Lehký skladný kočárek - prosím o zkušenosti

laisobel
5. zář 2016

Ahoj děvčata,

Budeme pořizovat druhý kočárek, kombinaci hluboké a sportovní korbičky. Mám velký terénní kočár a potřebuji k němu vybrat nějaký skladný a lehce ovladatelný, abych ho měla u nás do města, na cesty do Prahy vlakem, cesty po Praze MHD a abych ho snadno složila do auta s menším kufrem. Ovladatelnost důležitá, protože moje dcerka je docela divoká a často budu muset kočárek korigovat jednou rukou.

Zatím mám vytipovaný Jane Muum s korbičkou Micro.

Máte ještě nějaký tip?

Vím že fora s podobnými dotazy už určitě jsou ale je jich moc a ne všude jsou aktuální informace 😉

Všem moc díky!

eliskaxox
5. zář 2016

Ja bych se u toho Muum v Praze bala ze dite uklepete. Asi bych koukla spis na Concord Neo, ma gelova kola a je luxusne odpruzeny nebo baby jogger city mini GT. Take mirne odpruzeny a mekci gelova kola. Oba krasne skladne. Ke Concordu Neo doporucuju korbicku Scout nebo Micro.

laisobel
autor
5. zář 2016

@eliskaxox super díky!
Ja mela ted Jane Muum jen jako sportak z druhe ruky a az na rok a pul stare dite a nemam prave zkusenost jaky je pro miminko...
Juknu na ty další diky moc🙂

eliskaxox
5. zář 2016

@laisobel Ja mela Concord Neo na 1,5 leteho, vystridala jsem uz 7 kocarku a tento byl nejlepe ovladatelny kocarek vubec. Strasne me prekvapil jak je krasne odpruzeny na to ze je to mestsky kocar. Mela jsem treba i Jane Rider a ten je oproti tomu fakt tvrdy a hrkacka. Mela jsem i britax b motion4 a to je neovladatelny hnus, najizdeni na obrubnik des. Ted mam jako golfky Baby Jogger City Mini Lite a za me super ale ne na mimi takze proto jsem vam napsala to Gt ten by mel byt mekci a jde na nej korbicka

gingergia
5. zář 2016

Ja doporucuji Britax B motion 3 - vyborna skladna trojkolka, ktera zvladne i tezsi teren ( porovnavam s moji Teutonii), bazarovy se da poridit do 5 tisic, skvele ovladatelny jednou rukou.

laisobel
autor
7. zář 2016

@eliskaxox teda sedm je uz pekne cislo! 🙂
Moc diky za tipy, uz na to koukam...

laisobel
autor
7. zář 2016

@gingergia diky za tip!

princina
7. zář 2016
lucyp13
11. zář 2016

Vylozene městský je mutsy igo nebo i peg perego book,jsou lehke a to je ve městě pro me nejdulezitejsi...jinak Jane má ještě epic,ten je taky do města a je odpruzeny

laisobel
autor
14. zář 2016

@lucyp13 ja koukala na Mutsy urban rider ale bojim se vahy a skladnosti do auta.
Na epic jsem taky koukala ale opet resim rozmer.
Budu muset nekam zajet se na ne podivat....

zmrz_lina
14. zář 2016

Bugaboo cameleon, nebo pokud vyloženě do města a nevadí golfáč s vložnou taškou, tak bugaboo bee3.

lucyp13
14. zář 2016

@laisobel Urban rider je jiný než igo..igo je fakt lehounke a krasne skladne,to samé epic...je dobře jet do prodejny autem a zkusit složit do kufru

laisobel
autor
1. říj 2016

@lucyp13 to ano ale auto zatim neni a bude se to skladat minimalne do dvou...
Bugaboo se mi nelibi a nechci vylozene mala kolecka...spatna zkušenost.
No naštěstí je jeste cas. Asi nezbyde nez jet nekam do velke prodejny a zkouset a zkouset a zkouset... 😉

fifina86
1. říj 2016

Mutsy Igo,lehounke a skladne.A na mestsky kocarek dobre odpruzeny.

lipli
10. říj 2016

Já mám bolla perra, super lehký dobře skladný ale není do terénu.