Sporťák vhodný do terénu, odpružený, polohovatelný

vinarcik
6. bře 2017

Ahoj,

Prosím Vás, poraďte mi sporťák, který by splňoval tyto věci: vhodný do terénu, odpružený, polohovatelný do lehu, polohovatelná rukojeť, možnost otočit dítě čelem k sobě, relativně skladný. Existuje nějaky takový? Díky moc za případné rady

eviicka
6. bře 2017

Inglesina podvozek ergobike. Máme tusim ottuto a splňovat by měl myslím vše jmenované.

abekara
6. bře 2017

Co třeba maxi cosi mura, x-lander x-move, Jane crosswalk, ty by myslím měly vyhovovat 🙂?

lovely_creature
7. bře 2017

já se háčkuju, scháním to samé

eliskaxox
7. bře 2017

Concord Wanderer, Jane Crosswalk, ja mam toho Concorda a to je milacek. Projede vsechno, prostor pro dite obri a da se slozit v 1 kuse 🙂

majaaa82
7. bře 2017

Za me Jane Crosswalk. Je to bezvadny kocarek. Plne doporucuju.

luckylee
7. bře 2017

Teutonia Spirit nebo Cosmo.Ja ted koupila Cosmo.Vse splnuje.Je odpruzeny ale v nejakem horsim terenu jsme s nim zatim nebyli.Spirit by mel byt vic do terenu.

lovely_creature
7. bře 2017

@majaaa82 prosím Tě, jak moc je to terénní kočárek ? Já mocnevěřím těm malejm kolečkám. Bydlím na vesnicic a představa že jediný kam s kočárm mužu je cyklostezka se mi nelíbí

majaaa82
7. bře 2017

@lovely_creature Crosswalk nema mala kola. To ma treba Trider ci Muum. Ja jsem s nim fakt spokojena, ale jeste doporucuju zajet do vetsiho mesta a osahat si ho nekde na krame. Ja mam Jane vseobecne moc rada, ale ren Crosswalk me fakt hodne potesil a dalo by se rici, ze i predcil predstavy. Meli jsne predtim Nomada, ten byl fajn, ale ne do terenu.

verunka_korunka
7. bře 2017

Tim otocenim se dost limitujes, kdybys na tom netrvala tak b.o.b. je paradne odpružený, nebo baby jogger city elite.
@abekara xlander neni ani otocny a navic jeho pseudo odpruzeni je temer žádné. Mam ho doma...

majaaa82
7. bře 2017

@verunka_korunka asi je to individualni, ale ja bych bez otocneho sportaku nechtela fungovat. Ted jsem presedlala z korbicky na sportak a jsem za to hrozne rada... ale asi je to fakt o nazoru.

verunka_korunka
7. bře 2017

@majaaa82 dceru to zas nebavilo divat se na me, ve sportaku po smeru byla stastna ze vidi ruch okolo

anazuzzuzana
7. bře 2017

Super do terenu + polohovatelnost je jane slalom pro, ale ten teda nejde otocit proti smeru jizdy...ale zvladne jakykoliv teren...podle me to otoceni proti smeru jizdy ocenis jen chvili, pak uz mimi stejne naopak potrebuje videt co se deje pred nim

lovely_creature
7. bře 2017

@majaaa82 pojedem do brna oběhnout showroomy a když ne tak tak na veleth si vybrat. Oproti B.O.B. má Jane Crosswalk ( apson podle fotek ) malý kolečka. Ale asi si to musím vyzkoušet

majaaa82
7. bře 2017

@verunka_korunka tak to si prave muzes vybrat... a to se mi libi 😉
@anazuzzuzana Slalom Pro ma stejny podvozek jako Nomad, jen je to trojkolka... ale do terenu mi teda moc nevyhovoval. I v Handy, kde jsme ted kupovali Crosswalk, mi rikali, ze Slalom i Nomad byly mestske modely.

absintka19
7. bře 2017

@lovely_creature urcite navstivte v Midricich Funbaby, je to tu uzasne a tolik moznosti.

