Slaboulinká čárka. Je to možné?

25. dub 2024

Ahoj, vím že těchto otázek je tu plno, ale já to nějak nechápu. Mám cykly cca 34 dní cykly, 17DC jsem byla na kontrole a bylo mi řečeno, že pravděpodobně folikuly žádné. Dnes tedy 2 dny zpoždění, v ten očekávané ms jen lehké zašpinění a nic. Včera na testu nic a dnes slaboulinka čárka viditelná okem v limitu. Je to možné?

lencaa11
25. dub 2024

To je negativní počkala bych pár dní

volfikovi
25. dub 2024

Já čárku vidím.

reeeza
25. dub 2024

Čárku vidím, ale může to být duch i ryska. Pár dní ještě počkej ;)

autor
26. dub 2024

Nedalo mi to a dnes jsem udělala z ranní moči.

volfikovi
26. dub 2024

Krásná čárka . Gratuluji

autor
26. dub 2024

@volfikovi jen to tedy úplně nechápu 😄🙈

lilian2111
26. dub 2024

První test je spis s ryskou a druhy má čárku z půlky - udělat jinou značku, tyto dělají falešné //.

klpoiu
26. dub 2024

Neni treba chápat, důležitý je vysledek 🤭A tady je jiz očividný. 👍

lvl16
26. dub 2024

Na prvních fotkách vidím ducha, na druhém testu už krásnou čárku 🙂. Jsem si jistá, že jsi těhotná a držím palce, aby to dopadlo ❤️.

autor
26. dub 2024

Všem děkuji za odpověď 🙂 v pondělí zajdu na krev a uvidím 🙂

autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
autor
30. dub 2024

Tak jen pro info včera HCG 36, jelikož nevím kdy byla ovulace, jdu na krev ještě příští týden. Ale testy sílí 🙂

bibinkaa12340
30. dub 2024

To krásně sílí 🙂👍
S dovolením přidám svůj test. Co myslíte, je naděje? Teprv 9 dpo

klpoiu
1. kvě 2024

@bibinkaa12340 Na 9dpo je to moc pekny dusik. 💪

autor
1. kvě 2024

@bibinkaa12340 moc pěkné, gratuluju 😍 já začala večer špinit a dnes už krvácím 🙈

bibinkaa12340
1. kvě 2024

Tak já dnes nic. Zas asi přecucly test, stačí nechat trošku dýl v kelímku nebo až po rysku max a bum vznikne krásný duch. Jakmile se ponoří jen do poloviny rysky max ,tak ne negativní
Toť moje několikátá zkušenost. Víc tento test nekoupím

bibinkaa12340
1. kvě 2024

@klpoiu holky ,je to falešňák 🙈 dávala jsem při testování bacha, ale opravdu jak jsem psala, stačí o vteřinu déle namočit nebo víc ponorit ( tím nemyslím utopit) a bum je duch 😏

klpoiu
1. kvě 2024

@bibinkaa12340 ach jo, zadny falesne duchove nejsou! Pokud mas uz testy negativni, tak slo o biochemické těhotenství! Delka namočení ma vliv jen na to,ze je test rozpity! Ale ne duch na testu!! Test je zcela v poradku. Je to nejrozšířenější znacka, kdyby byl vadny,uz by ho davno stahli z trhu. Pro sich si udelej jeste jeden za dva dny,rano. Pokud to nedostanes. Ono 10dpo koncentrace hcg je opravdu jeste hodne mala a staci vice pit a uz to v moci proste jeste nezachyti.

klpoiu
1. kvě 2024

Zakladatelce: Biochenicke 😔,to me mrzi. Dalsi cyklus mas pohnojeno. 👍 Drzim palečky aby vyslo.

bibinkaa12340
1. kvě 2024

@klpoiu bohužel jsou. Namočila jsem test v kohoutkové vodě a vyšel viditelný růžový duch 😅 tuhle značku už nekupuju

bibinkaa12340
1. kvě 2024

@klpoiu stačilo jen dát víc test jakoby zešikma v kelimku. když je kolmo, tak dobrý, ale jak se dá víc doležata ,tak vyjde duch 😅 schválně jsme to doma zkusili. A přitom nebyl ponořen nad rysku max

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru