Kolik si říct za kočárek?

martina995
29. dub 2019

Dobrý den maminky, budu prodávat svůj kočárek Britax go 2017. Je v perfektním stavu, jen je lehce odřený od skládání do auta. Po 1 dítěti. Barva nevysisovana, je opecovavany,. Pc byla přes 12k. Říkala jsem si že bych ho prodala za takových 6000, ale bylo mi řečeno, že je to přemrštěná cena. Je to opravdu tak? 🤷‍♀️ Za kolik jste prodávaly vy své drahé kočárky?

kata267
29. dub 2019

@martina995 tak ho.nabidnete za 6 a uvidite, slevit muzete vzdycky...

zelenaesmolda
29. dub 2019

@martina995
podivej se na ceny ostatnich a uvidis jakou nabidnout cenu

kkk612
29. dub 2019

@martina995 Asi tak, já pořizovala Go big2 letos, dívala jsem se nejdříve po bazarech, že kdybychom nějakou korunu ušetřili, bylo by to fajn. A ceny byly za celý ten set sporťák a korbička + nějaké doplňky (teď už nevím, jestli i s autosedačkou) kolem 15. tis. Jeden den byl vystaven inzerát na takový set, na který jsem se byla i ochotna jet z Ostravy do Brna podívat, byl za 15 tis. a paní ho během jednoho dne udala. Takže u Go, bych se té poloviční ceny vůbec nebála, že by se neudal.

xxx3d
29. dub 2019

@martina995 Ahoj,
při tomhle prodeji záleží na typu (značce) kočárku a lokalitě (odkud jsi)
od toho se bude odvíjet i následná cena.

Jinak já jsem zářný příklad neprodejce, nebo naprosto neúspěšného prodejce 🙂
Chtěla jsem kočárek, aby měl obrácené sezení ve sportovní verzi, dokonce tak moc, že jsme před tím, než malej vyrostl z hluboké korby mého super kočárku, pořídili super nový Bugaboo Buffalo, koupili jsme k němu i fusak originál a cena byla 38 tisíc. Měsíc jsme ho měli v krabici v autě a když pak přišel ten den, že už malej mohl do sporťáku, konala se naprosto příšerná scéna, malej nechtěl sedět proti směru, když se korba obrátila, bylo po řevu a byl opět zlaté dítě. No, takže jsem prodávala zcela nový, třikrát venku ježděný kočárek a ve finále jsem byla ráda, že jsem ho prodala za 24 tisíc. 🙂 Trvala jsem tedy na osobním odběru, to jde cena asi taky dolů.
No uvidíš. Mrkni se, jak se ten tvůj typ prodává, a mrkni se, jaké ceny maminky nabízejí. A hodně štěstí.

martina995
autor
29. dub 2019

Děkuji dám ho tedy za těch 6000 a uvidím. ☺️

zelenaesmolda
29. dub 2019

@xxx3d
ty jo 38 tisic za kocar to je pecka.ty penize bych za to nedala i kdyz bych si to mohla dovolit,radsi to procestuju a prozeru :D

xxx3d
29. dub 2019

@zelenaesmolda razila jsem stejný názor, dokonce i v době, než jsem porodila. 🙂

babanci
29. dub 2019

My jsem měli luxusní kočárek vyrobený na míru za opravdu vysokou cenu Přes 40 tisíc s doplňky a prodali jsme ho za 27 tisíc. Byl v perfektním stavu a prodal se okamžitě.

zelenaesmolda
29. dub 2019

@xxx3d
ja ho razila pred i po porodu 😃
puvodne jsem chtela novy kocar,3 kombinaci ale nakonec jsem koupila z druhe ruky protoze jsem si uvedomila,ze budu rodit na konci dubna a nebudu potrebovat hlubokou korbu tak jsem koupila nakonec jenom sportak z druhe ruky a jsem rada,ze jsem nekoupila novy protoze jak vidim jak rychle mala roste tak podle me to jsou vyhozene penize 🙂

xxx3d
29. dub 2019

@zelenaesmolda jasně, kdybych věděla tehdy, co vím teď... 🙂
jenže já si chtěla užít hlubokou korbu s miminkem, i když se malej narodil v červnu, je to moje jediný dítě, jiný, myslím tím další mít nebudu.

jirovapa
29. dub 2019

@martina995 myslím, že to můžete zkusit a slevit můžete kdykoli 🙂. Britax je dobrá značka, takže bych se toho nebála 👍.

magdanaty
29. dub 2019

Já prodala Neonato Puro Urban taky cca za půlku pořizovací ceny, přijde mi to akorát. Hodně záleží na skutečném stavu kočárku..

zizala7
2. kvě 2019

Podívej se, za kolik prodávají ostatní takový podobný kočár, slev 500 Kč, a uvidíš. Dnes je všeho nadbytek, těžko se zbavuje starších, i když dobrých věci. Prodávám kočár po jednom dítěti, velmi dobrý stav, v záruce. Už přijela mladá paní, chtěla nový kočár za 5 korun. Ztráta času, nevěděla jsem, co lidi vymysli. Tak zkus a uvidíš.

martina995
autor
2. kvě 2019

Tak nakonec jsem prodala za 5500. 🙂