Kočárek Tako, jaký vybrat?

isousek
30. bře 2015

Ahoj holky vy ktere mate Tako kocarek muzete mi napsat jaky druh mate?a jak jste spokojeni a jak dlouho jste jej vyuzivali?

wrbka
30. bře 2015

Ja zatim nemam ale po dukladnem prozkoumavani internetu a referenci znamych jdu do tako moonlight. 🙂 a sportak ma vetsi nez treba drahej brio go, kterej stoji ale dvakrat tolik. 🙂 jen ty barvy bych chtela videt naživo. .. 🙂

monnn
30. bře 2015

@isousek ahojky já taky nemám,ale chceme Tako Acoustic 😉

bambullkaa
30. bře 2015

Ahoj @isousek 🙂 z nových modelů bych ti doporučila Tako Extreme http://www.e-batole.cz/tako-extreme-01/d-71467/ nebo elegantnější vezi Eco kůže http://www.e-batole.cz/tako-extreme-eco-01/d-71... kočárek má opravdu velikou hlubokou korbičku cca 85 cm (vnitřní rozměr) polohovací zádíčka atd..., sporťák má XXL stříšku která chrání v před sluncem a větrem-k nezaplacení, jde do lehu a můžeš jej otočit po směru i proti směru jízdy... Je to jediný nejskladnější kočárek od zn. Tako!
Dál bych se mrkla i na Tako Moonlight http://www.e-batole.cz/tako-moonlight-01/d-71505/ nebo v nadčasovém designu Carbon http://www.e-batole.cz/tako-moonlight-carbon-02... korbička má cca 83 cm-vůbec Tako dělá veliké korbičky. Má na hluboké korbičče XXL stříšku stejně jako sporťák. Sporťák jde opět do lehu a lze jej otočit po směru i proti směru jízdy (jako u všech modelů Tako jsou sporťáky stejné i délkou cca 95 cm. Liší se jen materiálem a designem.) Tako Moonlight má na konstrukci z boku pohodlné nastavování pružin. Před tím je Tako dávalo k zadním kolům a ze spoda byla páčka na nastavení pružení (dcl.nepohodlné proto to dali na bok)
Já osobně mám zkušenosti s Tako Laret http://www.e-batole.cz/tako-laret-black-03/d-70... (syna v něm ještě vozím a budou mu 3 roky a není to žádná mrňka.) V korbičce jsem uvozila do cca roka. Pak máme v rodině Tako Alive, Extreme a Moonlight. Musím říct, že co se týká jízdních vlastností tak jsou na tom stejně. Rozdílné jsou designem a délkou hlubokých korbiček. Toť asi vše 🙂
PS: Je možný, že jsem na něco zapomněla, tak se když tak zeptej 😉

wrbka
30. bře 2015

Tyjo vy jste obe o mesic napred... nejsem ja divna vybirat kocar ve ctvrtem mesici... 😀

wrbka
30. bře 2015

@bambullkaa ty barvy u moonlight jsou opravdu tak vyblite jak na internetu? Ze ne... :(

bambullkaa
30. bře 2015

@wrbka nejsi já už ve 4tém měsíci měla kočárek doma 😀

bambullkaa
30. bře 2015

@wrbka Nééé, Tako dělá zářivé barvičky 🙂

wrbka
30. bře 2015

@bambullkaa hehe tak to jsem rada ze nejsem divná jen ja 😀 kdyz ja se na to prte tak tesim no... 😅

bambullkaa
30. bře 2015

@wrbka 😀 😀

isousek
autor
30. bře 2015

@bambullkaa no vite mi nam se taky libi ten tako laret co mate vy ale hodne lidi nas odrazuje za je tam mala korba a ze v zime mu to bude male jak bude ve fusaku a co se divam na internet lidi prodavaji kocarky po roce a tak.A ja bych maleho chtela vozit delsi dobu ve sportaku jako vy.Nechci kupovat kocarek a mit ho jen rok treba:(tak mi snad poradite:(

bambullkaa
30. bře 2015

@isousek malá korba jó? Hmm... Já mám synka červnového a v 6-ti měsících měl 9 kg a dlouhej byl taky hodně a jak jsem již psala, vozila jsem cca do roka. Laret má rovných 80 cm a úplně v pohodě mi v něm klučík spinkal dvě hoďky denně 🙂

isousek
autor
30. bře 2015

@bambullkaa No nam se ma maly narodit v srpnu a chci at se v zime do korby samozrejme vejde.A rok jste ho tedy vozila v korbe normalne i v zime a po roce ve sportaku?a vozite ho tedy doted?

