Jak probíhá odběr plodové vody?

sandra92
28. únor 2017

Holky potrebuji radu,dnes mi volali z genetiky a vysla m i3 jaky je nejvetsi stupen? mate stimto, nektera skusenost?a jak probyha odber plodove vody a boli to?? mam ztoho celku strach,

luska__
28. únor 2017

když je něco v nepořádku, tak z genetiky volají? bohužel nevím, co výsledek znamená. nedostala jsem k tomu žádnou informaci, co to je nebo co dál? v kterém jste týdnu?

sandra92
autor
28. únor 2017

v 16tt, mi prave dnes volali ze me vysel spatny vysledek z genetiky,a jestli pak podstoupim odber plodove vody

luska__
28. únor 2017

@sandra92 přeju mooc štěstí, aby to byla jen nějaká rádoby chyba..🍀 a nic se neodhalí

absintka19
28. únor 2017

@sandra92 nam z genetiky poslali dopis, kolegynce take. Mela jsi se zeptat co to znamena, nicmene odber plodovky pry vubec neboli, jen to stipne.
https://www.nutriklub.cz/clanek/amniocenteza-od...

verunkanatalka
28. únor 2017

Taky mi z krve vyšla blbě genetika.Oznámil mi to můj gynekolog a hned mi vypsal žádanku do genetického centra na odběr plodovky.Šla jsem na odběr hned za 2 dny od obědnání.Nejdříve mi tam dělali utz a pak hned samotný zákrok.Neboj nebolí to!!jen to malinko štípne a pak jen cítíš velký tlak na břicho.Trvá to chvilku.za 2 dny mi volali výsledky s tím,že nečekají na oficiální výsledky(papíry které ti potom posílají domů)protože ví že maminka je doma v nervu a to čekání je strašné-přímo takto mi to řekli.Vše dopadlo v pořádku,mimi je naprosto zdravé.PO odběru musíš opravdu odpočívat cca týden..Tak takto to bylo u mě.Doufám že jsem tě trochu uklidnila a přeji zdravé mimi.

snehurka22
1. bře 2017

Určitě bych zavolala co je špatně,abych věděla co čekat.Nechci tě strašit,ale nemám s touto situaci dobre zkušenosti.Jen je lepší být připravena na cokoli.Snad bude vše v pořádku a miminko je zdravé😉

bibina1111
24. led 2023

Tak já to mám za sebou...měla jsem výsledky z genetiky hraniční tak jsem raději šla...nevím teda.. mě to bolelo a bylo dost nepříjemný.....ale jako dá se to zvládnout...hodili mě na lůžko a po chvilce jsem šla na sál, pan doktor chvilku koukal přes ultrazvuk pak štípnutí..tlak a nevím jak ostatním ale mě ještě tak jakoby pomackaval břicho...po 5minutach jsem byla zpět na lůžku a ještě půl hodinky na sledovani..pakmě pustili domů ...a klidový režim..zítra mi mají volat výsledky...tak jsem zvědavá ..docela se bojím ..ale doufám že to bude ok

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru