Dítko se v noci začne vztekat, hádat. Poradíte, prosím?

11. srp 2024

Ahoj, potřebuju poradit. Naše dítě bude mít 4r. Před 14dny jsem s ním byla u našich a v noci se ozval, že chce napít. Dala jsem láhev a záchvat že chce šťávu a ne vodu. Byla tma, asi 2h ráno....
Dnes v noci opět. Spí u sebe v pokojíčku, začne volat ( tátu), manžel se zvedl, šel tam a najednou asi 20min debata z vedlejšího pokoje (opět po tmě, manžel už trošku naštvaný)... Já mám žízeň, dej mi prosím napít, já nechci vodu, já chci šťávu, já mám ráda šťávu, já chci prosím šťávu, dáš mi prosím šťávu, dáš mi prosím napít šťávu a furt dokola a dokola. Manžel občas řekl ne tady máš vodu, napij se. Já to poslouchala a pak už jsem trochu cítila z manžela zoufalství (byla 1 ráno 😂), tak jsem tam šla a říkám, co se tady děje? A ona mi zopakovala to všechno se šťávou. Říkám prosím tě vždyť v noci piješ jen vodu, šťávu přes den. Tak ať nevymyslí a jestli chce tak ať jde spát k nám ( chodí takhle každé ráno). Čekala jsem nějaký vztek, trochu plakala a říká tak jo vezmeš mi pití, zvedla se a šla do ložnice. Furt trochu plakala. Lehla do postele, řekla že chce vodu, pak kapesník, pak že chce obejmout, pak zase že chce vodu a spala. Od té doby zase jako mrtvola a ještě spí. Chápu že to nebylo naschvál, že to bylo nějak ze spaní. Spíš mě úplně zarazilo,ta urputnost. Kdybych tam nepřišla myslím že jede furt to kolečko se šťávou až do rána. Nemáte s tím někdo zkušenosti?

klokanka31
11. srp 2024

Naše se občas klidně hádá ze spaní. Sedne si na postel, má u toho zavřený oči, a chce pití. Ale místo aby se napila jako obvykle tak začne pištět že chce čokoládku. Tak já jí to odkývu, že jo, že jí čokoládku donesu. Ona se zklidní, lehne si a spí dál 🤷‍♀️ Ale nevím jestli ta vaše taky fakt spí, nebo se vzbudí úplně...