X-lander X-move 2015 sportovní kočárek, máte zkušenost?

mikytimi
24. bře 2016

Ahoj , zvazuju porizeni sportaku xlandru x move 2015 . Byla jsem se podivat v krame, ale asi moc nepoznam, dokud nevyjedem na dlazebni kostky ve meste. Mate s tim nekdo zkusenost? Jak jste spokojene s timto kocarkem? A co vam na nem vadi? Moc Diky ;)

mikytimi
autor
24. bře 2016

Jedna se o tento 🙂

danuskahe
24. bře 2016

Mám a jsem moc spokojená. Mám dvojkombinaci.jedina nevyhoda je ze je trosku tezsi kdyz ho slozis a chces dat do auta ale jinak spokojenost 🙂

verumik
24. bře 2016

Já měla X-Lander XA, vadilo mi, že u sportáku nejde otočit korba, takže jsem ho prodala a kupovala X-move. X-move se mi mnohem hůř ovládá, je těžší, sporták se při nandavání do auta musí rozložit na konstrukci a korbičku, u XA šel jen složit a nandat do auta najednou (zase teda nainstalovat sporták na konstrukci bylo náročnější). Přijde mi, že košík není uplně dobře přístupný, ale nemám moc s čím porovnat.
Teď potřebuju kočárek pro mimčo a doma mám právě jen ten sporták, a dost zvažuju, jestli budu dokupovat korbu, nebo jestli radši nekoupím třeba bazarový XA, protože byl opravdu lehčí.

mikytimi
autor
24. bře 2016

@verumik byla jsem se kouknout v krame a pani ho prede mnou slozila v jednom kuse. Je docela tezkej, to me taky prekvapilo. A drnca v tezsim terenu?

kika_21
24. bře 2016

Připadá mi nízký, nevím, jak jsi velká. Mám Jané, je super.

mikytimi
autor
24. bře 2016

@kika_21 mam 170 cm . Ted mam bugaboo a ten je taky nizky. Tak jeste zapatram.

verumik
24. bře 2016

@mikytimi Sporťák X-move v jednom kuse? Tak to nevím, kde teda dělám chybu 😀 Podle mě se musí ta korbička sundat, ale třeba to teda dělám zbytečně složitě. Kupovala jsem ho na internetu, tak jsem bez instruktáže 🙂 S drncáním, no asi trochu drncá, to nechci uplně hodnotit, protože nemám srovnání s jiným kočárkem a krom toho, co mám sporták, tak do něj chodí prcek akorát spát, takže to akorát objedu vesnici než usne. Na žádném výletě jsem ho neměla, to už ted beru spíš golfky. Ale myslím teda, že při jízdě v terénu se s tím kočárkem docela nadřeš. Kamarádka má dvojčata a i jí, která je zvyklá na kočár pro dvě děti, přišel ten můj fakt těžkej.

verumik
24. bře 2016

Jinak teda chlap je docela vysokej a nestěžoval si, že by byl pro něj kočárek nízkej. U golfek nadává, že na ně šlape...

verumik
24. bře 2016

@mikytimi Tak mi to nedalo a byla jsem to vyzkoušet, a opravdu, dá se složit v celku, pokud je madlo nastavené na max. délku a nemáte nic moc v zadní části kočárku, ale musím teda říct, že jsme se celkem nadřela a asi zůstanu u svého osvědčeného způsobu 🙂

kika_21
24. bře 2016

@mikytimi Já 171.Jané jsem se bála, vybírala jsem podle medvídka!!! ale je super.Mám Jané Slalom reverse, starý , ale nestěžuju si, sporťák-malému je 2,5. Mohl by být trochu delší, ale otočím se na 1m, výborný do terénu. Korbu jsem neměla, měla jsem Chicco POLAR. Pro miminko také super. 🙂

mikytimi
autor
25. bře 2016

@verumik 🙂) haha tak aspon ze to jde, ale jestli je to namaha, tak to ja si to asi rozmyslim. Dekuji za info . Potrebuju spis neco co slozim jednou rukou.

verumik
26. bře 2016

@mikytimi Ono taky asi záleží, co tam člověk všechno má. Když je v kočárku zimní fusak, nánožník, rukávník a v zadní kapse na korbičce nějaké věci, tak už je to docela objemnější zavazadlo. Takže pak i vzhledem k té váze je pro mě asi jednodušší tu korbu sundat a naložit do auta pojednom. Ten XA jsem jednou rukou složila, ale neměla jsem ho v zimě, takže jsem tam neměla ty věci okolo. Asi bude nejlepší si to v tom krámě vyzkoušet, jestli máš příležitost 🙂

bartovka83
26. bře 2016

Kamarádka měla a byla spokojená. Nestezovala si na nic, jezdila i na horách a navíc je moc pěkný.