Přehozený den a noc. Poradíte, prosím?

betyna155
16. lis 2021

Zdravím Vás maminky, už jsem zoufalá tak zkusím poprosit o pomoc tady.
Syn má 3 měsíce a celou noc skoro nezavře oči. Usne až ráno na 6 hodin, což je sice fajn, ale manžel jde na 7. do práce a takto se fungovat nedá. Celou noc pláče, musí být jen na rukou, stále má hlad a vynucuje si mléko. Když usne, tak na 10 minut a je zase vzhůru (nestihnu ani zavřít oči). Jak celé noci běhám rozespalá po bytě a jsem totálně vyčerpaná, jsem neustále nemocná.
Čím mu režim otočit, aby usínal večer? Neřešila jste některá něco podobného? Těch 6 hodin spí vždy už asi měsíc a půl.
Zkoušeli jsme mu to alespoň posunout jízdou autem, buzení přes den, hráli jsme se přes den a přes noc jsme byli v klidu, v noci jsme měli tmu (to je ale nejhorší řev),....Nechápu, jak to zvládá on. Je úplně jedno, kolik toho naspí přes den i noc, na 6 hodin prostě usne až ráno. Už nevím, co s tím 😪
A prosím nepište, že se to napraví samo, protože po měsíci plném kolik a pláče už nemám sílu dál čekat a doufat 😅🙈
Děkuji!

michaela_2
16. lis 2021

@betyna155 ono ale opravdu není žádná jiná rada, než to vydržet. Přežití a vydržet 😃 a děkovat, že máš takové první miminko a ne druhé nebo třetí ….😃
Bude lip 😘

drakenn
16. lis 2021

No jestli si spíš "nevynucuje" kontakt.
Používáš přes den šátek? Nenutíš ho spát samotného v postýlce? Jsi nervózní? To velice ovlivňuje pohodu dítěte

betyna155
autor
16. lis 2021

@drakenn V postýlce nám plakal od 2. měsíce takže jsme se všichni přesunuli do obýváku na pohovku. Malý nám spí u hlav ve hnízdečku (na odpojeném kousku gauče, aby mohl mít zapnutý monitor dechu). Zní to asi trošku crazy, ale celou noc svítíme, hraje televize, hučí šum... Takže už mi to ani nepřijde 😅🤪
Neprve měl problém vůbec usnout, to jsme nakonec vyřešili. Teď řes den spí ukázkově a v noci ne a ne zabrat.

betyna155
autor
16. lis 2021

@michaela_2 po tomto druhé nepřipadá v úvahu ani omylem 🤪🙈

michaela_2
16. lis 2021

@betyna155 😁😁

jjasmina
16. lis 2021

@betyna155 Narovinu naše mala nebyl problém,aby byla vzuhuru 17.00 -1.30 pak si dala dvě hodky a pak vzhru třeba od 4 do 6. Univerzalni rada je, prostě ten masakr vydržet a nezblaznit se z vyčerpání 😀 a nepotěšímod 4. mes se pro změnu budila po 30-60 min až do odstavu a ne ani já druhé neplánuji😅