Kočárky Britax, nebo jiné do terénu. Máte zkušenosti?

nina004
21. říj 2020

Ahojte, máte niektorá skúsenosti s kočiarmi Britax čo sa týka terénu? Máme väčšieho psa,tak predpokladám ,že naše prechádzky s bábom a so psom budú hlavne v teréne. A zaujímalo by ma či niektorý z modelov od Britaxu by terén zvládol. Mne sa páči teda hlavne výzorovo Britax römer B motion 3 plus. Poprípade typ na iný kočiar vhodný do terénu a pri tom skladný aj do menšieho kufra? Ďakujem.

barmil
21. říj 2020

@nina004 ahoj, mam Britax Go Big 2, jezdim s nim na polnackach, lesem, běhám s nim, zvládne i kočičí hlavy ve městě. Skládá se lehce, mam k němu i hlubokou korbu a vajíčko, díky adaptérům vše krásně jde na podvozek a složeno / rozloženo raz dva. Ovladatelný jednou rukou, hned reaguje, kolečka gelová, přední jdou zaaretovat. Vybírala jsem dlouho, používám od června a jsem nadšená, neměnila bych.

nina004
autor
21. říj 2020

@barmil Ďakujem za reakciu. Zmestí sa zložený kočiar aj do menšieho kufra?

ba2te
21. říj 2020

@nina004 Taky mám Go Biga a souhlasím s příspěvkem výše. Záleží, co si představuješ pod pojmem menší kufr. Jako složenej není nejmenší, ale už jsem ho narvala i do kufru Dacie Sandero, i když to bylo tak tak 😀

barmil
21. říj 2020

@nina004 ja ho vozím v Kia Ceed.

fyii
21. říj 2020

@nina004 ahoj mam Britax B motion 4plus s jezdi pekne. Projede celkem vsechno, je teda fakt i na velke a dlouhe dite. Ma polohovaci nohy. Sklada se 1 tahem. Do mendiho kufru by se vesel ale uz nic moc vic. Za ty penize slusny.

kafrie14
22. říj 2020

Zdravím mame uz 4 rokem Britax Go Next a za nas je to nej kocar projel vsim a mame k nemu do predu dokoupene ty terénní kola 🙂 máme i Britax b motion 4 plus ale ten neni terénní neni idpruzeny a nehoupe oproti Next ten vyuzivame na starsiho na vylety treba do zoo nebo na prochazky po chodniku.

fandysek_1
22. říj 2020

@nina004 vyměnila jsem britax za easy walker a nedá se to srovnat. Mnohem lepší jízdní vlastnosti. Pokud budu ještě kupovat kočár tak buď Thule nebo easy walker.

nina004
autor
22. říj 2020

@ba2te @kafrie14 my máme Peugeot 206 a fabiu,ale obe majú menšie kufre. Predpokladám,že nejak veľmi ho do kufra dávať nebudeme. Ozaj len na nejaké výlety a cestu na Sk. Inak ja sa prejdem po dedine a do mesta pôjdem trolejbusom. Na Britax go next a go big, som už čítala viac dobrých recenzií a začínam nad ním uvažovať. Určite ešte pôjdeme pozrieť niekam do predajne,len musí pominúť táto hlúpa situácia s koronou :/

@fandysek_1 Thule sme pozerali,ale výzorovo sa nám moc nepáči. Ten easy Walker ešte pozriem. A aký Britax ste mali?

nita1984
22. říj 2020

Mám BM4+ a je boží. Projede cokoli

nina004
autor
22. říj 2020

@kafrie14 A nevadí ti na Britax go next ,že nejde do úplného šedú a ľahu aspoň podľa toho ,čo som čítala?

fandysek_1
22. říj 2020

@nina004 BM4+ každý kočár má něco, co by mohlo být třeba lepší

purplerain
22. říj 2020

Do terénu a se psem bych volila spíše kvalitní trojkolku. Baby Jogger City Elite ( krásně skladný) nebo Summit, tfk joggster, již zmiňované Thule. Pokud Britax, tak Britax B.O.B.. pokud čtyřkolku, tak Britax Go Big (ale ten opravdu není moc skladný, takže do menšího kufru zkusit. Jinak do terénu a čtyřkolový a kvalitní emmaljunga. Ale nevím, jak je to se skladnosti.

kafrie14
25. říj 2020

@nina004 ne nikdy to ani jednomu synovi nevadilo prave naopak. 🙂

kafrie14
25. říj 2020

@nina004 no přinejhorším jde korba složit a dat na složenou konstrukci 🙂 ale je fakt boží a za nic bych ho nevymenila ted cekam třetí a uz se tesim az zase nasadíme hlubokou korbu 🙂

nina004
autor
28. říj 2020

@kafrie14 @purplerain @fandysek_1
@nita1984 @fyii @barmil @ba2te Ďakujem vám dievčatá za vaše reakcie. Nakoniec sme sa rozhodli pre kočiar Baby jogger city elite po odskúšaní sme už iný nechceli. A dokonca sa krásne vošiel aj do našeho malého kufru. Oproti Britax go next mi prišiel ľahší a skladnejší a aj sa mi lepšie ovládal. Tak snáď bude dobre slúžiť.

purplerain
31. říj 2020

@nina004 určitě bude dobře sloužit. Mám ho a nedám na něj dopustit. Také chodím do terénu a se psem.