Výběr kočárku. Který z těchto 3 vybrat?

kopba
24. bře 2020

Ahoj Všem,
Rozhoduji se mezi 3 kočárky a ráda bych věděla nějaké zkušenosti, nebo recenze, protože na internetu jich moc není. Na výběr mám Camarello sevilla 2018, Riko brano natural 3v1 2018, nebo raf-pol baby lux alu way mint 2019. Můžete mi prosím některá z Vás poradit s výběrem, nebo dát nějaký tip na podobné kočárky? 🙂🙂

makronka222
25. bře 2020

3v1 je nejvetsi blbost. Autosedacky jsou nekvalitni, kocary tezky, mohutný a blbe skladny. Koupila bych si dvojkombinaci z druhe ruky v supr stavu - Joolz nebo Cybex priam. Do levnejsiho kocaru bych uz nikdy nesla

astyna88
25. bře 2020

Ja se zeptam jinak, kam s tim kocikem budes jezdit? Budes jen ciste ve meste, nebo mate v okoli les,jsi na vesnici? Na cenu nekoukej, mnohdy je to jen predrazeny sustak. Idealne si kocarky sami vyzkouset.

krupka3
25. bře 2020

Souhlasim s tim, ze 3v1 je blbost uz proto, ze ty autosedacky jsou nekvalitni, urcite dvojkombinaci a k tomu kvalitni sedacku.

ba2te
25. bře 2020

@makronka222
@krupka3 Holky, my jsme koupili 3v1 od Britaxu (Go Big) a jsem spokojená. Myslím, že i ta autosedačka, což je Baby Safe I-Size je kvalitní … Ale pořizovací cena byla teda jinde než výše zmíněné kočárky no.

lilian2111
25. bře 2020

My máme Zopu, k ní i sedačku ale co prošla nějakými testy a je to baby safe I size, takže lepší,... zkus kouknout když už na nějaký kvalitnější z druhé ruky a nebo dvojkombinace a kvalitní sedačka ☺️

mmichaella
25. bře 2020

@ba2te souhlas. My poridili britax next 2 a autosedacka tam zvlaste stala 5000kc. A neni vubec tezky..ale ta cena taky trochu jinde no...

jirovapa
25. bře 2020

@kopba souhlasím s verzí dvojkombinace + kvalitní autosedačka. Pokud sháníte levnější kočárek, tak třeba Adamex o něco víš je Venicci, Noordi Fjordi, Neonato Puro Urban, Moon, Nuna, Thule, X-lander,..... . A pak topky jako JOOLZ, Britax go big, Britax go next, Cybex,..... Nevím jaké máte požadavky a finanční rozpočet 🙂.

g_m
25. bře 2020

My máme dost podobný Junama Impulse Colors a já jsem s ním maximálně spokojená. Je to 2v1 - autosedačku zvlášť, jak píšou holky už. Do auta jsme měli Cybex Anton z bazaru a byla jak nová a boží. Ty mimišenka to moc neopotřebují 😉
Jinak u toho kočárku je masivnější ta konstrukce a i sporťák je hodně velký, ale mně to třeba vyhovovalo. Do auta jsme koupili jen malý golfáč, ale z 99% využíváme tu sportovní verzi z kočárku a je boží. Ale je to i tím, že jsem na vesnici a nepotřebuju s kočárkem projíždět v obchodech, ve výtahu nebo ho skládat do auta. Takže záleží, kde budeš jezdit...

swan42
25. bře 2020

@kopba koukla jsem jen na fotky a jsou to v podstate stejny kocarky, takze tam budou rozhodovat malickosti, ktery ma kazdej jiny, to si musis najit sama to, co je pro tebe vic a min dulezity.
Ja kdybych rodila v lete, tak bych si tenhle typ kocarku urcite neporidila a to kvuli tomu "krycimu pasu navic" u hluboky korby a kvuli ty strese, ktera je podle me moc uzavrena. Bude vedro jak svin a to mimco tam bude uplne zavreny...
Asi bych volila vzdusnejsi kocar, tohle jsou hrozny kukly...
Na druhou stranu hlubokou korbu budes pouzivat tak 8 mesicu a sportak 2 roky...
Urcite si jdi vyzkouset co to vsechno "umi". U me rozhodovalo velikost kosiku, odepinaci striska, vetrani na sitku a vybaveni jako moskytiera, plastenka, drzak na piti, pumpicka na kola, prostornost prebalovaci tasky...