absintka19
7. bře 2017

@lovely_creature melo to byt Modricich 🙂

lovely_creature
7. bře 2017

@absintka19 Super, díky za doporučení. Potřebuju aby toho bylo co nejvíc na jednom místě, obíhat celý odpoledne obychody je moje představa pekla 🙂

absintka19
7. bře 2017

@lovely_creature je to tu obrovske aj s kavarnou, posezenim i toaletou 🙂 mam to kousek od baraku takze jsem moc rada 🙂 a holky jsou bezva

lovely_creature
7. bře 2017

@absintka19 Tak to zní uplně super ( zvlášt ta toaleta!! ) koukám na fotky, fakt veliké

anazuzzuzana
7. bře 2017

@majaaa82 ja ho dostala, takze neznam obecne doporuceni. S aretaci predniho kolecka jsem dala bez problemu vzdycky vsechno - jako rozbahneny kopce v lese atd... Tezko rict, za me 100% 🙂

abekara
7. bře 2017

@verunka_korunka Nemáš nějakou starší verzi? Současný x move otočné sezení má, před 4 měsíci jsme to v obchodě viděli. Viz popis https://www.detskyraj.cz/kocarky-a-doplnky/x-la...

eliskaxox
7. bře 2017

Taky musim souhlasit ze Slalom neni vubec tereni, mela jsem ho a fakt neni nic moc. Nechapu ani tu manii okolo Slalomu, neskladny, neodpruzeny a navic se novy nedela a ty stare modely po 2-5 detech se zacinaji rozpadat. A pokud ozelite to otocne sezeni tak pridavam hlas za Baby Jogger Elite.
On kdo tyhle lepsi kocarky- Concord Wanderer, BJ elite, Bob apod nezkusi, tak do ty doby nevi co je odpruzeni a lehkost ovladani

absintka19
7. bře 2017

Pokud ozelis to, ze misto tebe se bude divat na prirodu/okoli, tak tfk joggster III

vinarcik
autor
7. bře 2017

díky všem za rady! No já samozřejmě vím, že asi bude později chtít dívat se ven, ale teď si to moc neumím představit že bych na něj neviděla, a on na mně🙂 Navíc jezdíme ven za každého počasí když třeba prší nebo fouká a je zvyklý prozatím v kočárku hlavně spát..není lepší otočit čelem k sobě? Já právě nevím jestli na tomhle mám trvat.. jinak mrknu na všechny vámi doporučované

caarodejkaa
7. bře 2017

Za mě Britax go big. A taky doporučuju prodejnu Funbaby v Modřicích; projela jsem hodně prodejen, ale tahle vede 🙂

verunka_korunka
8. bře 2017

@abekara jj máme starší a teď už jsem se po nich nedívala. Ale co vím, ještě loni co jsem koukala na oficiální stránky otáčení nešlo, museli přejít na jiný systém, ten sporťák by jinak nechytili. Ze zvědavosti se mrknu, ale odpružení nevěřím, sice ho tam měli vždy psané, ale téměř nefunkční a dítě hlavně v hlubokém je naklepané jak řízek....

verunka_korunka
8. bře 2017

@vinarcik Taky při přechodu jsem si říkala že to bude divné na ni nevidět, ale šlo to, máme ve stříšce průhled, tím na ni vidím, ale v létě to stejně bylo přikryté kvůli sluníčku. Malá opravdu hned druhou vyjížďku byla nadšená že vidí, první jízda byla taková rozpačitá... A pro mě je to asi horší že na ni nevidím, hlavně na to co vyhazuje z kočárku, takže vše přivázané a když ne tak pečlivě hlídám 😁

stefikat
8. bře 2017

Měla jsem skoro stejné požadavky a jsem ráda, že jsem neslevila z toho otočného sezení-hodně jsme využili. Vybrala jsem nakonec Gesslein F10 a je to prakticky malej tank 🙂 Projede i mimo lesní cesty a dítě nadšený. Kočár je prostornej, dítě má pohodlí, jde do lehu, polohovat nožičky, otáčet sezení i přehazovat rukojeť a hromadu dalšího. Odpružení zadních kol je nastavitelné. Jen teda není úplně skladnej... Šťastnou ruku při výběru 🙂

boruvka878
8. bře 2017

Mam take Concord Wanderer a jsem nadmiru spokojená. Mala jezdi porad celem ke me, taky to byl muj pozadavek a jsem za to rada. Jezdime hlavne na spani, takze jsem chtela, aby byl prostorny a to je. A je i dobre kryta. Je odpruzeny, dobre se s nim manipuluje. Jezdime hodne v terenu. Puvodne jsem mela Moon Nuova a jsem rada, ze jsem vymenila.

vinarcik
autor
8. bře 2017

@boruvka878
@eliskaxox
zatím jsem se dívala na všechny a ten concord wanderer se mi líbí asi nejvíc design, cena není zas tak hrozná a nenašla jsem skoro žádné špatné recenze. Zkusím se podívat po bazarech a snad něco najdu i tam... dalo by se s ním i dobře běhat? ty kolečka mi ale na terén přijdou trošku malé, zvládnou i louku, menší kořeny v lese?🙂