Koupila jsem špatný kočár?

annynka94
26. bře 2019

Ahojte, prosím o radu, názor, cokoliv..
Minulý týden jsem objednávala kočárek z internetu (Hauck Fisher price montreal trio 2018). Dnes jsme ho plní očekávání s manželem složili. Jenže po nacvaknutí hluboké korby má korba takovou lehkou vůli, zkrátka se mi zdá docela vratká, jakoby se malinko pohupovala zepředu dozadu.
Na jednu stranu si říkám, že co by člověk chtěl, když to drží jen na dvou bočních bodech, na druhou stranu mám strach, že je to pro mimčo nebezpečné. Váš názor a vaše zkušenosti prosím??

leniczka23
26. bře 2019

@annynka94 tohle se u kocarku normalne dela..je to jakoby odpruzeni..dela.to treba i Bugaboo..nemyslim si ze je to spatne..😊

vendelinka08
26. bře 2019

Myslim..ze to tak ma hodne kocarku...jak se to jen nacvakava..ale pokud to mas spravne..tak by to melo byt v poradku...

zmrzlinka
26. bře 2019

A co vzít nějaký z bazaru a uvidíš časem , co by Ti nejvíc vyhovovalo.

zmrzlinka
26. bře 2019

@zmrzlinka promiň to bylo do jiné diskuse 😂😂😂

anita003
26. bře 2019

No nevím, mně teda korba drží pevně, nic se nekýve, i když drží jenom na těch 2 bodech...

annynka94
autor
26. bře 2019

Právě jsem v tom úplný amatér, trošku jsem spoléhala na německou značku a ještě k tomu fisher price.. Moc si nemůžeme finančně vyskakovat, tak se právě zajímám, jestli je to tak běžné nebo jestli to reklamovat, dokud je čas 🙂 u nás jsou všechny takové kamenné prodejny zrušené, tak není možnost vyzkoušet :-/

sudylichozrout
26. bře 2019

@annynka94 to je normalni, take se mi u Jane korbicka pohupovala. Myslim, ze je to neco na zpusob odpruzeni.

jannym
27. bře 2019

U Hauku je to normální měla jsem před pěti lety pro první dítko a ze začátku jsem byla z trošku nejistá, nakonec bez problémů ustál i 8 měsíční dítko ukotvené na kšírách, které se opíralo o přední část korby

lenkajan
27. bře 2019

U Bugaboo jsem to měla taky a jak jsem za to byla ráda! Párkrát jsem houpla a obě děti spaly 😀

vironeka
10. dub 2019

spíš otázka, odkud ho máte? můžete ho vrátit bez udání důvodu? (možná by to uznali jako důvod, ale spíš ne). Někde mívají termín třeba 14dní na vyzkoušení. U některých kočárků jsem to četla, že je běžné, když jsem vybírala, z hlavy už nevím značky ani typ, ale jde přesně o tohle bodové upínání. Prostě to není nikde podepřené, takže se to víc nebo míň kikslá, nejspíš podle tloušťky toho adaptéru a toho, jak je přidělaný ke korbě, nebo jak bych to řekla. Pokud se necítíš dobře už teď a máš možnost vrátit to a vyměnit to za jiný, šla bych do toho už jen pro svůj dobrý pocit. Já koupila na prvního syna kočárek, který se sice upínal z každé strany dvěma body, jenže použitý po paní, která na každé straně jednu pacičku urvala, takže to drželo z obou stran na jedné... takže úplně přesně chápu ten strach. Mně tehdy samozřejmě paní tvrdila, že to za ní nebylo, že ona ho předala v naprostém pořádku. Moje chyba, přesně jak říkáš, jako prvorodička jsem netušila, co chtít ani co si ohlídat. Takže jsem měla kočár, u kterého jsem se třásla strachy, na straně, kde chyběly pacičky jsem vozila závaží, protože jsem se bála, že se mi malej převáží dozadu...o penězích zpět jsem si mohla nechat leda zdát, takže jsem prodala alespoň sporťák za zlomek ceny, upínal se jiným způsobem než korba. Tu jsem paní nechala s varováním a že pokud se na to cítí, tak to mohou zkusit opravit, ale já na to nemám nervy jezdit tak a bylo by mi blbý chtít to zacvakat, když já sama bych se bála.