Sporťák, vhodný i do terénu, rozumná cena

kukokuko
14. kvě 2018

Holky, moc mě nebaví pátrat, takže prosím o reference.
Sháním sporťák.

Mám na něj tyto nároky:
Odolný, vhodný do města i do náročnějšího terénu
Velká nafukovací kola, odpružení, čtyřkolka
Jde do úplného sedu i lehu
Polohovatelná stříška (tj. dobře chrání před sluncem, deštěm atd.)
Velký úložný košík
A snad jen třešinka na dortu...Lze snadno skládat a nezabere moc místa🙂

Najdu vůbec takový? Máte tip, za který dáte ruku do ohně?🙂
Předem moc díky

marjoriemarge
14. kvě 2018

Joie litetrax 4 air splňuje 🙂

priefi
15. kvě 2018
veronikaciz
15. kvě 2018

Mam petite street mars street air,volila jsem mezi nim a joie litetraxem 4 air, kdy jsem zjistila,ze je joie docela tvrdý a poruchový.. za me petite mars street pecka...

veronikaciz
15. kvě 2018

@veronikaciz a vazi kolem 9 kg

petrinda
15. kvě 2018

Záleží co myslíte tím náročnějším terénem. jestli cesta lesem nebo rozoraná polní cesta, tak za mně žádná 4-kolka s malými předními kolečky to nezvládne. Nebo jen obtížně.
Mám summit X3, používaný opravdu i do lesa a na turistiku po cestách necestách a splňuje vše co píšete, krom toho že je to tříkolka a že cena je vyšší. Pokud z toho terénu můžete slevit, tak zn. Petit&mars není špatná volba.

terezak88
15. kvě 2018

My mame joie litetrax 4 air 2018 a jsem maximalne spokojena 🙂

kukokuko
autor
15. kvě 2018

@marjoriemarge
Jukla jsem na něj, ale chybí mi tam přední velká nafukovací kola..

kukokuko
autor
15. kvě 2018

@veronikaciz
Malá kola🙂

kukokuko
autor
15. kvě 2018

@petrinda
Proto ten požadavek Velká nafukovací kola🙂

linbrno
15. kvě 2018

Mám Valco, ale bez nafukovaček je na houby. Přední jsou kolečka jsou menší, ale nikdy mi to nevadilo. Jezdím fakt hodně terénem, i lesem mimo cesty. Akorát je fakt, že předtím jsem měla skoro tank Inglesinu Magnum, takže prostě kočárkům dávám zabrat. Kdyžtak https://zmestaven.wordpress.com/2018/04/17/moje....
Jinak varianta je ještě Britax Go a Xlander.

letadylkokane
15. kvě 2018
nekiaxy
15. kvě 2018

Mám Valco s nafukovačkama a rozhodně není do opravdového terénu, vozím ho v autě do města, max do parku a lesní cestu. Do terénu jsem jezdila s Inglesinou magnum na podvozku ergobike, ale u staršího dítěte asi bude krátká na spaní. Takže pro druhé hledám Emmaljungu. Všechno, co požaduješ, splňuje podle mě Emmaljunga Scooter, ale cena je kolem 9000. Tak mrknout třeba po starší verzi nebo jiném starším typu...Trojkolky se mně v opravdickém terénu a hlubokém sněhu neosvědčily...

beruska1003
15. kvě 2018

@veronikaciz petite Mars má i sestra na Slovensku a je nadmíru spokojená, ja s ním jezdila minulý rok když tady byla na dovolené a je fakt pecka,budu ho kupovaz taky,je lehkej,krásně se skládá, polohuje,dají se na něm měnit stříšky... 🙂

petrixa
15. kvě 2018

Mám taky Summit X3 a je perfektní. Projede všechno. Košík je obrovský a drží už druhé dítě. Má super dlouhou stříšku proti dešti a slunci.

newwi
15. kvě 2018

Mame Prampol Gazelle a spokojenost!Jezdim "terenem" skoro denne a parada! Mala v nem zatim stale lezi, striska jde roztahnout... i pruhledne "okenko" je super pro kontrolu prcka.

linbrno
15. kvě 2018

@nekiaxy Tak mám asi Valco maxidržák, je fakt, že je to edice před 4 lety, kdy prý byly malinko bytelnější. Občas totiž fakt jezdím kořeny, kameny, štěrk. Ne denně, to bych co měsíc měnila brzdičku. Ale jako dost často, řekněme co víkend. Ale nedovolila bych si to s dítětem mladším rok, a hodně záleží i na stavbě, Valco vozím, co děti začly chodit. Takže celkově už byly "pevnější".

