Skladný sporťák i do terénu

aedoss
13. zář 2018

Hezký den, potřebuji poradit, pročítám různé diskuze a nikde nenacházím to, co bych potřebovala. Mám trojkombinaci Camarelo malaga, ale její sportovní verze nám nevyhovuje. Potřebuji nějaký sporťák, který je hodně skladný (něco jako valco, Joie Litetrax nebo tak něco), ale zvládne terén. Jde o to, že bydlím na vsi, kde z větší části nejsou chodníky a pokud ano, tak jsou z kočičích hlav, místy vymletý asfalt a místy ani to ne (kameny, štěrk, vymleté kanály, které nejdou moc objet). Jezdím s ním 2x denně do školky pro starší dcerku. Školku máme daleko, takže bez skejtíku tam jdeme přes 40 minut. Tak nevím, jestli existuje něco takového hodně skladného, co hodně vydrží (odpružení, nafukovací kolečka) a jde na to přidělat skejtík. Máte tip? Předem Vám děkuji za rady a za zkušenosti. 🙂

nezvalova
13. zář 2018

Skuste Baby Jogger City Elite, ja ho měla a paradoxne mi nevyhovoval, protože byl hodně velký a robustní. Idealny do terénu. Do města se dle mně nehodí.Ma velké nafukovací kola ale je dobře skladný. Ma prodlouženou stříšku a sporťák je hodně dlouhý, takže se do něj vejde i 2,5 lete dítě a krásně se vyspí. A myslím ,že se tam da dát i skejtik ,ale to nevím jistě. Bohužel tenhle kočárek je však docela drahý.

nezvalova
13. zář 2018

A nebo valco s nafukovacími koly

nikolamaresova
17. zář 2018

Ja prodavam kocarek vyborny na vesnici je to Jogger by Adamex a myslim ze by vam vyborne poslouzil

aedoss
autor
17. zář 2018

@nezvalova
@jahodnice Díky za typy na baby jogger. Oboje vypadá fajn, akorát ta cena ... třeba natrefím na nějaký bazarový. 🙂

aedoss
autor
17. zář 2018

@nikolamaresova Děkuji za nabídku. Jestli jsem se správně koukala, tak je to dvojkombinace? Tu bohužel nesháním. Raději bych, kdyby to šlo složit v jednom kuse.

horymili
17. zář 2018

@aedoss do terénu jsou super kočárky TfK...ale ta cena je vysoká,možná bazar?
my máme JANE slalom pro a jsme spokojeni, jezdíme hodně na výlety po lesních cestách a ve městě mame kočičí hlavy...

horymili
17. zář 2018

@aedoss baby Jogger city máme sice jen golfkovou verzi mini ale myslím že city gt s nafukovacima kolama je taky dobrá volba...kočárek je super lehký, ovladatelný, skladný, velká ložná plocha, velká striska

nikolamaresova
18. zář 2018

@aedoss ne trojkombinace vajicko korba a sportak

crazy_girl3
24. zář 2018

měla jsem na syna Britax B-motion 4 a všechno zvládla. Teď jdeme to trojkolky od Britaxu

aedoss
autor
8. říj 2018

@horymili
@crazy_girl3 Díky za typ 😉 pořád ještě po něčem koukám. 🙂

crazy_girl3
9. říj 2018

@aedoss chápu, je to fuška něco vybrat