Sourozenecký kočárek, který byste doporučily?

cachenka
17. led 2017

Zdravim zkusene matky,
jsem uz uplne bezradna...cekam druhe dite a rozdil mezi prvnim a druhym bude 22 mesicu. Starsi syn (nyni 18 mesicu stale nechodi). Potrebuji koupit sourozenecky kocar a jsem rozhodnuta pro Phil and Teds.
Uz asi mesic lezim v ruznych typech tohoto kocarku a jde mi z toho hlava kolem. Ktery byste doporucily a proc? Potrebuji aby byl do terenu, vesel se tam starsi pohodlne(asi bude jezdit dlouho kdyz nechodi) a idealne aby byl ten double kit (pridavne sedatko) aspon trochu polohovaci a co nejvetsi.
Vubec nevim jaky mam vybrat.
Dekuji moc za nazory a zkusenosti.

majus6
17. led 2017

@cachenka Precti si tady ten serial na blogu - nekolik dilu o tomhle kocaru:
https://maminator.cz/2013/07/30/testovani-souro...

Ja koupila starej explorer e3 z x-ty ruky docela levne a super slouzi.

A hlavne si nenechej radit jestli si mas nebo nemas kupovat sourozeneckej kocar, kazdy dite je jine, kazda matka podnika ruzne narocne vypady z domova, takze rady od tech co bydli nad kramem a zastavku busu maj pred barakem nemusi byt moc uzitecne pro toho, kdo vyrazi s detma do terenu rano a vraci se na veceri a starsi i mladsi potrebuji pres den spat. (To jenom, ze se vzdy vyroji rady maminek, kazda s odlisnym zivotnim stylem.)

Misto na deti - prijde mi, ze starsi typy jsou prostornejsi. Pohodlny pro starsiho - na spani je to bida kazdopadne, jenom vsede, ale lepsi nez nic. Polohovani DK - taky jsem chtela a pak jsem videla co znamena polozit DK (jen se to mirne nakloni), rekla bych, ze ten polozenej DK muze byt podobne nalezato jako ten nepolohovaci je porad.
Doporucuju mrknout na ne - na novy, na inzeraty a vybrat si podle sympatii.

cachenka
autor
18. led 2017

@majus6
Dekuju! Po exploreru taky posilhavam ale nebyla jsem si jista tim doublekitem. Kazdopadne to nove nechci, staci z druhe ruky.

jahodnice
18. led 2017

U nas rozdik 18 mesicu, starsi sice chodi od 11 mesicu, bez kocaru si to nedovedu predstavit,mame baby jogger city select. Jde pak pouzivat jako jednokocar

jahodnice
18. led 2017
majus6
18. led 2017

@cachenka ja mam tenhle: http://www.kidsmodern.com/product/1000517/

Byli jsme omrknou pro srovnani novej a ten DK - pokud byl v poloze nahore, tak mi prisel moc maly a melky na sezeni v porovnani s tim starym. A zkouseli jsme tam nejaky ten polohovaci DK a prislo mi, ze rozdil mezi polozeno /posazeno je minimalni. Na spani pro starsiho je to proste nouzovka, da se to resit tak, ze na tu hodku/dve denne das to mimco do satku, aby se starsi vyspal v leze. Pak jsou maminky, co tvrdi, ze se jim tam deti na spani nevejdou, ale me tam spi dvouleta doted a to ma 95cm. Couhaji ji nohy ven na stupatko nebo je ma skrceny, ale zada ma nalezato, takze se vyspi naprosto v pohode, lip jak v golfkach.
Na fotce - dole lezi 1,5 rocni na dovolene (couhaji nohy) no a nahore kdyz se neplanovane stane, ze usne 3,5 leta 🙂

cachenka
autor
18. led 2017

@majus6
Vidim, ze si poradis i v terenu pri neplanovanem spani.
Dekuju, pomohla jsi mi. Snad se mi tam ten starsi vleze, budou mu skoro dva az se narodi miminko. Nechci to na zadne obri vyjezdy, ale abych mohla odpoledne ven a na nakup a byla trochu samostatna