HCG 1268, plodový obal bez zárodku

dostalovap
2. bře 2018

Ahoj devcata, posledni menstruaci jsem mela 31.12 2017. Testy jsem si delala 5.2 a 13.2.. negativni. 20.2. gynekolog ult negativni,rikal ze jestli jsem tehotna tak 2-3 tyden. Vzal krev byla 950(utery) v po 26.2 1268, ultrazvuk jen plodovy obal bez zarodku.Ma nekdo zkusenost. Diky

petulles
2. bře 2018

Mám úplně to samé! Poslední ms 29.12. v lednu už nepřišla a testy pokaždé negativní. 19.2 mi bylo ráno na zvracené, tak že zkusím poslední test co jsem měla doma a ejhle dálnice jak hrom! 🙂 Šla jsem k doktorce, že podle ms bych byla 8tt no a samozřejmě tam nic neviděla ☹ Hcg jsem měla necelých 600..Tak mě strašily mimoděložním.. Tak mě objednala o dva dny znovu na ultr. a furt nic, to už jsem se fakt nervovala.. Takže opět znovu na krev to jsem měla už 1200, tak mě objednaly o 4 dny déle na další ultrazvuk a konečně už šlo něco málo vidět! 😉 Teď v pondělí jdu na další(po týdnu) jak se to vyvíjí, jestli bude srdíčko .. Tak se dost nervuji, ale věřím, že vše bude v pořádku! Prostě podle ms se fakt nedá řídit, musela jsem taky otěhotnět někdy kolem toho konce ledna a pak to takhle dopadá, že jdeme brzy na tu prohlídku a zbytečně se nervujeme ☹ Neboj, sám primář mi v nemocnici říkal, že to je klasický průběh vývoje takhle na začátku.. Určitě při další kontrole bude vidět více! 😉 Držím moc palce, ať to vše dobře dopadne! 🙂

dostalovap
autor
2. bře 2018

@petulles diky me prave taky strasi ze je mimodelozni, nebo ze je to jen ten obal, ze se to stava. Mam uz dva raubire a stim to jsem se nesetkala. Vzdycky ukazkova dalnice na testu kdyz meskala menstruace. Tobe taky drzim palce🙂

petulles
2. bře 2018

Jsme ukázkový příklad, že se nejde řídit dle ms a ovulace 👍🙂 A doktoři hold plašejí někdy opravdu zbytečně .. Jinak taky děkuji, dej pak vědět, jak pokračuješ 😉 Určitě bude vše dobré! ❤😉

dostalovap
autor
5. bře 2018

@petulles Ahojky tak jak jsi dneska dopadla?

petulles
5. bře 2018

Ahoj, dneska jsem byla na další kontrole a díkybohu srdíčko tam je!!❤😍🙂 Strašně mě to dojalo i jsem si už úplně uvědomila, že jsem prostě těhotná 🙂 Krásný pocit!👍 A co Ty?

dostalovap
autor
6. bře 2018

Ahojky ja byla dnes a bohuzel😪. Zitra mam nastup do nemocnice. Tobe preju krasne tehotenstvi a hlavne zdrave miminko🙂

petulles
6. bře 2018

Ježiši, to mě moc mrzí!! ☹ 😢 Držím palce, ať to proběhne vše v pořádku a uvidíš, příště to určitě už vyjde! ❤ Drž se!!

dostalovap
autor
6. bře 2018

Dekuju🙂

lovet5
20. bře 2018

@petulles mužů se zeptat v kolikatem týdnu si byla, když si viděla srdíčko? 🙂

petulles
20. bře 2018

@lovet5 Ahojky, cca 6 týden 😉 Jak jsem psala výše, jde to u mě blbě určit .. Přepočítává se mi to podle ultrazvuku 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru