Dotaz. Mám si zkusit udělat test?

adrianaconkova
3. čer 2020

Ahoj holky měla bych na vás dotaz.... Měla jsem tady takový problém menstruaci jsem dostala o 14 dní později než jsem měla ... A měla jsem to jen 3 dny. Byla jsem u gynekologa a ten mi řekl že tam nic nevidímezitím jsem si udělala asi 2x test ale nic se mi tam neukázalo tak sem to nechala tak ale tenhle měsíc jsem to zas nedostala říkám jsi že jsem jen tlustá bríško mám velké a nemam žádné příznaky... Myslíte že jsi mám skusit udělat test ? Že se my to tam něco ukáže ?

mimco
3. čer 2020

@adrianaconkova určitě jsi ten test skuste udělat 👍

amazonkajanik
3. čer 2020

@adrianaconkova a co rovnou jít na gyndu?co nebylo vidět minule,může být vidět teď.a pokud za vynechanim ms není těhotenství,může aspoň doktor hledat jinou možnou příčinu (štítná žláza,hormony)

adrianaconkova
autor
3. čer 2020

@amazonkajanik Asi jo ... Asi tam půjdu ale ten gynekolog je divný on řekne že mi dá infekci abych Ms dostala a dál to neřeší ani mi neodebere krev že by zistil jestli jsem nebo ne ..

adrianaconkova
autor
3. čer 2020

@mimco asi jo jsem zvědavá no 🙂

calvac
3. čer 2020

@adrianaconkova zkus kdyz tak popremyslet i nad zmenou gynekologa.

nazka
4. čer 2020

@adrianaconkova určitě test, za to nic nedáš (krom pár korun). Dej pak vědět ☺️

jjasmina
4. čer 2020

@adrianaconkova pokud si nejste jistá tak si skocte na krevní test hcg jako samoplatce a budete vědět jistě.Test si kupte a uvidíte

aselluska
4. čer 2020

@adrianaconkova taky dobrý šarlatán ... Kamarádka dostala od gynekologa 2 vyvolávací injekce, aniž by se přesvědčil. Uvažovala bych nad změnou.

amazonkajanik
4. čer 2020

@adrianaconkova Jj,změnit doktora je taky zásadní. Může nadělat víc škody,než užitku. Rozhodí hormony a pak bude problém počít dítě.
Taky jsem chodila k jednomu,co mi chtěl píchnout injekci,to jsem odmítla. Ale udělala jsem blbost a nechala si na srovnání ms nasadit HA,kterou jsem půl roku nebrala. Shodou okolností jsem šla pak na preventivní odběr k obvodnímu a ten zjistil,že mám sníženou funkci štítné žlázy. To se srovnalo. Ale o mimčo jsme se snažili dlouhých 6let,dokud jsem nepresla k jiné mudr. Ta nasadila duphaston a za 2měsíce jsem byla těhotná

adrianaconkova
autor
4. čer 2020

@amazonkajanik ale pokud ten doktor je manták a nedělá svoji práci tak jak má .... Nevím jak to má u jiných pacijentek ale to je asi tím že jsem Romka a nechce na mě ani šahat jak kdyby se štítil úplný držky dělá

adrianaconkova
autor
4. čer 2020

@aselluska a přesně dělá i tenhle gynekolog ....

nazka
4. čer 2020

@adrianaconkova takovýhle doktor nemá co dělat na svým místě. Zrovna jsem Ti koukala na fotku jak jsi hezká. Dej vědět, co ten test a změn gynekologa

adrianaconkova
autor
4. čer 2020

@nazka přesně tak ... Děkuji ale hezká nejsem .... Dobře a děkuji za rady 🙂

amazonkajanik
4. čer 2020

@adrianaconkova tak si najdi jiného,který bude doktor,jak má. Složil hyppokratovu přísahu,tak má dle ní jednat,bez ohledu na to,jaké barvy,národnosti,vyznání či sociálního postavení pacient je! Tohle nesnáším,že si dovolí přistupovat dle vnitřního pocitu.Mají být hlavně objektivní a pak mít aspoň špetku entuziasmu,což někteří také dost postrádají

adrianaconkova
autor
4. čer 2020

@amazonkajanik 🙂 nojo v dnešní době to je hrozný 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru