xinka
11. pro 2015

😀 asi bych neřešila čí je mimčo, to je jasný, ale z čeho bych měla opravdu obavu je že si onen kamarád pustí pusu na špacír. A to bych viděla jako opravdu velký problém. 😀

dagmar86
autor
11. pro 2015

Ano, vím Bravo...! ☹ ale jak říkám... napadá mě to... asi se hlásí svědomí 😢 ne, opravdu jen oral, nic více...

dagmar86
autor
11. pro 2015

V tuto chvíli řeším, zda je miminko přítele... Vím, je to stupidní dotaz, omlouvám se ještě jednou. Ale moc mě to trápí, proto jsem ráda za Vaše reakce..

petrusew
11. pro 2015

@dagmar86 Určitě je přítele. Přestaň se nervovat a užívej si těhotenství 🙂

nininka23
11. pro 2015

@dagmar86 Řekla bych, že dítě je z orálního sexu....tuhle jsem četla, že kolem nějaké paní se otřou slipy a je v tom 😲 😀

ma_jo
11. pro 2015

@dagmar86 ja tomu rozumim, vycitky svedomi muzou vyvolat i dost iracionalni obavy a jeste v kombinaci s tehotenskou precitlivelosti...asi bych v takove situaci reagovala podobne. Opravdu se neboj, k oplodneni dojit opravdu nemohlo! Spis te asi uzira, ze jsi podvedla pritele. S tim uz nic nenadelas, tak se tim zkus moc nestresovat, protoze tim sobe ani miminku neprospejes. Gratuluju k tehotenstvi! Je to skvele, snaz se si to uzivat 🙂

dagmar86
autor
11. pro 2015

děkuji všem za povzbuzující reakce na tento "typ" dotazu..

lv
11. pro 2015

Těhotná nejsi s toho, že vykouřilas partnerova kamaráda..to musí být bezva kámoš, když si užije s kamošovou holkou..chceš zakládat s partnerem rodinu (což je zodpovědnost na celý život), a stane se tohle..no dělávala jsem spoustu bejkáren, ne že ne, ale nezadaná.

dagmar86
autor
11. pro 2015

Bohužel, stalo se. Myslím, že soudit se můžu jen já sama ☹

gwennie
12. pro 2015

bože nechápu tady ty moralistky, co soudí jeden úlet mladé holky... která je teď ještě s nervama v pr.deli. Jak kdybyste vy byly vždy dokonalé. Místo, abyste ji uklidnili, aby ještě o to mimino, chudák, stresem nepřišla, tak tady do ní šijete, jaká je hloupá. Hloupé jste vy, a až jednou budete na dně a budete potřebovat podržet, vrátí se vám to stejnou mincí.

@dagmar86 opravdu pro svůj vlastní klid zajdi na gynekologii, a nech si co nejpresneji určit, kdy dítě vzniklo. Při 1.trimestrálním screeningu to dělají fakt docela přesně. A pak už se můžeš uklidnit 🙂 Zapomeň na to, co se stalo, a dělej tak, aby se to k příteli nikdy nedostalo, je to fakt nejlepší.

dagmar86
autor
12. pro 2015

@gwennie, moc děkuji.... Moc si vážím takových reakcí... Na ultrazvuk jdu teď v pondělí. Lze určit skutečné stáří plodu, tzn. kdy k početí opravdu došlo? Nepočítá se to od prvního dne menstruačního cyklu? Jen se ještě zeptám - také si myslíš, že je to hloupost a moje obavy zbytečné? z popisované aktivity... ?

