Holka nebo kluk? 🤔

ellliss
12. lis 2021

Ahoj maminky. Včera jsem byla u gynekologa a on mi dal takovou hádanku.. když jsem se ptala na pohlaví miminka, řekl mi, že je to: Vyšší vývojový typ. Nic víc mi k tomu neřekl 😃 co myslíte, holka nebo kluk? 😃

juliemichal
12. lis 2021

kluk? 😀

izzylka
12. lis 2021

Podle mě myslel, že to bude člověk 🤣 pohlaví možná ještě nevěděl 🤣 v jakém jsi týdnu?

maxulekapcule
12. lis 2021

Spis bych rekla holka 😂

krisstina93
12. lis 2021

Neví, znamená to, ze to bude clovek :D

klokanka31
12. lis 2021

Holka 😊

ellliss
autor
12. lis 2021

@krisstina93 a bajo, to mě nenapadlo.. 😃 Díky holky, že jste mě sundaly ze stromu 😃

victress
12. lis 2021

takové rádobyvtipné hlášky nemám ráda, a už vůbec ne od seriózního doktora👎

daasqua
12. lis 2021

Jako u nás... "Co to bude, pane doktore?" "No já myslel, že jste to poznala." "Takže kluk." "Proč myslíte? Může být poznat i holka." "Takže holka?" Dvě minuty ticho. "Tak samozřejmě je to kluk jako buk."

izzylka
12. lis 2021

@victress já mám doktora taky vtipálka 🤣 ale já jsem ráda, alespoň mě to rozptýlí, já ty návštěvy u doktorů nemám ráda 🙈 bývalý dr byl takový suchoprd a já měla akorát vždy nervy, když jsem tam šla 🤣

zrzeckas
13. lis 2021

"chteli byste vedet, co to bude?" "Joooo😊" "Ale ja vam to nereknu 😝"...... Dobre jsme se pobavili 😃 nevim, ve kterém jsi tydnu, ale asi to neslo poznat nebo nevidel 😃

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru