Kočárky pro dvojky - jaké máte zkušenosti?

zuzhe
5. únor 2019

Ahoj chtěla bych se zeptat na kočárky pro dvojčata jaké jsou vaše zkušenosti a jak vybrat ten nejlepší 🙂 za každý názor budu ráda

berenika39
5. únor 2019

Ahoj, pokud máš chuť, zkus využít naší kočárkovou poradnu, jsou tam odbornice na slovo vzaté, mají přehled!
Posílám odkaz:
https://www.modrykonik.cz/forum/category/kocark...

bubinko1506
5. únor 2019

Ahoj, ja som mala od narodenia kočík za sebou - eurobaby onyx tandem. Lahko sa s ním manévrovalo a v porovnaní s inými kocikmi za sebou, bol aj kompaktnejsi. Na dovolenky sme kupili maclaren twin techno - použili sme ho len týždeň pri mori a raz na predĺženom víkende. Bol fajn, dal sa polohovat až do lahu, ale nebolo to úplne ono. Napokon sme kupili britax b-agile double a ten nebol použitý ani raz - mali ako 20mesacni sa odmietli ďalej voziť.

fandysek_1
5. únor 2019

@zuzhe mám sourozenecky easy walker a jsem spokojená. Dobře se skládá, lehký a hezky se vozí. Jen korbicka je menší. Zkoušela jsme si vozit víc dvojkocarku a tento byl nejlepší.

olga_
5. únor 2019

Bugaboo donkey - skladný, lehký, krásně ovladatelný. Mám dvojčata ještě v osmi měsících v hlubokých korbách. Na březen je přesunu do sporťáku - tam půjdeme asi do bumbleride indie twin. Záleží, jaké máš nároky. Pro mě byla a je rozhodující mj. váha kočárku. U sporťáku nechci kolébkový sedoleh (raketa), který má bugaboo...
Je tu i skupina Dvojčata, kde se můžeš poptat po zkušenostech.

leniczka23
6. únor 2019

Co jsem zjistovala pro kamosku a co rika i ona tak jednoznacme vyhraba Bugaboo Donkey..

zuzhe
autor
6. únor 2019

@leniczka23 ten se mi taky líbí ale jelikož kupujeme auto a spoustu věcí tak potřebuji neco dotupnejsiho

leniczka23
6. únor 2019

@zuzhe to chapu no..je to.palka..tak at dobre vyberete😊

olga_
6. únor 2019

@zuzhe Jdi do bazarového.