Prosím, nějaké info kdo má tento kočárek ❤️?

kana11
4. únor 2021

Jak jste spokojeni, jak dlouho ho máte (od kolika měsíců miminka) atd..

lilianapul30
4. únor 2021

G mini je nejlepší kočárek. U první dcery jsem ho měla od 1 měsíce do dvou let a pak ho bohužel prodala protože jsem si myslela že už nebudu mít další dítě jenomže se mi před měsícem narodil syn a já ho koupila znovu tak že určitě doporučuji. Nejlepší jsou na něm asi ty kola, dobře se s nimi manipuluje. Určitě jdi do toho.

michaelarousova
4. únor 2021

@kana11 jen jsem zkousela a za me odpovida cene ☺️Slaba latka,mala korba, neni nastavitelna rukojet,kos dole takovej ze posle me nic nevydrzi ☺️ Celkove mi prisel takovy nestabilny ☺️

kaca_imrnous
4. únor 2021

Ahoj 🙂 Měla jsem možnost tento kočárek vyzkoušet a za mě - krásný vzhled, velmi pevná a stabilní kola, dobře se ovládal, ale jak píše slečna výše - jako vadu bych viděla celkem malou korbu (pokud bys měla větší mimčo, tak by se v tom moc dlouho nepovozilo) a ta nastavitelná rukojeť je dle mého v dnešní době takový docela standard. 😉 Na druhou stranu třeba ta sportovní verze je velmi příjemná, snadno polohovatelná a koš dole je fakt prostorný a za mě teda bez problémů vydržel několik dost velkých nákupů v Albertu 😀 Takže za mě - nebála bych se do něj jít, ale ráda Ti poradím i jiné kočárky, nad kterými bys mohla popřemýšlet 🌷

siima12
4. únor 2021

Má ho sestra a byla moc spokojená když děti byli malé.

ema90
4. únor 2021

@kana11 Zalezi jak moc jste narocna... ma ho kamaradka, resila cenu, takze ji vyhovuje, ale rikala, ze priste by investovala do lepsiho.
Ja s nim jela jednou a prisel mi cely nejaky nestabilni, hodne maly.
Cena odpovida kvalite.
Ale dostacujici urcite bude 🙂

zoyee
5. únor 2021

S malou korbou úplně nesouhlasím, měla jsem na první dceru - gmini lord. Možná to tak vypadá, ale tím, že kolem sebe nemá spoustu plastu, tak je korba dost prostorná. Dcera je v červenci a byla veliká, pro narození 53 cm, v zimě v pohodě s fusakem. Korba neprofoukne, zima ji nebyla. Menší je až sportovní sezení, zádová opěrka je dost krátká. Na ležící dítě ideál. Pak už jsme koupili poradny sporťák. Teď čekáme druhý a koupila jsem kinderkraft veo, téměř totožný. Prijde mi zbytečný utrácet za X kombinace, když je korba max na 9 mesicu. Sporťák je důležitější.

kaca_imrnous
6. únor 2021

@zoyee Já mám právě zkušenost taky s relativně velkým novorozencem, v zimě půlročním - a s fusakem byla právě korba tak tak. Ale samozřejmě záleží na mnoha okolnostech, podle kterých každá konkrétní maminka hodnotí samotnou velikost korbičky, no, nehledě na velikost a mohutnost fusaku atd. 🙂