Sporťák do terénu. Jaký doporučíte?

maaaadlaaaaa
15. srp 2021

Prosím o doporučení sportovního kocarku do terénu. Les, louka, tahání přes kameny a kořeny do kopce z kopce. 😀 Asi bych chtěla tříkolku, je na tohle vůbec dobrá? Co mám svůj terénní, tak ten ma 4 kola a je docela těžký a složit ho do malého auta je taky docela sranda. Ten co jsem měla na projížďky, se mi sám začal při jízdě skládat a nechci na chatě zničit další 😄. Děkuji za doporučení.

95newmommy2020
15. srp 2021

3 kolka ke na tohle prave ta prava. Nejlépe s pevným kolem. Nebo alespoň aretaci. Asi nejlepší je TFK, BOB, Thule, Babyjogger.

melanitta
15. srp 2021

@maaaadlaaaaa tfk, my máme joggster adventure a super. Ale těžší je...

aneta15
15. srp 2021

@maaaadlaaaaa ja mam easywalker sky, je to tank a zatím dal všechno i cesty, když nás lidí zastavovali, že to s kočárkem nedáme 😁

kozaci
15. srp 2021

My vystřídali kočárků více. Do terénu je nejlepší trojkolka a to čím větší kola, tím lepší. Jak už tu bylo napsáno - TFK, Thule, Bob...
My jsme sehnali bazarový (cenově přijatelný ) TFK s šestnácti palcovými koly a za nás maximální spokojenost.

maaaadlaaaaa
autor
15. srp 2021

@melanitta Těžký by mi ani tolik nevadil, ale aby byl skladnejsi. Děkuji

bessinka
15. srp 2021

@maaaadlaaaaa doporucuji Baby Jogger Summit x3 a byl to uzasnej kocar.to co jsme s nim projeli,je neskutecne.malem jsem obrecela,kdyz jsme ho prodavali😉

ada22
15. srp 2021

Osvědčila se mi trojkolka s pevným předním kolem s co nejlehčí vahou cca kolem 10 -11 kg.

gryfis
15. srp 2021

trojkolka quinny speedi

maargit
15. srp 2021

@maaaadlaaaaa Take doporucim trojkolku. Mam Babyjogger summit x3 a nemuzu si ho vynachvalit. Pak vsechny vyse zminovane asi budou taky dobre volby, ale tohle je moje srdcovka😊

bessinka
16. srp 2021

@maargit moje byla taky❤

purplerain
16. srp 2021

Do terénu zcela jistě tu tříkolku. Značky už tu padly, já se primlouvam za Baby Jogger🙂

maargit
17. srp 2021

@maaaadlaaaaa A kdyz koukam na Kocarkovou poradnu, tak asi lepsi se ptat tady😁 Ja jsem vzdycky hotova z tech kocarku, co odbornice nabizi.

purplerain
17. srp 2021

@maargit jo, ta nová odbornice mi také přijde úplně k ničemu. Předchozí podle mě měla mnohem lepší přehled.

maargit
18. srp 2021

@purplerain Nechci byt konspiracni teoretik, ale ted jsem si projela web imrnous a oni nenabizeji kocarky od znacek babyjogger, thule, easywalker... tak nejak si rikam, ze proto je tu jako jedina trikolka propagovan kocarek x-lander. Vzdycky kdyz je dotaz na terenni kocarek, tak tam poradi nejaky ctyrkolovy "krumpl". Ale mozna to takhle neni🤷‍♀️

ada22
18. srp 2021

@maargit jo sem tam jsem tam doporučení na babyjogger nebo TFK četla, ale jinak myslím, že nejsi daleko od pravdy. (-: Poslední dobou často doporučují do terénu kočárek, který je spíš do města a pravidelným ježděním v terénu by nevydržel ani měsíc.

janina228
18. srp 2021

Tak za mě Baby Jogger summit X3 ❤️.. ten kočár projel fakt všechno, často svezl s mladší i tu starší..a k tomu nákup🙂.. dostal se k nám celkem náhodou (nikde jsem nic negooglila, jen jsem prostě na bazaru sháněla schopný kočár do terénu). Má i docela nečekaně hezký design - nevypadá jako vozík za kolo😄.. a myslím, že hodně maminek co ho časem prodává zjistí dvě věci.. 1) nechce se jí ho prodat a skoro by brečela že jde kočárek z domu a za 2) ..prodá ho.. což se u spousty kočárů říct nedá..

maargit
18. srp 2021

@ada22 Ja si myslim, ze to doporucovala jeste ta predchozi odbornice. Co je tam tahle nova, tak mi to fakt hlaca nebere, co nekdy doporucuje. Nebo jestli to je tema pozadavkama? Ze maminky chteji kocarek lehky, do terenu, ale hlavne oboustranny smer jizdy, coz se proste vylucuje a pak z toho padaji takovy skvosty😁

antoinet
18. srp 2021

Kvalitní značky tu už padly, já mám jiný tip. Vyzkoušela jsem už hodně kočárků, zažily les, závěje...a nejlíp se osvědčil polský s obřími nafukovacími koly a pérováním, kola napevno v jedné linii. Konkrétně jsem měla levný Tako Acoustic, projel fakt vše, člověk se nenadřel a dítě mělo pohodlí. Ale je těžký a neskladný, na cesty a do města jsem měla druhý.

maaaadlaaaaa
autor
18. srp 2021

@antoinet Děkuji za tip, ja potrebuji skladný. Mohu vozit svuj z domova, ale pak si auta už nic víc nedám.

ada22
19. srp 2021

Ještě super držák v terénu je https://www.detskyraj.cz/kocarky-a-doplnky/bob-... Bob revolution se. My měli tu variantu s brzdou a už byl celkem zbytečně těžký. Fajn bylo, že přední kolo šlo vycentrovat případně dotáhnout. Když se sundají zadní kola, tak je i celkem skladný. Teda velké mínus není to žádný krasavec 😉 Pak jsem měla ještě xlander x-run ,ale to na časté ježdění v terénu není úplně ideál . Jako projede kde co, ale není odpružený, takže dítě bude vyklepané. Po složení a sundání kol velikost do auta ok. Byl fajn i do MHD, protože rukojeť šla celkem sklopit a zabral pak velmi málo místa.