10měsíční syn brečí u oblékání. Máte podobně?

verisek001
19. čer 2024

Ahoj. Máte to někde podobně? Od narození je oblékaní problém. Když syna oblékáme, tak to většinou prořve. Někdy je to v pohodě, ale většinou mu to vadí. Bodycka už nedávame co začal sedet. Takže pěkně tričko přes hlavu a rukávy 🤦‍♀️ teplaky jak kdy, ale taky není nadšený. To je něco na moje nervy 🙈 nevím proč mu to vadí.

sasanka88
19. čer 2024

@verisek001 proste dite. Moje deti taky nesnaseli oblekani. S toho vyroste....

junomcgaff
19. čer 2024

Naše taky řve 🤷‍♀️

orangutan123
19. čer 2024

@verisek001 našemu jsou 2 roky a je to problém furt...druhej zatím nemá problém

aktakd
19. čer 2024

@verisek001 Převlékání nesnáší i můj 7 letej syn, takže časem se to nezlepší a řevu je taky někdy kolem toho dost 😁
Ale mám i obdobě starý mimino a taky se mu to moc nelíbí.

exbordelar
19. čer 2024

Ano me deti se jako kojenci taky nerady oblekaly. Dokonce byly schopne rvat tak, jako kdybych je vrazdila 😅 Dopla jsem posledni patentek, najednou strih, usmev jak slunicko, jde se hrat!
Ja uplne vyrizena, zpocena az na zadku, a to decko, co jeste pred sekundou vrestelo na celou vesnici, se tvarilo, jak kdyby se nechumelilo 🤨😂
Takze ano, je to bezne 😄

jirovapa
20. čer 2024

@verisek001 moje první dcera od miminka u oblékání řvala, do teď se nerada převléká a neřeší co si vezme na sebe. Letos půjde do školy. Další dvě děti u oblékání nikdy neřvaly. 🙂

emillyhk
20. čer 2024

Syn to víceméně nesnáší doteď, a to je mu 3,5 🙈
Jak miminko řval pokaždé, když jsem ho převlékala nebo přebalovala. Bohužel byl dost boj, aby se naučil převléknout sám, s tím bojujeme pořád 🤦‍♀️
Nejsi v tom sama.