Reklamace kočárku - ani po měsíci mi nikdo neodpověděl

lusinek12
23. únor 2019

Dobry den maminky mela.bych na vas otazku 24.1 jsem odvezla podvozek na reklamaci doposud se mi jeste nikdo neoval zitra by to uz melo byt mesic... od kdy se pocita mesic kdy odvezi podvotek na prodejnu nebo kdy pridejce ppsle podvozek na opravnu od te doby se pocita.... a kdyz presahne prodejce 30denni lhutu na vo mam narok... dekuji..

matire
Autor odpověď smazal
Zobraz
lusinek12
autor
23. únor 2019

Jj to mam akorad jsme vypisovaly reklamacni list napsano datum reklamace 24.1 2019 jinak navod a zarucni list si pani vzala k sobe kde to napsala i do papiru ze si ho ponechala...

lusinek12
autor
23. únor 2019

Takze jestli to dobre chapu cca do stredy kdyz se pani neozve a uplyne lhuta tak mam narok i o vraceni penez za cely kocarek..? Bouzel me mrzi ze jste tenkrat nevzaly nabizenou zalohu a, nesly.koupiz kocarek jinam pani uz od zacatku kdy jsme objednaly kocarek v prodejne hrozdne ochotna a domluva na prt byli jsme uz cca 3krat domluvene na urcity den kdy si vyzvedn kocarek a pani pokazde napsala bud ze nebude v prodejne ze je nemocna nebo ze nestiha nebo ad vubec nejezdime.... a ted po 2m koupeni kocarku reklamace... 😕

matire
Autor odpověď smazal
Zobraz
matire
Autor odpověď smazal
Zobraz
lusinek12
autor
24. únor 2019

Kocarek mam pujceny od kamaradky mesic bez kocarku bych byla uplne v haji m jeste 3,5letou dceru ktera chodi do skolky... jibal cp jsem se docetla tak cca 14denni lhutu maji na vraceni penez ale koxarek musim vo nejdrive vratit mam pujceni jen na mesic a uz se na kocarek vyptava takze musim nejak poresit jinak kocarek jsme kupovaly v Havl. Brode kde bydlime na zizkove jidina prodejna s kocarky... to jsem si rikala jak sezenu levny.kocarek 2kombinaci a mame naopak drahy 9tis. Za 2kombinaci aa jeste takove problemy snim..😞 u prvni dcery jsme mely od svagrove co pouzivaly byl to
starsi kocarek ale, bez problemu pak jsme ho poslaly dal a jeste slouzil...

barchen
24. únor 2019

@lusinek12 Lhůta 30 dnů vyprší 25.2., resp. tento den mas nárok na vraceni peněz od prodejce pokud ti nevrátí reklamovaný podvozek. Ráno bych tam zavolala, jestli máš podvozek opravený a pokud ne, tak že tedy co navrhují, že už máš nárok na vrácení peněz.