Prosím o recenze na kočárek Neonato Puro

nadjaaa
16. únor 2016

Ahoj,
máte někdo zkušenost s kočárkem Neonato Puro Urban? Ne netu nejsou žádné recenze. Děkuji 🙂.

16. únor 2016

Dneska jsem ho zrovna taky objevila a nikde o něm nemůžu nic najít 🙂 je krásný, ale cena taky krásná 🙂))

nadjaaa
autor
17. únor 2016

@adela888 Já se na něj byla podívat v Praze. Vypadá elegantně, dobře se skládá a celkově je praktický. Rozhoduji se mezi Joolz a Neonato Puro Urban. A protože jsem četla o Joolz jak špatné, tak velmi dobré recenze a o Neonato žádné, tak jsem trochu nerozhodná 😒.

17. únor 2016

Je to novinka, proto nejsou recenze. Taky jsem hledala ale marně. My ho budeme kupovat. Vypadá dobře, hluboká korba patří mezi větší a sportak typove Joolz nebo Bgb. Je lehký a prakticky. Zvládne město i terén.

17. únor 2016

A nevíte,jestli se dá ta hrazdicka "nad hlavičkou" oddelat? Je praktická pro přenášení, ale nevim,jestli to není nepraktické při dávání dítěte do kočárku.

17. únor 2016

@adela888 myslíte madlo ? To je odnímatelné.

19. únor 2016

Ano,to jsem myslela. Super,děkuji🙂

cuprice
6. bře 2016

Zdravím, kočárek jsem viděla teď v pátek na brněnském veletrhu a rozhodovali jsme se mezi ním a NUNA IVVI. Nakonec jsme teda zvolili ten druhý, ale Neonato se nám také líbil, až na pár detailů. Kvůli větším předním kolečkům by se nám nevešel složený do auta. Korbička mi přišla hodně úzká i když relativně dlouhá a s dobrou matračkou (tloušťka cca 2,5cm), myslím si, že by byl asi docela problém do ní dostat nějaký zimní fusak. Hodně mi ale vadil sporťák, který nejde polohovat do lehu tak, aby dítě nemuselo mít pokrčené nohy. Prý už se takhle dělá teď většina sportovních verzí, ale u nás to byla priorita, kdyby prcek rychle vyrostl z hluboké korby, tak aby mohl příjemně ležet i ve sporťáku. 🙂 Jinak byl ale velice lehoučký, dobře ovladatelný. Myslím, že pokud by vám nevadilo to co nám, tak by jste mohla být spokojená.

3. dub 2016

Ahoj holky, taky me kocarek dostal 🙂 prcka sice cekame az v rijnu, ale uz taky koukam.. Jen mi trosku vadi ta uzka korbicka, budu v nem vozit v zime, ve fusaku, tak aby se mi tam veslo, co myslite???

lucyp13
4. dub 2016

Já ho byla okouknout se svagrovou,ktera ho budou mit a korbicka je dost velka,uzka neni,zkousely jsme tam fusak od Elodie a vešel se v pohode.Korbicka je jen melka...což nemusí vadit ale ja mám vyskakovací dítě a z tehle korbičky by mi dcera na 100% vyskočila na první dobrou...sporťák jde jen kolibkove - záleží na tom co kdo chce...je to styl bgb.uplne na prd je kosik..ten je jen na drobnosti...jinak je kočárek lehký a snadno se sklada...ale nekupovala bych k němu tu autosedačku ta je vylozene na prd

4. dub 2016

@lucyp13 dekuji za tvuj nazor, no autosedacku urcite jinou, chtela bych maxi cosi, ta na to jde, tak jsem rada 🙂 prave kamoska ma bgb a je s nim moc spokojena, korbicka je siroka uplne stejne a taky v nem miminko uvozila 🙂 jen se musim pripravit na reakce okoli...jak to je uzky, maly, ze,se do to za chvilku nevejde...no musim si obrnit nervy 🙂

ewiiika
4. dub 2016

I já se na kočárek dívala a rozhodovala mezi tímto a Cybex Prim... Jak už tady holky psaly,tak mě na něm zklamalo to,že dítě ve sporťáku nejde dát do úplného lehu... ☹ naprosto souhlasím s @cuprice v tom,že se bojím,že mi prcek rychle odroste z hluboké korbičky :-/ nakonec jsme vybrali Cybex,který úplný leh umožňoval...

mromca
10. pro 2016

Ahoj,
Chtěla bych obnovit diskuzi. Máte už některá Neonato Puro Urban? Přítelovi se moc líbil, ale já mám pochybnosti co se týče sportovní části (kolébka). Nejsem si jistá zda-li je to pro dítě vhodné pokud spí aby mělo nohy výš jak hlavu. Jinak asi podvozek co se týče kol vypadají být vhodné i do terénu. Tak ak má už nějaká maminka zkušenost, budu moc ráda když se o ni podělí 🙂

mku
9. únor 2017

Ahoj holky, vy z vás co jste kočárek před rokem kupovaly, jaké s ním máte zkušenosti? mě se moc líbí a uvažuji o něm 🙂
díky moc!

