Jak do dítěte dostat dračí sirup?

hanydve
18. srp 2024

Holky, chci dát synovi 3,5 dračí sirup, jenže hodně narodil, tak to byly samé kapky, sirupy, už do něj těžko něco dostanu..u všeho brečí, hystericky řve, že to nechce, což chápu, ale potřebují mu loupnout něco na imunitu. Objednala jsem dračí sirup, nechutná mu. Můžu ho dát třeba do džusu nebo tak? 🙈

klokanka31
18. srp 2024

@hanydve A co zkusit jiný sirup? A nebo si s ním v klidu promluvit, proč je dobré aby to bral...

areh
18. srp 2024

@hanydve když moje děti nechtějí, nedostanu do nich nic. Po dobrým po zlým. Syn bral atb v tabletách a to byl horor... Můžeš zkusit zamaskovat do džusu nebo něčeho,co má rád, ale moje děti to vždycky prokouknou...

hanydve
autor
18. srp 2024

@klokanka31 to jsem se snažila, i ho nějak uplatnit. Bez významu.

hanydve
autor
18. srp 2024

@areh džus mě taky napadl. Hylak mi takhle prošel kdysi, ale toto je opravdu masakr nevím jak to zamaskovat 🤣 v džusu to asi taky pozná. 🙈

petulkadodo
18. srp 2024

@hanydve Tyhle věci na imunitu je třeba podávat dlouhodobě, aby fungovaly a to nejde na sílu. Pokud si to nenechá vysvětlit, asi budeš muset zkusit jiný sirup s příchutí, která mu bude chutnat. Nebo zkusit jinou formu, třeba cucavé bonbony, máme tskhle vitamin D.

mikawis
19. srp 2024

Dračí sirup je síla i pro mě, takže se mu moc nedivím🙂. Já ho dávala synovi, když jsme řešili nekončící kašel, nepomohl😒 a byl to boj ho do něj dostat. Léky jsou u nás také peklo a pokud jsou to ATB, tak to jde mnohdy na sílu😒. Zkus něco jiného. Já mám pocit, že nejlepší byla Imunotrofina D, dokonce i chutnala a dávali jsme ji fakt dlouho.

kristyn86
19. srp 2024

Zkusila bych jinou formu. Jsou ruzne cucave,zvykaci tabletky nebo tobolky na vysypani. Myslim,ze tak to ma imunoglukan. Stejnak od techto veci na imunitu nelze cekat zazraky. U nas nejvic frci Preventan junior,z DM multivitaminy,ale i Martanci nebyly spatny. A berou to jako bonbon. I kdyz vedi,ze je to vitamin. Jinak u nas se nemoci lepsi spis vekem nez preparaty. Takze bych nenutila,co neni nutne,at mu nezvysis blok.

cilkat
19. srp 2024

My maskovali v Kofole... Ale opravdu bych zvážila, jestli ti to za to stojí.
Ps: Imunotrofinu D nám taky dětská dr doporučila, bere ji ráno v kakau. Nevadí mu.

hanydve
autor
19. srp 2024

@mikawis Děkuji, nechci mu samozřejmě vypěstovat blok, ale ráda bych mu alespoň trochu chtěla zvýšit imunitu. Má období, kdy do sebe teď prostě dostane maximálně okurku a nebo hroznový vino. Nic jiného prostě nechce. Nechci mu jídlo nutit, ale nechci aby jedl vše suché. 🙈 Nechce maso, nechce omáčky, nechce ryby.. asi mi z toho brzo hrabne. Neustále se pereme s rýmou a zánětem ucha, proto potřebují něco lepšího než třeba martanky, kteří dle mého nemají moc účinek. Objednala jsem místo dračího sirupu colostrum, ale kravské, tak uvidíme zda se za pár měsíců něco změní.

kristyn86
19. srp 2024

@hanydve Kolostrum je chutove pekne hnusny,to budes mit s nim taky boj. Za me aspon nejaky Martanek lepsi nez nic,hlavne,ze do sebe neco dostane. Jinak,pokud trpi na rymy a zanety stredniho ucha,tak vic nez na vitaminy bych se zamerila na kazdodenni hygienu nosu- morska voda nebo Vincentka,inhalace,spravne smrkani apod. To pomohlo u nas,syn na to trpel taky a to jedl vitaminy i pestrou stravu. Vzdy mu ryma zezelenala,vlezla do ucha. U nas pomohl vek a to jsem vyzkousela ruzne doplnky stravy. Dcera,kt
era neji zadne ovoce ani zeleninu,masa velmi malo,tak ta byva v pohode.

hanydve
autor
19. srp 2024

@kristyn86 koupila jsem kapsle, tak mu je dám do jídla a budu doufat. Jo, já vím, že tím ho nespasim, ale jsem ochotná už zkusit cokoli. Ty rýmy jsou zlo. Na ORL už jsme taky byli..u dvou lékařů. Jeden ze mandle ven, druhý že by ještě určitě počkal. Smrkat umí moc hezky, byl pochváleny doktorem, jen se mu zhnusily už i kapky do nosu typu mořská voda. Dokonce jsme i proplachování konvickou. Už je proti všemu a to jsem na něj fakt netlacila a snažila se to dělat hrou. Kolik bylo ditku, když to +- přešlo?

kristyn86
19. srp 2024

@hanydve Tak kapsle by mohly byt lepsi. Jeste nam pomohl inhalator s Vincentkou a to treba moje deti bavi,rikame,ze si hrajeme na dracka 🙂 Synovi se to zlepsilo s nastupem do skoly,horor byla skolka. A to jsem zkousela ruzne sirupy a nic. Pak jsem to vzdala,koupila jen ty cucaci a bylo. Preventan mi pripada dobry. Dcera ma rada i samotne C -Mullerovi medvidci. A moje deti tedy maji radi i rybi olej od malinka. Mam takovy exoty 😂