Nervózní miminko, najednou nespí

nika110818
12. črc 2021

Dobry den, chcela by som Vas poprosit o radu. Dcerka, 6 tyzdnov, doteraz vzdy pekne spinkala-nakojila som ju a sama zaspinkala. Asi pred dvomi tyzdnami zacala byt po papani cca este hodku hore a potom zaspinkala. Dnes uz ale druhy den je nervozna cely den, place (co inak zvykne len pri prebalovani a ked je hladna) a nespi prakticky cely den, iba kratke 20-minutove spanky. Takato nalada prisla z nicoho nic, som z toho velmi prekvapena a bezradna. Prosim, je to normalne? Co moze pomoct? Je normalne i to, ze uz v 6. tyzdni po papani hned nezaspinka, ale este je vzhuru? Vopred dakujem.

michaelarousova
12. črc 2021

@nika110818 syn nespal skoro vubec! 😂takze mozne to je..ale u nas to delalo hlavne boleni briska

cilkat
12. črc 2021

To, že neusne hned po jídle je podle mě v pořádku, ale ta "nervozita" nejspíš značí nějaký problém... Může to být jen počasím (je jí horko/dusno), můžou už začínat růst zuby, nebo to může být bolení bříška, ale snažila bych se hledat příčinu, možná i to probrala s doktorem, pokud by se to nelepsilo.

jjasmina
12. črc 2021

@nika110818 moje malá nespavec od narození, vydržela byt klidně vzhůru 5-6 hodin, přes den taky nespala dlouho.. Takže asi normální