Peg perego GT3 - jak na prasklý plášť a duši?

efijil
11. bře 2016

Potřebuji nutně radu... U kočárku Peg perego GT3 se nám prodřel plášť a praskla duše u jednoho kolečka. Je nějaká varianta, jak obejít nákup originálního příslušenství (ke stavu kočárku je to dost nákladné)? Je to atyp (hlavně plášt). Má některá zkušenosti, čím to nahradit? Jakou velikostí? Děkuji 🙂

daniela99
11. bře 2016

Zrovna řeším nákup všech tří plášťů na GT3, bohužel zatím bez úspěchu - u nás v cykloservisech nevedou tyto rozměry. Pouze originál objednat přes internet, což je při třech pláštích slušná suma, tak doufám, že třeba někdo poradí...

sara84
11. bře 2016

Ja mam jen bohuzel spatnou zkusenost. Na Jane slalom jsou taky drahe, tak jsem uvitala, ze pan prodaval predni kolo komplet, za cca 300. No ale jaksi se nezminil, ze to neni original, manzel namontoval, ale jizdni vlastnosti strasne! Kolo zanaselo cely kocar! Teziste jinde atd. Takze stare kolo slo svarit ( prakla jen ta desticka na nohy ditete) a neorigo poleti na dno komory, na stav nejvyssi nouze. Uz bych neoriginal fakt nekupovala! ( a to jsem jinak punta sporiva)

verunkach
20. bře 2016

Ahoj, já řešila. Koupila jsem neoriginální duši v cykloservisu,myslím, že to byla 12". Pasuje dobře, jen se musí koupit ta s dlouhým ventilkem. Za originální nehodlám dát ty nekřesťanské peníze ☹
A nebo zkusit duši zalepit tou sadou na opravu duší u kol.