Viklání/pohupovaní korbičky u kombinovaného kočárku

kristiin
11. srp 2016

Ahoj Holky, prosím o Vaše zkušenosti. Minulý víkend jsme koupili dvojkombinaci Dorjan Butterfly 2016 a jsem z ní zatím nadšená až na jednu věc. Hluboká korbička je na podvozku nacvaknutá (jako u všech kombi kočárků) na dvou místech a když na ni i malinko zatlačím tak se pohne tak 5 cm dolů/nahoru. Prodavačka nám tvrdila, že je to normální jev u kombi kočárků - i jsme si pár vystavených kočárků v prodejně obešli a opravdu každá korbička "pérovala". Ale jak to bude vypadat v provozu? Nebude tam dítě jako na houpačce? 🙂

ammmi
11. srp 2016

Zkus do té korby dát 3 mouky a uvidíš 😉 opravdu je to normální

katievee
11. srp 2016

Je to normální, mam druhy kombinovaný kočárek a oba to dělaly 🙂

stefikat
11. srp 2016

Já mám taky kombinovaný kočárek, ale Gesslein F6 a tam je to taky nacvakávací-ale drží na každé straně za dvě místa, tudíž se ani nehne. Nedivím se, že se ti to nezdá...

kristiin
autor
11. srp 2016

děkuji za uklidnění 🙂

astyna
12. srp 2016

U mého BD lupo je taková tyčka, která se připne ke korbě a drží ji v rovině. Nemáš to tam taky?

kristiin
autor
14. srp 2016

@astyna Bohužel nemám☹ Na ten Lupo jsme se v obchodě taky koukali. Byli jsme nadšení, že je tak pevný, pak nám prodavačka řekla o té tyčce🙂 Myslím, že je to super zlepšovák, a že by se ostatní výrobci měli inspirovat!! Kdyby měl Lupo větší korbičku rozhodli bysme se pro něj 🙂