markyska88
12. pro 2015

@dagmar86 ahoj 🙂 tak za prvé - gratuluji k miminku 😉 za druhé - stupidní dotaz to není, z vlastní zkušenosti můžu říct, že těhotenská demence nastupuje již po oplodnění a taky jsem schopná řešit různé hovadiny 😀 (v netěhu stavu jsem snad normální 😀 ) tady na koníkovi je xy diskuzí na téma např., jestli v těhu škodí miminku rohlík namazaný lučinou apod., tak proč by ses ty nemohla zeptat na toto že? 😉
.... no jinak k tvé otázce. já si myslím, že je to naprosto vyloučené. úplně. šance nula nula prd 🙂
Mám za to, že na vzduchu ty potvůrky zdechají za pár sekund. navíc sis ruce umyla vodou a mýdlem. a taky předpokládám, že když se meješ tam dole, tak si prsty nestrkáš dovnitř. koupat jsi se šla až po půl hodině. měla jsi menstruaci.. no myslím, že tohle všechno poukazuje na to, že tímto způsobem je to opravdu nemožné. Prosím netrap se 😉

dagmar86
autor
12. pro 2015

@markyska88 jsi zlatá, děkuji moc 🙂

markyska88
12. pro 2015

@dagmar86 no připrav se, že takové podobné, na první pohled nesmyslné, otázky si budeš klást sama sobě celé těhotenství každou chvíli 😀 kdyby ti to, cos napsala ty, vyprávěla jiná kamarádka u kafe, tak si budeš klepat na čelo a říkat jí, že je pitomá, ať nevymýšlí kraviny 😀 takže mám pro tyhle tvoje myšlenkové pochody pochopení 😉 .... hele třeba se zasměješ -> já dneska ráno šla pro rohlíky, který jsem si na uzel pečlivě zabalila do mikrotenovýho pytlíku, před barákem při odemykání mi ten pytlík vypadl na zem. za dvě sekundy jsem ho zvedla. no a doma pak stála deset minut u kuchyňské linky a přemýšlela, jestli mi přes ten mikroteňák nenalezly do rohlíků nějaký bakterie a jestli z toho nedostanu žloutenku.... takže asi tak 😀 místo hlavy s mozkem mám na krku vydlabanou halloweenskou dýni..
a vyhlídky nejsou nijak optimistické, po porodu sice těhotenská demence prý odezní, ale nastupuje termín "vykojený mozek" 😀 😀 😀
... jo a jinak... ano, těhu se počítá od prvního dne poslední menstruace, ale na velkém screeningu jsou ti schopni říct termín početí snad plus mínus dva dny , tak se klidně zeptej , pro klid duše 😉

kittym
12. pro 2015

Ahoj, vubec se neboj, takto otehotnet nelze! Vem si ze dlouholete pary se pred pocetim chrani jen prerusovanym stykem x let a jakmile se zacnou snazit zadari se i napoprve. Nehlede na to, zes mela MS.. Fakt se neboj. Na kontrole ti doktor rekne skutecne stari plodu dle jeho velikosti na utz a predpokladanou velikost dle MS (bere se 28denni). Z toho snadno dopocitate poceti. Hlavne se ted nestresuj, prvni trimestr je zahul i tak.. Hlavne at tluce srdicko a prcek se zdarne vyviji..

dagmar86
autor
12. pro 2015

@markyska88 Ano, také mám pocit, že mi mozek "někam" zmizel... Docela hodně se nepoznávám, asi proto se tomu říká "jiný stav"... 🙂 Bakterie jsem také začala řešit, ale (naštěstí, bohužel) jsem je zastřela "tímto problémem", který mi v hlavě probíhá nonstop, od probuzení po usnutí, v noci apod..... Jinak děkuji za Tvoji odpověď, hodně mi pomohla...

dagmar86
autor
12. pro 2015

@kittym děkuji moc... snad tyto nervy miminku nějak neublížily ☹ na těhu jsem se připravovala více než rok, plánovali jsme "snažení" na listopad.... a pak si to tak zavařím a připravím mu takový "stresový" příchod... 😢 ach jo ... 😢

achjonetusim
12. pro 2015

Těhotná jsi s přítelem. Mě teda zaráží jedna věc. Proč jsi byla nevěrná svýmu příteli, a když už, tak proč proboha tak ultrahloupym způsobem 😅 Co jsi z tý nevěry měla ty, orgasmus cizího chlapa 😝 ?

dagmar86
autor
12. pro 2015

@achjonetusim ano 🙄 🙄 😖 😢

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru