Moon Nuova Air. Zvládne terén? Jaké máte zkušenosti?

gabinkapetanek
29. čer 2021

Ahoj, máte někdo zkušenost s kočárkem moon nuova air? Jde mi o to zda zvládne i terén, bydlíme na vesnici tak by to bylo potřeba, jinak mě uchvátil ale nechci dát takové peníze za kočárek abych s ním mohla jezdit jen po asfaltu 😊😀 Dekuju moc

ninolleta
4. črc 2021

Pokud se Vám nikdo neozve, zkuste najít prodejnu s kočárkovou dráhou, nevím odkud jste. Mají ji například v Hostivici u Prahy,pak by jste viděla.

mandlik
5. črc 2021

Nemám Air, ale o pár let staršího předchůdce, Moon Nuova City. Podle fotek kolečka a celkově podvozek vypadá víceméně stejně. Kočár normálně bereme i do lesa, polní cesty zvládá denně. Mně vyhovuje a zatím jsme projeli všude 🙂

gabinkapetanek
autor
5. črc 2021

@mandlik to ráda slyším, děkuji moc

mandlik
5. črc 2021

Jinak určitě existují lehčí, skladnější a víc do terénu vhodné kočárky.

Když jsem na ten svůj četla recenze, tak mě to docela vyděsilo, co všechno na kočárku hodnotí, mně je to docela jedno. Abych hodnotila, že tamten je o půl kila lehčí...je to prostě kočár, hlavně aby jel :D

Po dvou dětech je pořád v pohodě, jenom jsou sjetá kolečka. 86 cm syn pořád spí ve sporťáku (je mu to tiptop teda:D). Košík pod kočárkem velkej dostatečně na věci pro celodenní rodinný výlet.

Vozím ho já (163 cm) a manžel (183 cm) a madlo a jeho nastavení vyhovuje oběma 🙂

gabinkapetanek
autor
5. črc 2021

@mandlik popravdě, taky nijak extra neřeším kolik kočárek váží atd.

Já jsem spokojená když plní účel 😀😊

Při dceři jsem měla depemo Apollon a byli jsme spokojeni, to co projel, jsem se upřímně ať divila😀😊(dělali u nás kanalizaci)

Ale právě že jsem nezažila ještě že by přítele takhle nadchnul tento, když ho videl ve vyloze 😀😊
A musím říct že se mi také líbí, a hlavně i se sportovní verzi coz se mi u trojkombinace moc nestává 😀😊🙈

Takže velmi Dekuju za zprávu fakt super, mám radost, tak je volba jasná 😊