Maclaren Grand Tour LX vs. Maclaren Techno XT

aniska
29. zář 2016

Ahoj holky, koukáme po kočárkách, a hledáme kočárek do města (Praha), který bude ideálně od narození.
Zároveň jsme třetí patro bez výtahu, a tak pro mně padá korbička (i když bych ji nejradši měla, ale- neuvezu do 3.patra, to už vím teď), čili -
- co nejlehčí, s vložnou taškou
- kvalitní (nechceme "hrkačku"), odpružený
- pohodlný, bezpečný, a příjemný pro miminko

Zatím mně kvalitou nejvíc oslovuje MacLaren, a to tyto dva favoriti - XLR, a Grand Tour LX.
Moc bych oceila zkušenosti s nimi, od narození, a případně i v podmínkach, jaké máme my - patro bez výtahu.

Mám dále pár dotazu - tatínek má 190 cm, jsou dost vysoké i pro něj? Já pro změnu 165 - nebudu za ním jak "zapadlej vlastnenec?" :P :D

Koukala jsem, že vložná taška má pouze 65 cm? To mi přijde hrozně málo.. Do jakého věku se Vám tam miminka vešly? Dají se tam instalovat i jiné vložné tašky (napr.Emitex má velkou) - a tak, aby to bylo bezpečné a taša nevyklouzávala z kočárku?

Jak se řeší autosedačka, nikde jsem nevěděla vygooglit nástavce na autosedačku, jaká tam pasuje, kde se dají koupit adaptéry.. (našla jsem je jenom v zahraničí)

Kdyby jste vybíraly jen z těchto dvou kočarku, který by jste zvolily a proč?
Případně další rady/ zkušenosti / postřehy?

kekulice
29. zář 2016

@aniska my používáme XLR, ale ne od narození. Začali jsme v cca půl roce. Manžel 2m a chválí si, že lze výšku rukojeti upravit. Jsme moc spokojení všichni včetně našeho batolete. Bydlíme 1 patro bez výtahu, takže taky nosíme. Za nás jasný favorit