Postel Hemnes Ikea, musí být 2. matrace jinak vysoká?

holubing
1. kvě 2015

Holky,mate nekdo tuto rozkladaci postel? Chci dokoupit 2matrac a nechat roztahle. Ale nekde jsem cetla,ze musi byt jinak vysoka,nez ta prvni. . Ze jinak to nesedi,jedna by byla vys. Poradite?

janebee
1. kvě 2015

Máme 🙂 Matrace máme obě stejně vysoké a není s tím vůbec žádný problém 🙂

janulkav
1. kvě 2015

My ji máme......ale moc jí nerozhahujeme..Ale matrace mám stejně vysoké . Spíš jde o šířku jsou tam 2x80 a je to dost natěsno a ta jedna nám jakoby vyskakuje protože uplně nezapadne do toho rámu ( nevím jako to lépe popsat )

janebee
1. kvě 2015

@janulkav A máte ji dobře složenou? Taky máme 2x80 a žádná matrace nevyskakuje 😕 Zapadá akorát...

janulkav
1. kvě 2015

@janebee myslím že uřčitě ano , ale ta jedna matrace tam proste nejde uplně zamáčknout a vyždy mi kouksek vyleze přes ten rám ve předu , ale nemáme v ní ikecké matrace takže je možné že proto to tam uplně napasuje jde fakt tak o 1/2 centimetry a bylo by to uplně ok

holubing
autor
1. kvě 2015

Diky,zitra jdeme koupit,tak dam vedet🙂

kajsav
29. říj 2015

Máte prosím někdo zkušenost s touto postelí nebo s postelí Brimnes z Ikea na denní spaní? Potřebuju vyřešit malý prostor v ložnici, koupili bychom kvalitní matrace, tak jestli jsou tyto postele na denní spaní vhodné, děkuji. 😉

holubing
autor
30. říj 2015

@kajsav urcite. Spime na ni denne s malym. Chce to dobre matrace.

kajsav
30. říj 2015

@holubing Moc děkuju za info! 😉 Jsem ráda, že Vám dobře slouží. Zítra jedeme do Ikea omrknout Brimnes a mají akci ve Scontu na matrace, tak bychom chtěli pořídit opravdu kvalitní. Sice když se to pak složí a hodí se matrace na sebe, tak to bude vysoké, protože ty kvalitní matrace mají výšku kolem 20 cm, ale to ničemu nevadí, hlavně že se vejdeme. 😉

littlecharm
30. říj 2015

@kajsav Já bych tuto sedačku/postel na každodenní spaní nedoporučila z toho důvodu, že rošt nepruží, protože jsou to jen prkna. Jednou za čas se na ní dá vyspat, ale každý den bych asi nedala, resp.má záda by to odtrpěla. Tak záleží, na jaké rošty jste zvyklá.
Problém s vyskakující matrací nemáme, 2x 80 cm sedí perfektně.

terezak29
30. srp 2016

Ahojky, mame tuto postel 3 dny smontovanou a dost vrze. Pomuze dotazeni? Nebo co s tim? Taky ste "vrzali"? Diky, T.

holubing
autor
30. srp 2016

@terezak29 vrzem,ale az po delsi dobe. =/

kajsav
31. srp 2016

My jsme nakonec pořídili Brimnes a naprostá spokojenost, máme kvalitní matrace, spí se skvěle a nic nevrže. Při nákupu matrací jsme se ptali na ty pevné rošty a prý to je naprosto běžná věc, tak jsme se toho nebáli a záda v pohodě. 😉

terezak29
1. zář 2016

No tak nevim. Este sme to nedotahli, ale bojim se, ze to moc nepomůže... To sem necekala.. Sem z toho docela otravena☹

luhace1
1. zář 2016

Kdesi radili, ze pri montazi postele treba spoje namazat mydlom a nebude nic vzrgat 😉

lucy_black
16. zář 2016
Uživatel lucy_black je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od lucy_black.

@kajsav A kde jste kupovali matrace? Nevím, jestli nutně kupovat ortopedické, nebo stačí něco jiného, nechci za 10 let skuhrat na záda 🙂

kajsav
16. zář 2016

@lucy_black Kupovali jsme tenkrát matrace ve Scontu, byla akce 1+1 zdarma, bez akce by byla jedna cca za 6000.

lucy_black
19. zář 2016
Uživatel lucy_black je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od lucy_black.

@kajsav No já si právě řikám, když jsem kolikrát schopná utratit hříšné peníze za oblečení nebo boty, že matrace i za 5 tisíc není žádná cena. A ty akce 1+1 trochu nechápu... že se jim to vyplatí 🙂 My se s přítelem dívali na postele od českých výrobců, třeba od Jelínka https://www.jelinek.eu/matrace/, tam jsme si totiž kdysi vyhlídli i postel 🙂 Hm, tak já to budu muset ještě celé promyslet.