Uřvané a neklidné miminko. Kdo má nebo měl také?

sanyy22
22. zář 2021

Ahoj maminky, je tu někdo kdo má/měl take uřvané miminko ? ( Málej bude mít příští týden 3 měsíce) v nositku být nechce, v houpatku, kočárku, kolébce také ne, po chvíli začne řvát, prostě ho nic nebaví,jediné kde vydrží tak je na rukách ( když má teda náladu). Spinka jakž takž, horší je usínání večer to jede svoje sólo+ hysterické záchvaty vzteku, ani zavinovani nepomáhá, chjooo.... Kolíky má občas.
Každý den se kvůli tomu trápím a cítím se dost na dně že nedokážu utěšit svoje ho chlapečka. Všude čtu jak maminky mají hodný miminka😶😶

veruuu_kubesovic
22. zář 2021

@sanyy22 mladší syn mi první půl rok prostě prořval, nic nepomohlo, spinkal po 20min během dne jen v nositku, zastavit někde venku kočárek a sednout si? To bylo naprosté scifi... mnohdy jsem byla psychicky na dně, k tomu starší téměř 4letá dcerka...

zmrzlinka
22. zář 2021

@sanyy22 dcera byla to samé.Prořvala první dva roky svého života.Vetšinou mne na rukou.Ted je z ní šikovná skoro 5- léta holka👍❤️

klko
22. zář 2021

Zkoušela si mu pustit ukolebavku nebo nejaky šum?

luciksima
22. zář 2021

Ahoj dcera mi prorvala první rok.dalsi se pak provztekala.vydrz🍀přeju moc síly .vím jak moc je to psychicky náročné...

sirinfirst
22. zář 2021

Obě dětí jsem měla hodně kontaktní, takže nechtěly být v kočáru, postýlce, kolébce.. prostě kdekoli, kde nebyl fyzický kontakt.. Ale v šátku se jim líbilo.. Jaké máš nosítko? Třeba by nosit i chtěl, ale není mu pohodlně zrovna to, co máte.. A zkusila bych upustit od nastavení "mé miminko je uřvané" ..

aselluska
23. zář 2021

@veruuu_kubesovic to samé u nás