Btw. ten Prampol vypadá dobře!

newwi
15. kvě 2018

A jeste k tomu Prampolu... kdyz jsem ho objednala,docetla jsem se na ruznych diskuzich,ze kolecka HRUZA!Sisate,nejdou nafouknout... no... mam sikovneho chlapa-kdyz kocar prisel,ptala jsem se,co je ja tom pravdy.Pry se museji nafukovat opatrneji-nejak rovnat ci co... vysvetloval mi proc,ale to jsem vypustila :( ale neni to zadna vada kocarku!Jezdime cca 2 mesice-nesetrime ho-a zatim vse o.k. a kolecka krasne drzi nafouknuta i tvarem!

hz
15. kvě 2018

co Mountain Buggy Terrain? ale je to trikolka-jinak splnuje vse. ja jej koupila za fajn cenu v super stavu z druhe ruky. zvladne koreny, hory, sterk... staci hledat.
preji dobry vyber.

nekiaxy
15. kvě 2018

@linbrno když já u nás právě kořeny denně, brzda už je měněná a nenepadlo mě to spojovat🙂) prostě v porovnání s inglesinou a emmaljungou to není do terénu to pravé pro mě ani pro ditě. Když to jinak nejde, terén zvládne, to ano, ale není to na pravidelné lesní tůry🙂 spokojená s ním ale jsem taky, ta skladnost je v poměru k výkonu k nezaplacení🙂

z190
15. kvě 2018

Sice trojkolka ale Joie Crosster 🙂. Měla jsem strach, že nemá nefukovaci kola a nevidim rozdíl, když jsem předtím měla Depemo Apollon s nafukovacími.

linbrno
15. kvě 2018

@nekiaxy Inglesina je prostě superboží. Měla jsem ho za odvoz, ale prostě tak vychytaný kočárek jsem pak už nepotkala. Taky Magnum s Ergobike, škoda, že už ho nedělají. Ale chápu, nebyl to zrovna designový skvost. A přechod na Valco byl zvláštní, najednou žádné pružení a tak. Jako je fakt, že jsem spokojená, ale narozdíl od Inglesiny si myslím, že jsou i lepší. Ale je to otázka zas cena/výkon, já mám kočárky bazarové, tak to šlo.

toluma
15. kvě 2018

my máme Joie mytrax a spokojenost.Super skladnej,výškově nastavitelný madlo,odpruženej,zadní kola nafukovací,přední pěnový.Akorát není teda obousmėrnej,je jen na čučandu dopředu 😀

kukokuko
autor
15. kvě 2018

@petrixa
Tříkolku už nikdy více🙂

kukokuko
autor
16. kvě 2018

@newwi
Prampol jsem neznala. Nevypadá až tak zle, ale bála bych se té podezřele nízké ceny a toho made in Polsko..Ale může příjemně překvapit, o tom žádná. Zkušenost mi velí, že levná věc opravdu může být až nečekaně dobrá. Na druhou stranu 2 měsíce mi přijdou jako ještě dost krátká doba na posouzení, tak uvidíš za rok, dva..

newwi
16. kvě 2018

@kukokuko to mas pravdu... jinak:nastavitelna rukojet,otocna i zablokovatelna predni kolecka,polohovatelny pod hlavou i pod nohama ditete,cca 9 kg a vejde se nam i do kufru-mame sportak :D ...

kukokuko
autor
16. kvě 2018

@newwi
Jasně, za tu cenu nelze asi čekat žádné super materiály atd., ale účel může určitě dobře plnit. A co je pravda na tom, že nejde do úplného lehu?

newwi
17. kvě 2018

@kukokuko o tom nic nevim... mala v nem haja bezne...

jatva
23. kvě 2018

@z190 prosim ta ako dobre je odpruzeny ten crosster? Vies to s niecim porovnat?

z190
24. kvě 2018

@jatva porovnání s jinými podobnými kočárky nemám. Tady buď si odpružení povolíš
nebo utáhneš. Musela jsem povolit, jinak to byla opravdu tvrdá jízda, to jsem ze začátku nevěděla. Teď je to v pohodě. Ale když jsou samé kořeny nebo fakt extra nerovná cesta, tak můžeš mít odpružení jaké chceš a stejně to bude drncat.