jako_mala_holka
25. bře 2020

Kupovali jsme dvojkombinaci Roan bass soft a k tomu autosedacku Maxi cosi cabriofix... ozkousemo zatim nemame, tak jsem zvedava... ale do trojkombinace bych nesla, ty autosedacky tam nebyvaji kvalitni, je treba na to davat pozor, zrovna ta autosedacka je podle me dost podstatna vec... kocarek urcite vyzkouset, je to fakt rozdil videt na netu a nazivo, pojezdit si s nim...

me_druhe_ja
25. bře 2020

Mám Chicco Activ3, trojkombinaci a spokojenost. Je to fakt terenak a projede vše. Není těžkej. Ale je teda fakt neskladnej, chce to velký auto. A pokud budeš mít dítě tak, že bude na zimu ještě v korbě, ale už bude mít 5-6 měsíců a víc, tak by se ti s fusakem asi do korby nevlezl - korba je menší, není to ta obrovská hranatá "rakev" co je teď populární. Ale mě vyhovuje akorát, prcek má ve 4,5m cca 62-63cm a předpokládáma, že do 8 měsíce tam bude v pohodě...pokud se nebude už nudit 🙈

jako_mala_holka
25. bře 2020

Ale taky je rozdil, kdyz kupujes kocarek do mesta nebo na vesnici atd... my koupili kocar tezsi, ale nevadi to, pac ho nikam tahat nebudem, do schodu, ani do mhd, nemame tu kopce... obcas do kufru auta, ale to bude nakladat manzel, ja neridim, sama s nim budu jezdit jen pesky, k nasim jen autosedacku a kocarek u nich mame po mladsi sestre, kdyby se slo na prochazku 🙂 k tchanovcum se pri nejhorsim kocarek autem preveze, je to ani ne 10 min cesty autem, pohoda... bydlet treba v Praze nebo jinem velkem meste, asi bych koupila jiny...

petulkadodo
25. bře 2020

@jako_mala_holka Problem je, ze ted neni jak zkusit. Pokud do konce dubna neotevrou obchody s kocarky, budu muset taky objednavat pres internet. A tam asi nic jineho nez osobni reference nepomuze...

jako_mala_holka
25. bře 2020

@petulkadodo tak ja se u kazdeho nedivam, kdy ma termin 😉 my nastesti koupili kocarek vcas, nerada nechavam veci na posledni chvili... toto nikomu neovlivnim, bohuzel je blba situace, neda se nic delat... nekdo objednava kocarek z netu, i kdyz nevyzkousi, nikomu to neberu ani tak... ten nas bych objednala, i kdybych si ho nevyzkousela, nedalo by se nic jineho delat, nez to risknout... jako nez reference je dulezitejsi zamyslet se, jaky kocarek chci, co od neho cekam, do jakeho prostredi ho mam... protoze jednomu bude vyhovovat treba ten Roan, nekomu zase Bugaboo a kdyby si je prohodili, tak je budou kritizovat... 🙂 a i tobe preju, at dobre vyberes, at uz s vyzkousenim ci bez

jako_mala_holka
25. bře 2020

@petulkadodo nekdo objednava kocarek z netu, i kdyz nevyzkousi - mysleno za normalni situace, bez tohohle silenstvi

ninolleta
3. dub 2020

Upřímně řečeno ani do jednoho z těchto tří bych nešla, dají se sehnat levné kočárky a kvalitně jistě lepší než jsou tyto.