7 měsíců - problémy se spaním. Poradíte, prosím?

zuzik3010
18. lis 2020

Dobrý den chtěla bych radu. Už jsem zoufala. Malá má 7 měsíců a usíná okolo 11 večer .. to by nebylo hrozně ale přes den toho moc nenaspi cca 2-3 hodiny ale to je maximum.a v noci se budí na mlíčko a pak na čaj ze se chce napit.
Malá má režim že v 19 koupat najíst a spát cca do 20 je v postýlce. To fungovalo že spala a jednou se vzbudila na jidlo.
Ale teď se budí z pláčem.Ted když ji dám spát v 20 za hodinu za dvě se vzbudí a nespí do půlnoci a chce jsi hrát. Děkuji za odpovědi .

squezy
19. lis 2020

@zuzik3010 dávejte ji spat drobet pozdeji než 20h. Spi 2xdenne?

zuzik3010
autor
19. lis 2020

@squezy nn má jen jeden spánek ..

zuzik3010
autor
19. lis 2020

@squezy to už jsem zkoušela a stejně se vzbudí

squezy
19. lis 2020

7 měsíční ma už jen jeden spánek přes den? Ani v kocarku neusne, v nositku, nikde? Jinak s tim, ze kouka v noci.. My mame dvojcata a 2 měsíce se takhle budili ve 4:30,pak se cas posunul, takze ve 3:30 a chtěli si hrat, prostě vyspano. Trvalo to 2 měsíce. Ty noci jsou proste tak, že se spanek mění, zdaji se jim sny, na svet neustále jinak reaguji a i to se může měnit ve spanku.. Je to prostě miminko, zase se to zlepší, pak zase zhorší a tak stále dokola ;) Ja bych spíš řešila to, že v 7 mesicich spi jen jednou přes den..

zuzik3010
autor
19. lis 2020

@squezy zkoušela jsem šátek nosítko kočárek ale stejně usne jen jednou ..dneska spala hodinu v kočárku. Okolo 12 a teď 20 tu ještě řádí

zuzik3010
autor
19. lis 2020

@
@squezy mě vy nevadilo kdyby se probudila okolo 3 ale jde o to že usne a za dvě hodiny že vzhůru ..

ondul
19. lis 2020

Můj kluk 9 měs. vstává většinou 6-8x za noc, když se joo zadaří jen třikrát. Někdy usne hnedka, jen ho trochu přitulim k prsu, někdy mu to půl hodiny trvá. Už jsem vzdala vlastní postýlku, spíme v jednom pelechu, je to pro mě mnohem komfortnější, nemusim vstávat, naučila sem se kojit vleže. Holt některý dny jsem vyspalá míň, některý víc. A myslim, že u 7 měsíčního mimina je jeden spánek přes den málo. My jdeme spolu spát hodinu a půl po probuzení a pak po obědě. Když má hodně brzké vstávání, tak navečer stihne ještě jeden spánek. Jak je déle jak tři a půl hodiny v kuse vzhůru, tak už je potíž.

zuzik3010
autor
21. lis 2020

@ondul já zkoušela všechno možný a neusne po druhé..