Veletrh Pro dítě - Brno, byli jste na minulých ročnících?

plabla
5. led 2017

Prosím o názor - byl někdo z vás na některém z minulých ročníků veletrhu PRO DÍTĚ v Brně ? Chtěla bych se tam v březnu rozjet. Slibuji si od toho, že nejen, že uvidím typy kočárků a můžu si je vyzkoušet, poradit se s prodejci, ale hlavně a především doufám v nějaké lepší ceny - je tomu tak, nebo je to jen moje přání, že na veletrhu dostanu nějakou lepší veletržní cenu? Máte s tím zkušenosti ? Jela bych z Plzně, takže ta dlouhá cesta na přelomu 7. a 8. měs. těhu už nebude z nejzábavnějších. Aby se vůbec ta štrapác vyplatila. Díky za názory.

rickym
5. led 2017

@plabla Kamarádka tam byla a prý slevy moc nebyly. Ale osobní zkušenost nemám, tak mě to taky zajímá🙂 I když kočárek jsem v akci už objednala🙂

fitzyk1987
5. led 2017

Kdy že to je? Taky bych jela a doufala v nějaké výhodnější ceny 😀

plabla
autor
5. led 2017

23.-26.3. 2017

plabla
autor
5. led 2017

otázkou zůstává, jestli vůbec slevy jsou...ale jestli jste někde poblíž, tak bych asi neváhala ani kdyby slevy nebyly nebo nebyly tak velké... já to mám přes celou republiku tak už zvažuju, abych dala za cestu 1500,-, vstupné, jídlo a pak dostala slevu 2% tak to radši půjdu s dětmi do bazénu 🙂

vevebubu
5. led 2017

Já myslím, že z Plzně se to asi nevyplatí. já tam loni byla a to jsem z Brna...a čekala jsem víc.

jipe
5. led 2017

z Plzně bych se tam nehnala, to nestojí za to, já byla před dvěma lety a slevy žádný zázrak. Bývá pak ještě veletrh v Praze (for kids? ), to bude z Plzně asi blíž

fitzyk1987
5. led 2017

@plabla díky 🙂

petuliee
5. led 2017

taky sem byla... ceny naprosta tragedie. ale je fakt ze muzes ozkouset ale to muzeš i v prodejne kocarku, uz bych znovu nesla ;)

cherris
6. led 2017

já tam byla, ale máme to podstatně blíž, tak se nám to vyplatilo, sleva na kočárek byla 5 nebo 8%, teď už nevím jistě, větší slevy měli na nábytek, ale stejně to na postýlce, co jsme vybrali dělalo jen 300kč, z plzně bych se tam být tebou rozhodně nehnala, já tam čekala nějaké pěkné oblečky od českých výrobců, plenky a podobně, v tomhle směru jsem byla dost zklamaná. Navíc si tam není v průběhu chození kde sednout a odpočinout bez toho, aby sis koupila jídlo, který je tam taky nic moc...

plabla
autor
6. led 2017

holky díky moc za zkušenosti... člověk si představuje kdoví co... a ono nic 🙂 rozhodnuto, nejede se 🙂