Rukávník Hartan x Teutonia, jsou opravdu teplé?

kakousek
26. zář 2014

Maminky, chci si pořídit rukávník Hartan ,ale všude v obchodech ho mají na objednávku - tudíž si ho nemohu vyzkoušet (rukávník od Teutonie, také tak). Nemáte některá doma tyto rukávníky? Potřebovala bych vědět, zda jsou opravdu teplé...za tu vyšší cenu? Děkuji 🙂

editah222
26. zář 2014

Měla jsem rukávník od Teutoni a byl opravdu teplý, ruky jsem měla někdy až zpocené 🙂 Ale stejnou službu udělá i levnější, myslím, že je vyrábí i Emitex.

cabalkova
26. zář 2014

Mame od Teutonie a pijde mi mnohdy teply az moc, mozna bych volila nejaky s vnitrkem z fleesu, jako dela Emitex nebo Pinkie.

karcoolka1
26. zář 2014

Ha, právě jsem řešila stejný problém.Nakonec jsem se rozhodla a koupila levnější, neb nejdražší není vždycky to nejkvalitnější, o čemž jsem se už několikrát sama přesvědčila. No vězte, že to není žádná reklama, objednala jsem rukávník u weBrouček.cz a když si přečtete z čeho je (nepromokavá vrchní látka,uvnitř flís a nakombinovat barevné provedení můžete sami) tak si myslím za tu cenu super. Teprv jsem objednala, tak uvidím až dorazí, kdyžtak poreferuji 😉

kakousek
autor
26. zář 2014

@editah222
@cabalkova
@karcoolka1 ....děkuji🙂

hojda
26. zář 2014

Já měla tedy obyč s tím fleesem uvnitř a kolikrát jsem v něm měla i rukavice na rukou, aby mi nebyla zima, nějak se tam to teplo nedrželo.

hojda
26. zář 2014

@karcoolka1 Tak přesně ten jsem měla cena myslím 130,- nebo 140,- a opravdu jsem se nějak moc neohřála☹.

kakousek
autor
26. zář 2014

@hojda díky, hledám nějaký opravdu teplý🙂 ....ale teplý = dražší 😒

arrowka
26. zář 2014

Mám kočárek Hartan, ale originál rukávník jsem nepořizovala, ta cena mi přijde opravdu přemrštěná. Tak snad nevadí, když přispěju zkušeností s jinými rukávníky. 🙂 Měla jsem dva - Emitex a od české firmy Esito. Oba stály kolem 200 Kč a s oběma jsem byla spokojená. Myslím, že moc nesejde na té výplni, ale možná více na tom, jak je rukávník hluboký a tvarovaný. Emitex mi přišel takový nepoddajný, hezky držel, neposouval se, takže spíše vhodnější do větší zimy. Ten od Esito má uvnitř hebounký chloupek (něco jako wellsoft) a také pěkně hřál, ale byl dost krátký a poddajný. Vhodnější spíš na mírnější zimu.
Já bych byla ochotná si připlatit za rukávník jen tehdy, kdyby výplň byla třeba z merino vlny. Jinak to myslím nemá moc smysl, ostatní výplně jsou prostě 100% polyester a ta hřejivost je plus minus podobná. Přeju dobré pořízení. 🙂

hojda
26. zář 2014

@kakousek Já bych koupila bazarová od Teutonia, máme od ní kočárek a potahy jsou opravdu hodně kvalitní, jsou bez jakékoliv vady, jako nové! Takže bych se nebála ani bazarového rukávníku.

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=77357405&tab=1

arrowka
26. zář 2014

@kakousek Ještě mě napadlo, kdyby ses opravdu rozhodla pro rukávník Hartan, tak mohu poradit německý eshop, kde vyjde s poštovným na 40 euro, v přepočtu tedy stejně, jako u nás, ale s dodáním do týdne.

kakousek
autor
26. zář 2014

@arrowka díky moc za radu 🙂

karcoolka1
26. zář 2014

@hojda jj, to je ono.Tož to jsi mě nepotěšila,tak uvidíme.

hojda
26. zář 2014

@karcoolka1 Mě přišlo, že do něj všude táhlo a to teplo se tam moc neudrželo.

kakousek
autor
18. lis 2014

..zakoupen nakonec rukávník od Teutonie ...Muff. Je velice teply, spokojenost 🙂

dana3d
27. lis 2014

Dobrý deň. Prosím, môžte mi poradiť ten obchod na Hartan rukávnok. Ďakujem
Dana
@arrowka

arrowka
27. lis 2014

@dana3d Dobrý den, jedná se o německý e-shop www.kiddies24.de

dana3d
29. lis 2014

@arrowka
Ďakujem veľmi pekne.
Dana