Je mi 14 a jsem asi těhotná. Co s tím? Potřebuji pomoct

kredlon
10. kvě 2017

Je mi 14 a asi jsem těhotná před pěti dny jsem to měla dostat mezi tim mě břicho pobolívalo dělala jsem si dvakrát test a vyšel negativně prsa mě boli a hodně jím

lassii
10. kvě 2017

Otázka je, jestli jsi měla nechráněný styk. Menzes se zpozdit může. Pokud máš negativní test, nejsi těhotná. Takže bych radila se sexem možná počkat, páč ve 14 být těhotná je naprd. No a měla by ses popřípadě taky chránit, pokud už k tomu dojde...to je vše 😉 nevěš hlavu, těhotná nejsi.

absintka19
10. kvě 2017

@kredlon tehotna nejsi. V tvem veku nemuzes pocitat s tym ze prijde vzdy MS presne, telo se porad vyviji.
Hlavne se chran, i proti nemocem.

penelope87
10. kvě 2017

Test má smysl nejdříve za 14 dní od styku, dřív to o ničem nevypovídá. Pokud už to je víc než 14 dní a test je negativní, tak můžeš být klidná - těhotná s největší pravděpodobností nejsi. Menstruace se může zpozdit z různých důvodů.

dolezalovalucie
10. kvě 2017

@kredlon Menstruace se zpozdit muze,pokud je test negativni tak si myslim,ze tehotna nejsi.Priste si davej vetsi pozor a chran se

milu2015
10. kvě 2017

😲 ve 14 tohle řešit..to je mazec

deniee
10. kvě 2017

Beztak je to fake..

marcicek84
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
eldrag
10. kvě 2017

@kredlon pohlavni styk ve 14 je trestny cin. Doufej ze na tebe nikdo neprijde. A kdyz uz to chces delat tak si nastuduj biologii a problematiku antikoncepce.

hvezdnenebe
10. kvě 2017

@eldrag trestný čin je mít sex s osobou mladší patnácti let. takže trestný čin to není pro zakladatelku, ale pro jejího partnera. a to ještě jen v případě, že on je starší patnácti let.
takže ji zbytečně nestraš.

eldrag
10. kvě 2017

@hvezdnenebe jen at se boji. Jedou v tom oba pokud ji neznasilnil.

nafuka
10. kvě 2017

to je nějaký špatný vtip?

verkaver
10. kvě 2017

@kredlon A dělala jsi něco,z čeho usuzuješ,že můžeš být těhotná? Je to vlastně vůbec pravděpodobné?

magdalenax
14. kvě 2017

Tohle, či něco podobného tu bylo cca 14 dní, či tři týdny zpátky....

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru