Hodnota hCG 185 v 5+1tt

tereza1995
1. únor 2018

Ahoj holky dnes jsem byla na odběrech hcg a hodnota je 185. To je docela málo žejo? Už jsem jednou potratila, mám strach :(

viki999
1. únor 2018

@tereza1995 Dle tohohle by to nemuselo nic znamenat...

viki999
1. únor 2018

@tereza1995 ono spíš je podstatný to průběžný stoupání... kdy jdeš na kontrolní odběr?
Netřeba vůbec nedělali odběry na bych, takže nemám tucha kolik jsem měla... ale držím palce!

tercula
1. únor 2018

Ja mela 187 ve 4+1, ale muze to byt hodne individualni jak sama podle tabulky vidis, hlavni je aby se zvysovalo 😉 zkus odber za 2 dny, kdy by se mela hodnota zdvojnasobit. Dojdi si klidne na odbery jako samoplatce, stoji to cca 200 Kc 👍🏻

tereza1995
autor
1. únor 2018

Moc děkuji holky, asi si zajdu zitra jako samoplatce, do pondělí bych nevydržela. 😅...Hrozně se kontroluju, po tom minulém potratu :(

viki999
1. únor 2018

@tereza1995 Já se s tebou potkala v srpnové diskuzi, kterou jsi myslím i zakládala, moc mě to mrzelo a o to víc teď držím palce 🙂
Jinak akorát pozor na to, že to zvyšování se většinou pozoruje ob den.. je blbe, že ti tam vleze ten víkend:-/

tereza1995
autor
1. únor 2018

@viki999 aha a ty těhotenství v pořádku? 🙂 jak ti je? 🙂... ja to zkusim zitra a uvidim o kolik to vyroste 🙂 doufam ze dost :( ale mám i dělozni cipek docela nizko a otevreny takze myslím ze se to bude opakovat :( u doktora jsem jeste nebyla :( jdu az za 2tydny

viki999
1. únor 2018

@tereza1995 Me teď vystrašili v pondělí na screeningu, poslali me z něj domů, že je mrne moc male, dle gyn ale celou dobu odpovídalo stáří dle Pm, takže jsem se lekla, že se přestalo vyvíjet... dneska mi to teda gyn vyvrátila, takže snad dobrý a screening znovu 7.2.
Jinak mám problémy se žaludkem a hodne se mi motá hlava a občas se pokouší mdloby... Zatim si to teda moc neužívám.. občas jsem ráda že dolezu na wc...
Já cipek teda vůbec nekontrolovala a ani gyn.. dnes jsem si byla pro prukazku..
Tak dej zítra vědět jak jsi dopadla 🙂 budu na tebe myslet..

pavicka
1. únor 2018

@tereza1995 ja mela hodnotu 126, kdyz jsem byla 4+3..moc se mi to teda nezdalo, ale ja 2 dny jeste pred tim zacinala na hodnote 17..neztracej hlavu 🙂 ted jsem 13+4 a mimik uz ma 11 cm ;)

thalia
1. únor 2018

Já měla 4+1 hodnotu 50, v 5+1 hodnotu 700. Nedávno v jedné diskuzi holčina psala, že v 5+1 (nebo tak nějak) měla 11000, takže podle jedné hodnoty fakt nesuď. Důležitý je růst 🙂.

evakaspar
1. únor 2018

@tereza1995 a jak víte že máte čípek nízko a otevřené hrdlo když jste ještě u dr nebyla? myslete trochu pozitivně, za 2 dny bude hcg výš. mě lékař prorokoval 100% mimoděložní těhotenství, už mi vypisoval příjem do špitálu a ono se nakonec za 2 dny v děloze ukázala bublinka v 6 tt. a ted už jdu do 14 týdne. bude to o.k

tereza1995
autor
1. únor 2018

@viki999 jee to se nedovim ze ses lekla 🙂 tak drzim palce at to dobre dopadne! Teda to ti nezavidim ja jsem u prvniho tehu jen obcas zvracela, ale nic hroznyho 🙂 u druheho nic a u tohodle zatim taky nic moc, obcas malicko na zvraceni ale to asi spis z toho strachu :( zitra napisu dekuji moc

tereza1995
autor
1. únor 2018

@pavicka Ja jsem si dělala test před 2dny ten nejcitlivější a čárka byla hooodně slabá, takže to vypadá že hcg roste, to mě jediné uklidnuje. Tak to moc moc gratuluji! A děkuju

tereza1995
autor
1. únor 2018

@thalia dobře děkuji moc 🙂

tereza1995
autor
1. únor 2018

@evakaspar zkoušela jsem si jo sama nahmatat, kdyz jsem byla těsne po ovu tak byl uplne nahore a zavreny a ted je dole a otrvreny. Tak moc děkuji! 🙂

evakaspar
1. únor 2018

@tereza1995 aha tak to mě nikdy nenapadlo asi bych to ani nepoznala a nešpiníte tak to zas tak černě nevypadá ono hcg zas může různě lítat u druhého těhu jsem měla v 14 týdnu hcg necelé 200 hned mě hnali na rozšířenou genetiku že mimi není o.k a mám krásného zdravého už 8 letého kluka, hodte se do klidu ja vím není to lehké sama sem tim prosla v prosinci nervy jak špagáty, ale psychika je hodně důležitá, telo se sklidní a začne pracovat jak má a uvidíte že v pondělí bude hcg několikanásobné😉

tereza1995
autor
5. únor 2018

Tak holky ve čtvrtek bylo Hcg 185 a dnes 948 to je asi dobrý ne? 🙂

viki999
5. únor 2018

To vypadá úplně super, gratulace!

absintka19
5. únor 2018

@tereza1995 vypada to na dobre ceste. Drzime palecky.

tereza1995
autor
5. únor 2018

Moc děkuju ☺️

evakaspar
6. únor 2018

@tereza1995 to vypadá hodně těhotensky 👍😀 snad už to bude jen dobré a miminko poroste

tereza1995
autor
14. únor 2018

Ahoj holky, tak jsme byla včera u doktora a už viděl srdíčko 🙂 vyšlo mu že podle UZ jsme teprve 5+5, já jsme myslela, že už budu tak 6+5, ale prý se to nedá počítat podle MS protože to byla ta potratová. Tak mám radost a strašně doufám že tentokrát už to bude v pořádku 🙂 Za 3týdny jdu na další kontrolu.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru