Nosítko pro novorozence. Jaké máte?

lidija1234
4. lis 2023

Doporučite jaké máte ? Plus jak jste děti oblékaly ? Děkuji

misha31
4. lis 2023

Mam Kibi newborn tai...maly se narodi v lednu, tak s oblekanim zatim nepomohu, ale mam koupenou nosici bundu

daisy95
4. lis 2023

Mame Boba X obe deti jsou zimni a oblekali jsme dve tenke vrstvy a merino kombinezku capacky nepromokave a cepicku.. vzdycky jsme dbali aby nemeli nic co je jako dupacky a ma prisity tapinky.. i kombinezla byla bez capacku

michaela666
4. lis 2023

Nosili jsme v Martys BeBe Mini a cena/výkon mi přišla asi nejlepší, co jsem vyzkoušela ( krom lněného šátku). Dcera lednová a nosila punčošky+ body dlouhý rukáv, tepláky, mikinu, zateplené soft papučky a merino kuklu. Obě zapnout do nosící bundy.
Hlavně ne nic, co může stahovat a tlačit chodidlo - dupačky, kombinézy s ťapkama,...

kosi_cek
4. lis 2023

@lidija1234 já nosím v šátku, s nosítky zkušenosti nemám, i když v dnešní době už je slušný výběr vhodních miminkovských nosítek, každopádně nejmladší má aktuálně 3m a vyhovuje mi neoblékat víc, než v čem je doma (jedna vrstva) v současné době nedávám ani čepičku, max něco na nožky, ale spíš to řeším jinak (zateplovací kapsa, tam si schová nožky dobře) a společná vrstva-bunda s tím, že miminko mívá navíc tu kapsu 😉

mamikry
4. lis 2023

@lidija1234 My jsme měli MoniLu nosítko. Prcka jsem oblékala podle počasí. Ale nejčastěji měl bodyčko, tepláčky/kalhoty, mikču. Vlněné nebo softshellové botičky. Do chladnějšího počasí pak navíc bundičku. Zapla jsem si ho do nosicí bundy, nebo přes něj dala nosicí kapsu. Někdy nosil overal bez ťapek. Do chladného počasí jsem měla skvělý s vlnou od Lindex.