walkie
15. únor 2017

Holky, to ho fakt nikdo nemáte? Taky po něm pokukujeme a nikde žádné recenze! 🙂

16. únor 2017

Tak holky s kocarkem jezdim od rijna, takze 4,5 mes.... je lehoucky, dobra manipulace- korbicka se da dat do dvou vysek, madlo do 3. velka aretovaci kolecka, coz ocenite ve sneho, odaretovana zase ocenite celou dobu 🙂 s kocarkem se otocite na miste. Spousta maminek argumentuje, ze je uzky. Je uzky, dite se vam tam ale vejde, nebojte se. A taky to ocenite, pac se s nim vsude vejdete 🙂 sportak jeste vyskouseny nemam. Co mi trosku vadi, je kratky kryt na hluboky kocar, nedosahne k tomu madlu, takze poradne nekryje miminko, ale mame tam teploucky fusak, tak to se vykompenzuje. A otevrena striska...na tu jsem si poridila kozesinku 🙂 tyyyjoo, jsem se nako rozjela 🙂 kdyby jeste byl naky dotaz, piste 🙂

@mromca
@mku
@walkie
@tynka_
Holky, tak jsem se konečně dostala k sepsání recenze. Kočárek Neonato Puro Urban máme od května, tudíž s nim jezdime 9 měsíců. Velikou výhodou je velká neboli dlouhá hluboká korbicka. Malymu je 9 měsíců a je to da se říct docela obřík (9,5kg) a ještě jezdime v hluboké a to tam máme i fusak. Kočárek se dobře ovládá, zvládne jak terén tak i město. Je velice skladny, často s kočárkem cestuju autem. Rychle je naložen i složen. Odhaduji , ze cca do měsíce přejdeme do sportaku takže ten zatím vyzkoušeny nemám. Jediná nevýhoda dle me je to, ze ma kočárek menší nákupní košík, ale košík u me není priorita při výběru kočárku. Celkové jsme spokojeni a doporučují ho 😉 kdyby něco, ptejte se .

17. únor 2017

My zatim jezdime v hlubokem a s tim jsem spokojena. Sportak vytahneme v prubehu jara, tak dam urcite vedet. Sama kdyz jsem kupovala tento kocarek jsem zadne recenze nemohla najit. Jen vajicko bych teda volila jine.

17. únor 2017

@elinkal ano, vajíčko jsme taky kupovali jiné než Neonato. To nám přišlo hodně malý .

17. únor 2017

@markiss21 a takovej "lagric" mimco tam neni moc dobre upevnene.

Jinak prikladam fotku s fusakem (a to mam fakt veliky a poctivy)

A fotku s osmikilovym, 80 cm chlapakem.

Vleze se pohodlne i v kombinezce.

17. únor 2017

@elinkal přesně, maléj ma 9,5kg + fusak od Elodie Details, což je opravdu huňatý a hodně teplý fusak a ještě cestujeme v hluboké. Za me max.spokojenost 😉 už se tesim na sportak ☺

4. bře 2017

Tak a už jsme ve sporťáku 😉

4. bře 2017

@markiss21 jaky do nej mate, prosim fusak? A prcek lezi uplne rovne?

4. bře 2017

@elinkal tohle byl jeste zimni fusak od Elodie Detail. Tahle poloha je ta prostedni, něco mezi sedem a lehem. Pak jde dat uplny sed a uplny leh.

@markiss21 super diky

pavlina1371
13. bře 2017

Holky, jaké máte zkušenosti se sporťákem Neonato Puro Urban co se týče opory pro nožičky? Neni totiž polohovatelná, tudíž mám obavy aby nebyla pro ročního chlapečka moc dlouhá a naopak pro taršího už příliš krátká... díky

14. bře 2017

@pavlina1371 ve sportaku ted vozim 10 měsíčního chlapečka a uplne v pohodě. A mista je tam na nožičky hodně, nemyslim si, ze bude kratka az bude starší.

pavlina1371
14. bře 2017

@markiss21 Díky moc 😉

isabelafuentes
11. dub 2017

Holky,nejake nove zkusenosti s timto kocarkem?

elodii
9. črc 2017

Holky, prosím prosím jak jste spokojené, především se sporťákem???

9. črc 2017

@elodii se sportakem spokojena nejsem. Je hezky, lehce se sklada, ale je spis tak do auta kdyz clovek nekam jede do obchodaku. Malej v nem ma vlastne nozky nahore, protoze nejde polohovat operka nohou a i hlavicku tak divne mirne vyvysenou. Divam se po jinem sportaku, urcite jsou na trhu lepsi a pro dite pohodlnejsi.