Krátké madlo u kočárku a skejtík. Jak jste vyřešily?

kacka1994
16. říj 2022

Jak jste prosím vyřešily, když sporťák (po směru) měl krátké madlo a jezdily jste se skejtíkem? Syn se na skejtík mezi madlo a kočárek vejde, ale pro mě je to nepohodlné a cítím, že si ničím záda... nezkoušel jste prosím někdo extendor madla (viz odkaz, nebo i jiný)? Šlo kočárek pohodlně ovládat?
Bez skejtíku se zatím nikam moc daleko nedostaneme a nechci být upoutaná na cestu do obchodu a zpět.
(https://www.malvik.cz/EICHHORN-Cozy-Stroll-adap...)

hezz17
16. říj 2022

Rikala bych si, jestli to ma smysl. Kolik toho na nem najezdi?

kacka1994
autor
16. říj 2022

@hezz17 je tam tak polovinu našich procházek, druhou jede na odrážedle... do kopce jezdit nechce a rovinky tu moc nemáme 🙂 bez skejtu se dostanem tak 1km do obchodu/ na hřiště (tam jedem z kopce) a zpět domů s mrčením, to mi za to nestojí, já si chci na procházce vyčistit hlavu 🙂 Za tu tisícovku mi to stojí, za nový kočár už ne... jen aby to nebylo úplně k ničemu...

elfka21
16. říj 2022

@kacka1994 připíchnu se, budu to taky řešit. 😉

rozitta
24. říj 2022

Holky, koukám na ten extendor k madlu a přijde mi to jako nesmysl. 1) Dítě stojící na skejtu nemá místo na hlavu. Musí to být skejt na sezení. 2) jak se s kočárem manipuluje pokud chci vyjet na obrubník nebo sjet z obrubníku? Podle mě to bude strašná páka.

kacka1994
autor
24. říj 2022

@rozitta psala jsem i do kočárkové poradny a odepsala mi, že je to fajn řešení... ale já do toho nakonec nepůjdu 🙂 Starší u nás teda má kam dát hlavu (nacpe ji mezi madlo kočáru - i když ne moc pohodlně, ale to je jeho věc, pokud nechce ťapat :D), no a máme tam i možnost koupit sedátko, ale to nechci - on by pak seděl pořád, ale bojím se hlavně té ovladatelnosti 🙂

krisstina93
24. říj 2022

Ja vozila kočár jednou rukou a šla sem jakoby vedle něj, o skejtik sem zakopávala, ale měla sem snadno ovladatelný kocar a když bylo třeba nějaký horší terén nebo sem potřebovala utíkat, tak sem skejtik sklopila a syn buď běžel vedle nebo sem ho hodila do šátku na záda :D