Výběr kočárku. Máte zkušenost s Viva Luxury 4?

nikola988
4. zář 2022

Ahoj Holky mate nějaká zkušenosti s kočárkem viva luxury 4 ??
Nebo my nějaký doporučte ?
Na výber mám ještě hodně času .

Ale moje přestává by byla
Velká korbicka , velké kola , vzhledově hezky kočárek , kvalitní matrace . Dobře odpruženy .
Cena max do 30 000 ale aby byl kvalitní .
Moc Vám děkuji .

leniczka23
4. zář 2022

@nikola988 pokud máš rozpočet do 30, neváhej a jdi do Bugaboo Fox. Měla jsem hodne kočárku a Bugaboo je prostě pan kočár. Absolutně top ve všem.

journals
4. zář 2022

@leniczka23 Souhlasím, mám teď Foxe znovu u druhého dítěte a nemůžu si ho vynachválit 🙂
Ale odpružený moc není...

nikola988
autor
4. zář 2022

@leniczka23 děkuji za tip hned jdu na nej kouknout .

nikola988
autor
4. zář 2022

@journals zda se my strašně nízký .
Je opravdu tak nízký ? Nebo to klame ?

leniczka23
4. zář 2022

@journals on má to odpružení vyřešené jinak než perama no, ale dítě spalo jak dudek, tak asi dobrý 😁

leniczka23
4. zář 2022

@nikola988 je nižší než ostatní kočárky, taky sem si říkala že mi to bude vadit a ono to bylo nakonec obráceně, strašně mi vyhovovalo že za jízdy vidím do korby a tím, že capnes korbu a sundas to i s dítětem tak sem ani neřešila žádné ohýbání ke kočárku. Ale doporučím ti jít si ho někam zkusit, třeba do Vanda store ať to vidíš. Podle mě to bude láska na.prvbi jízdu nakonec a nevím jestli ta akce pořád trvá ale.mwli teď i se sedačkou a Isofix základnou a adaptéry za nějakých 27.

mia255
4. zář 2022

Pokud máš rozpočet 30 tisíc a nechceš vyloženě dizajnovku koukala bych se na značku tfk. Mají naprosto úžasné, kvalitní kočáry se kterýma přijedeš úplně vše, odpružené, prostorné ... Ale mají sportovní vzhled no.

mia255
4. zář 2022

Jo a ještě jak vidím ty kola u toho viva luxury. . Rozhodně bych šla do nafukovacích jinak z dítěte vytrepes duši při hrbolatejsim terénu

terezsk
4. zář 2022

Za me jedine joolz geo3 nebo thule urban glide 2 pro me tyto dva byli jasna volba 👍🏼

ivivi
4. zář 2022

Ja mam vyhlidly joolz day +. Vyzkousela jsem si ho u kamaradky a jiny nechci. Takze my pujdem do nej.

journals
4. zář 2022

@leniczka23 jako jo, nejake odpruzeni tam je, ale realne to nepovazuju za odpruzeny kocar… a ja naopak necoporucuju Vandu, ale MBS, jsou tam mnohem ochotnejsi a bavi se s tebou i kdyz nemas kabelku od Diora…
@nikola988 nizsi je, ale mne to vyhovovalo. Jednak jsem mala a hlavne jsem videla pred sebe, pred kocar kam jedu