2. těhotenství-poznaly jste pohlaví dítěte dle průběhu?

milius
16. kvě 2016

Jsem v 7tt, je to mé druhé těhotenství. Příznaky u obou se podstatně liší - u prvního těhotenství jsem od 5tt zvracela až do druhého trimestru, ranní nevolnost byla celodenní a byla jsem straaaašně unavená, zvládla jsem odpoledne prospat i tři hodiny. Teď je to jinak - měla jsem týden průjmy a jinak nic. Bolí mě prsa (to i u prvního) a jsem trochu unavená, žaludek je celkem v pořádku. Myslíte, že by to mohlo být tím, že čekám chlapečka ? (první byla holčička). Nebo je opravdu každé těhotenství jiné...?
Jaké máte zkušenosti s průběhem těhotenství a pohlavím vy? 🙂

lv
16. kvě 2016

já myslím, že to vliv nemá..prsa mě bolela u jedné moc, u druhé vůbec, třeba

naomi6
16. kvě 2016

Nevím, jestli to má vliv, ale já jsem měla první těhu úplně bezproblémové, jenom úplně zezačátku jsem měla průjem - byla z toho holčička. Druhé těhu úplně jiné, bylo mi zle, měla jsem šílené migrény, omdlévala jsem, měla jsem nízký tlak, potom ke konci bolesti zad - byl z toho kluk. Takžě těžko říct. Přeji klidné těhotenství a hlavně zdravé miminko 🙂

adypro
17. kvě 2016

Já bych spíš dala na to jaký máš pocit, u prvního jsem věděla, že je to holka, prostě jsem to cítila a bylo to tak. Teď u druhého nevím, možná spíš kluk, ale nevím to vůbec jistě, tentokrát se necháme překvapit 🙂

mrskato
17. kvě 2016

Ahojky, moje první těhotenství bylo absolutně parádní, nic mě nebolelo, nezvracela jsem, nabírat jsem začala až kolem 6.měsíce, nic mě netrápilo a připadala jsem si, že jsem krásná. Asi týden před tím, než jsem šla na velký UTZ někdy v 21tt, se mi zdálo, že se mi narodila holčička, vlasatá a s nasraným výrazem. No a přesně tohle děvčátko se mi narodilo 😀
V druhém těhotenství (loni) se mi zdálo, že jdu na WC a krvácím a bohužel se tak i stalo a potratila jsem. Za pár měsíců se poštěstilo a zadařilo se znovu.
Tohle těhotenství je teda trochu jiné, protože se furt sleduju a bojím se, že bude něco špatně, i když si už začínám připouštět, že je vše v pořádku, nezvracela jsem, nějaké zvláštní bolesti taky nemám, ale dost nabírám na váze už od začátku a mám pocit, že mi to vůbec nesluší. Každopádně hned na začátku se mi zdálo, že jsem porodila chlapečka v 37tt a porod byl absolutně bez problému (dcerka šla bohužel nakonec akutním CS). Jenže nedávno jsem byla na velkém UTZ a stejně jako u dcerky, se mi zdálo o holčičce, tak jsem z toho jelen. Doktor řekl, že to vypadá na chlapečka, ale 100% to neřekl, spíš, že tam něco zahlédl. No uvidíme 😀

anulilinkaaa
17. kvě 2016

Já měla obě těhotenství odlišná a stejně mám obě holčičky. 😀 Hlavně, ať je miminko zdravé. 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru