HCG 10. DPO. Je šance, že se bude zvyšovat?

loki90
19. črc 2024

Ahoj, rok se snažíme o mimčo a já jsem poprvé za celou dobu cca 9/10 DPO našla na mamatestu miniaturního ducha. Otestovala jsem to tedy i digitálním clear blue a vyšel mi pozitivní 1-2 týdny. Abych mohla srovnávat hlavně krev, zašla jsem si ještě ten den na odběr krve, ale hodnota HCG byla pouze 4 U/I ☹ druhý den tzn 10/11 byl duch stejný, nesílil. Myslíte, že je vůbec nějaká šance, že se hcg začne teprve zvyšovat nebo je to biochemické těhotenství? Neměřil si někdo hcg v krvi takhle brzy? Rok jsem čekala a radost trvala jen půl dne. Moc děkuji za zkušenosti.

katezina11
19. črc 2024

@loki90 ja som mala na 13dpo 9,14 hcg, ale nedopadlo to vtedy dobre.

loki90
autor
19. črc 2024

@katezina11 moc děkuju za zkušenost!

martulka88
19. črc 2024

@loki90 Jedna hodnota ti je k prdu. Na HCG bys měla jít obden, ať se vidí, zda dostatečně sílí. Tak se i testuje TT.

loki90
autor
19. črc 2024

@martulka88 jasně, to samozřejmě vím, ale spíš jde o to, že už ta první hodnota je tak nízká, že vlastně nevím, zda je vůbec nějaká šance na zvýšení. Dr. mi rovnou řekla, že je to biochemko, tak jsem možná jen hledala nějaké naděje, že jsem se s odběrem trefila do úplného začátku a ještě poroste, ale u nikoho jsem tak nízkou hodnotu neviděla ☹

martulka88
19. črc 2024

@loki90 Třeba jsi měla posunutou ovulaci?

loki90
autor
19. črc 2024

@martulka88 to bohužel ne, byla jsem na usg před i po, takže byla potvrzená +- 24h

misha31
21. črc 2024

Hcg s hodnotou 4 se snad bere jako negativni

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru