Holka nebo kluk?

5. říj 2023

Ahoj holky, poznáte podle pohlavního hrbolku (pokud tam vůbec je 😂) pohlaví? Dnes na screeningu mi tvrdili, že je to chlapeček, ale já ať se koukám, jak se koukám, vychází mi to na holčičku 😂🤷🏻‍♀️

Komentáře typu, že mám počkat atd. netřeba 🙏 je mi úplně jedno zda, to bude to či ono, jen mě zajímá názor ostatních, protože já to vidím prostě opačně 😂

chybadel
5. říj 2023

Kluka vidím taky 😊

autor
5. říj 2023

@chybadel joo? 😁 přijde ti ten sklon větší než 30°? 😁 mně to právě přijde souběžné 😁

gruyerre
5. říj 2023

Taky vidím holku 😀

autor
5. říj 2023

@gruyerre jako jsem fakt zvědavá na výsledek 😁 první mi taky netrefili, tak to už by byl fakt pech, kdyby netrefili ani to druhé 😂

misha31
5. říj 2023

No ja vidim holku

alpakovo
5. říj 2023

Proč pech? Mě trefili jedno ze tří 😂😂

autor
5. říj 2023

@alpakovo tak to teda taky nic moc 😂 pech proto, že v mém okolí jsem jediná u koho se spletli 😂

alpakovo
5. říj 2023

Můj Dr. zastával a zastává názor, že 100% je to vždy až po porodu,do té doby je to jen tipování

hawah
5. říj 2023

Já bych podle této fotky tipla spíš holku… Všichni moji 4 kluci ten hrbolek měli výrazně nahoru oproti tomuto 🤷🏻‍♀️ To mě fakt zajímá, co poví příště 😁

veronka_123
6. říj 2023

Kluk 🙂 muj mladsi to mel stejne.

sebestka
6. říj 2023

Taky bych spíš řekla holka, ale přijde mně, že se trošku výš stáčí.., ale jestli se mně to nezdá, když vím, že to má byt chlapeček. Co máš doma?

autor
6. říj 2023

@sebestka doma mám rok a půl starého chlapečka, pokud to tedy byla otázka na toto 😊

jaja01k
6. říj 2023

Já bych řekla holka 🙂

autor
6. říj 2023

@jaja01k jsem na to zvědavá, co se dozvím třeba ve 20.tt 😁 ale dle UTZ bych řekla téměř ukázková holčička 🤷🏻‍♀️ na druhou stranu, kdyby to byl opravdu chlapeček, tak aspoň nemusím nic řešit - všechno mám už doma po starším 😂😂

sebestka
6. říj 2023

Ano, byla 🙂

xkbkbx
28. říj 2023

Dobrý den, oživuji diskuzi ❤️ 11tt, je to jen screenshot z videa které jsem si natočila na mobil, tak bůh ví, zda jsem to cvakla v dobrou chvíli a není to klamavé 😄 Co myslíte? Do prenatalu jdeme až 6.11. a já mám pocit že prasknu nedočkavostí, jsem zvědavec hrozný 🙈 Toť otázka - pohlavní hrbolek, nebo jsou to kulky, nebo konec kostrče? Co myslíte, jen tak pro srandu? Přáli bychom si holku, ale kdyz jsem videla prvni pohyby na UTZ v 11+1, tak jsem si uvědomila že ať bude co bude, budu mimi milovat uplne stejne bez rozdílu ❤️ Je to mazec!!

veronka_123
28. říj 2023

@xkbkbx ja jsem mela v 11-14 tt u syna uplne vodorovny hrbolek a dr. Tipovali holku 😅 nakonec v 18.tt kluk a klukem zustal 😅 ja myslim, ze je jeste brzo 😊

xkbkbx
28. říj 2023

@veronka_123 Já jsem tak strašně zvědavá, že fakt hrozně špekuluju 🙄😂🙈

veronka_123
28. říj 2023

@xkbkbx To chapu, zvlast u prvniho miminka, ja jsem byla taky nedockava 🙂 ale at to bude co to bude, nakonec je to vazne jedno 🙂 Ja jsem si vzdycky tak nejak automaticky myslela, ze budu mit jednu dceru 😅 Mam 2 kluky na svete a tretiho cekam a tesim se hrozne 😊 ( pokud se to nejak zase nezmeni, ale snad uz ne 🤣🙈) a to jsem byla rozhodnuta, ze si nechame prekvapeni, ale v prvni sekunde utz jsem to poznala 🤣🤣🤣

xkbkbx
31. říj 2023

@veronka_123 No, včera jsem valila na pohotovost pro jistotu, nezdálo se vse jak by melo (nakonec vse OK). A pan doktor se pta: Uz vam rekli co to bude? Rikam ze ne, ze se to snad dozvíme az 6.11. na prenatalu. A on se tak uchechtl a říká: tak to já vám nic říkat nebudu… Takže si myslím, že tam viděl plápolat pinďu jak poleno 😀 Člověk míní, život mění. Tak nějak tusim, že z vytoužené holčičky bude kluk jako buk

veronka_123
31. říj 2023

@xkbkbx Vzdycky je to 50:50 no 😅 Ale hlavne, ze je vsechno v poradku 🙏 V minulem tehotenstvi jsem si komplikace zazila a to jsem se za toho chlapecka modlila at je v poradku. Je to moje zlaticko, chlapecek za odmenu a za celou dobu jsem na tu holcicku ani nepomyslela ❤

kar17
Autor odpověď smazal
Zobraz
kar17
Autor odpověď smazal
Zobraz
hawah
21. lis 2023

Tak jak to dopadlo? Nebo ještě nevíte? 😊😊😊

hawah
21. lis 2023

@xkbkbx jak to u vás dopadlo? Holčička nebo chlapeček? 😊

couzkova
8. pro 2023

Dobrý den , prosím poznáte pohlaví ? Docela by mě zajímalo ,děkuji za odpověď

xkbkbx
8. pro 2023

@hawah 100% chlapeček 🙂

couzkova
8. pro 2023

@xkbkbx děkuji

autor
9. pro 2023

Tak u mě už dvakrát potvrzená holčička ❤️ takže v obou těhotenstvích se mi na prvním screeningu s určením spletli 😂🤦‍♀️

couzkova
9. pro 2023

Mě včera pán doktor nechtěl říct , prý si mám počkat až se narodí😂😂, proto se vás zde ptám ❤️

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru