Ať už ty prázdniny skončí a mažou do institucí. Komu děti taky už tak lezou na nervy?

28. pro 2022

Decka jsou uz ctyry (!!!!) tydny doma. Nejdrive poslali ze skoly jednoho s horeckou a o par dni později ze skolky i tu mladsi - rovnez s horeckou. Kdyz se konecne jakztakz uzdravili, zacaly vanocni prazdniny. Doma mame jeste rocni batole, ktere se momentalne vyhrabava z teze chripky. A ja mam sto chuti vsechny tri kazdou minutu pretrhat jak hady!! Ti starsi uz jsou samozrejme zdravi jak ripy a vymysleji nejruznejsi kraviny typu naliju bratrovi piti do spaget a nejmladsi je na svuj vek take tezky zaskodnik. Uz se fakt tesim, az pujdou do skoly a bude od nich pokoj 😅 a ted jsem s hruzou zjistila, ze v pondeli 2. ledna, na ktere jsem se silene tesila, maji jeste prazdniny a jdou az tretiho v utery!!!!! Boze, komu ty decka taky tak lezou na nervy?!

sorboni30
28. pro 2022

Dvojčata 8 lete 22.12 chytly vysoké horečky..10 měsíční holčička týden před bojovala s laringytidou takže týdne jsme nespali.. 24.12 muž chytl vysoké horečky, dcera taky.. Vánoce šílené.. já na chcipnuti..
Všichni jsme na ATB.
Dnes kluci lepší, ale zlobí.. protože se nudi.
Museli jsme vymyslet hry.. a vzala si je dnes i babička.
Je to těžké.. ale hlavni je, že už nejsou horečky a jsou zdraví.
Vždyť je milujeme, co bychom bez nic dělali ♥️
Kluci se rvou nonstop..někdy mám nervy v kýblu, do toho ještě malá kňučí..
Jsme mámy!! To dame 🙏😉

andelka
28. pro 2022

Jj, pozor na to. Až v úterý!!!
My jsme doma od 14.12. Já jsem skončila pár dní před prázdninami taky doma. Se všemi třemi a stejně nemocným manželem. Doteď se z toho vyhrabáváme. A já si teda říkám,že už " jen" pár dní a půjdeme všichni do institucí. Jsme si ty Vánoce moc neužili.
Mám kluky 4,10,12.. umíte si představit ten randál že jo? V práci mě čeká 24 dětí ( snad se všechny přes prázdniny vykuryruji). 😁

jancazao
28. pro 2022

A já děti nemám doma od 23.12. ..
Ani nevím jestli bych si to s tebou vyměnila...
Drž se 🍀

sorboni30
28. pro 2022

@jancazao a kde je máš?

te_reza
28. pro 2022

Počkat.... Jak jako třetího?!🤣🤣🤣 To jako netáhnou hned v pondělí 🤔🤣🤣🤣

sorboni30
28. pro 2022

@te_reza já nevím.. u nás se jde normálně v pondělí jak do školy tak práce 😶

autor
28. pro 2022

@sorboni30 ne, ne, holka… az v utery 😭😅 zde primo oficialne na MSMT
https://www.msmt.cz/vzdelavani/organizace-skoln...

jaja01k
28. pro 2022

@sorboni30 Kdepak, 2. jsou ještě prázdniny, do školy se jde až 3. Ještě že nás upozornila učitelka, já taky počítala, že jdou už 2. 😄

odula
28. pro 2022

Pozor ženy. Deti byly nemocny pred vanocema rovněž - od 14. Od 19. Vsichni. Dva z nich teenageři. Do skoly jdou tady deti az 10.1. Cheers !!🥴

palja
28. pro 2022

Dcera naštěstí chodí do logo stacionáře a ten jede od 2.1. 😄

jancazao
28. pro 2022

@sorboni30 u táty a potom u tchyně. Dnes se konečně vrátí.

azanka
28. pro 2022

Mám staršího doma od poloviny listopadu s různýma nemocema. Mladšího od 9. prosince. Už mi ani nelezou na nervy, zvykla jsem si 😁.

jipe
28. pro 2022

@te_reza
@sorboni30
@jaja01k já to taky zjistila až 22.12, když učitelka napsala, že 3.1. se těší.. Hups, nikdo si nenahlásil dovolenou, hlídání pro druháka budu muset nějak pořešit. Školka teda jede a to jsem se divila, proč máme hlásit, jestli 2. 1. půjdeme nebo ne, vůbec mě to netrklo a žila jsem v mylné představě, že v pondělí se jde do školy

sorboni30
28. pro 2022

@jancazao tak kluci byli u otce od 25-27. Mamka si je vzala dnes.. a bude je mít do zítra odpoledne. Se mnou budou do pátku 16hod pak si je zas bere otec..s tím, že jsem měla mít kluky na Silvestra já, ale on si vymyslel, že je prostě jeho víkend tak budou s ním. Je to kretén.. nebudu se s ním hádat. Hlavní je, že příští víkend budou doma. Mají narozeniny tak budou mít oslavu ♥️

sorboni30
28. pro 2022

@jipe tak ještě že jsem si to tu přecetla. Nevím kdo to jako vymyslel, prázdniny ještě v pondělí. Tam ať smatlou do školy 🤭👺🤣

klokanka31
28. pro 2022

@sorboni30 Už za nás byly ještě 2.1.prázdniny a chodilo se až 3.1. 😊

autor
28. pro 2022

Ja si jako dite pamatuji, ze jsme chodili vzdy druheho (pokud to nebyl vikend). Desne me to stvalo a prala jsem si, aby se to aspon o den posunulo. No, tak se mi to splnilo. Po triceti letech 😅

sorboni30
28. pro 2022

@klokanka31 no tak jsem asi mimo 🤭🤣🤣 jjooo máš pravdu.. chodilo se 3.1

klokanka31
28. pro 2022

I na wikipedii se dočtete že vánoční prázdniny jsou vždy do 2.1. Já vždycky nechápala, proč dospělí co chlastají, musí do práce už 2., když budou po Silvestru ještě vláční 😃 a děti jdou až 3.

autor
28. pro 2022

Kurnik kolik vam je? Ja prece nejsem zase tak stara 😅 Mi je 36 a stredni jsem ukoncila 2005… to se nejak pak menilo? Bo druheho ledna do skoly se mi vrylo velmi do pameti…

jahodi
28. pro 2022

já osobně se po letošním prosinci obávám, že k tomu aby šli do institucí, nebude vůbec stačit "aby skončily prázdniny", ale aby šly do hajzlu všechny ty bacily a kdoví co to řádí za hrůzy.
My jdeme 5.1. na kontrolu tak asi tak. 😖

fifinka2020
28. pro 2022

Dcera (15 m) už přes týden horečky, dnes zas 39, půlku noci prorve, jakože fakt rve fest. V pondělí jsme poslali staršího k babičce, ať si to trošku užije, v úterý ho přivezli- 39,6. Takže nejen že se to táhne, ale obávám se, že ani příští týden to ještě nebude lepší 🙄. A to jsem se tak těšil a na pár dní odpočinku...

te_reza
28. pro 2022

@sorboni30 fakt jdou v úterý, teď koukám na zprávu od učitelky, to její těším se 3.1. sem brala jako pondělí 🤣

autor
28. pro 2022

No radi to strasne. Vsechny tri decka tyden horecky 39-41. Masakr. Kamaradky trimesicni miminko bylo dokonce hospitalizovane na JIP na kysliku…
Takze, hlavne at jsou zdravi 🙌🏼❤️

andelka
28. pro 2022

@sorboni30
@te_reza do 2.1. jsou prázdniny. Určitě to máte někde vlepené,v zk nebo tak. My jsme to nechali děti i napsat do ukolnicku. I tak ale se může stát,že některé dítě bude v pondělí u školy. ☺️
Do práce se jde v pondělí, MŠ taky začíná v pondělí,ale ZŠ a SŠ až v úterý.

sorboni30
28. pro 2022

@fifinka2020 jooo já jsem měla v takovych horečkách dvojčata, 10 měsíční holčičku i chlapa. Všichni 4 od štědrého dne k.o. Malá teda už druhý týden.. jsme normálně nespali tak už 14 dní..furt se to buď duši, kašle nebo nespí. Já chci léto 🙏

andelka
28. pro 2022

Mně je 39 a co vím,tak se šlo pokaždé jindy, podle toho jak vyšlo 1.1. Stejně jako prázdniny začínají pokaždé jindy.
@klokanka31 aby se stihli vzpamatovat učitelé? 😁

sorboni30
28. pro 2022

@andelka protože děti naše šly do školy ještě ve čtvrtek a měli v pátek až volno, mají volno v pátek.. vedle v okresu jdou do školy v pondělí, protože měli prázdniny už od čtvrtka 😉 Tak mi bylo vysvetleno od kámošky co malá chodí s klukama do skoly

martt
28. pro 2022

Úplně tě chápu. Já mám sice děti dvě. Mladší byl od listopadu až do 19.12 doma. Ted od 23.12 opět lehli se starším synem s nějakou chřipkou a přidal se k nim manzel. A jelikož se doma už nudí tak je to na psychiatra 🙈. Pokud se poštěstí tak do školky a skoly půjdou až 5 ledna až doberou ATB.

martt
28. pro 2022

@sorboni30 Bude to asi různé. Naše škola mela 22 reditelske volno a děti jdou až 2.1.