bambullkaa
30. bře 2015

@isousek syn je červnový takže jsem tohle taky řešila. Nakonec jsem vybrala dobře a 80 cm korbička mi bohatě stačila. Přes zimu jsem malého dala do fusaku a přikryla španělskou dekou a úplně v pohodě se mi tam vešel. Do sporťáku jsem šla až okolo roku takže na léto a od té doby až do teď jezdíme ve sporťáku. Říkám, máme kluka velikýho na svůj věk je o hlavu větší než jeho vrstevníci 😀

isousek
autor
30. bře 2015

@bambullkaa tak to sem rada ze slysim i neco pozitovniho protoze me se ten kocarek opravdu libi🙂a je dost siroky?myslim korbu?a jak se vam s nim vozi?

isousek
autor
30. bře 2015

@bambullkaa tak to sem rada ze slysim i neco pozitovniho protoze me se ten kocarek opravdu libi🙂a je dost siroky?myslim korbu?a jak se vam s nim vozi?

bambullkaa
30. bře 2015

@isousek je širší než Tako Alive. Já myslím že je tak akorát 😉

bambullkaa
30. bře 2015

@isousek a co se týče jízdních vlastností tak jsem si nikdy nestěžovala. Ani jsem neměla poruchu... prostě nic. Pro mě OK kočárek 🙂

zubecek
31. bře 2015

Ahojky, prosím a co tako junama impulse eco, moc se mi líbí, ale neviděla jsem ho na živo, původně jsem měla vybraný jiný kočárek levnější, ale tento je tak krásný...tak teď váhám, hlavně jestli není moc těžký, nikam ho nosit nebudu, ale bydlíme na dlouhém velkém kopci 😉

bambullkaa
31. bře 2015

@zubecek Pokud jsi vysoká maminka tak ti bude sedět. Kočárek je ideální pro vysoké rodiče. Co se týká váhy tak má okolo 15 kg. Obecně Tako dělá těžší kočárky, ale za to jsou stabilní držáky a hravě si poradí s každým terénem. Já jsem z Vysočiny kde je samý kopec a terén 🙂 Můj Tako to zvládá na jedničku. Váhu jsem neřešila, bydlím v RD takže zajedu do haly a tím to pro mě končí 😉

isousek
autor
31. bře 2015

@bambullkaa dekuju za vsechny rady🙂no me se tako libi a asi u nej zustanu🙂

bambullkaa
31. bře 2015

@isousek Tako je dobrý kočárek. Po jakém tedy koukáte?

zubecek
31. bře 2015

@bambullkaa díky, vysoká moc nejsem, mám 164 cm. Jinak taky z Vysočiny...ale jak jsem zkoumala kočáry, tak všechny mají s karbičkou tak 14 kg, takže to kilo sem tam asi nejhraje moc roli pokud je kočár dobře ovladatelný asi

puncinka
31. bře 2015

My vybrali Tako Junama Impulse, je podobny Moonlightu, ale ma na vyber vic barev a materialu.

zubecek
31. bře 2015

@puncinka ahoj, a jak jsi vysoká a jakou máš barvu? Já uvažuju o bílé aco kůži.

isousek
autor
31. bře 2015

@bambullkaa no libi se nam laret,jumper nebo warior🙂asi jeden z techto vyberem🙂

jancanov
31. bře 2015

Holky a co tady ten od Taka? Už jste na něj narazily? Byla jsem ho okouknout v Sam baby a super houpací, velká korbička a moc pěkný. Taky čekám prcka v srpnu a proto chci prostorný kočárek,aby měl v zimě pohodlí 🙂
http://www.sambaby.com/1985-kombinace/51774-tak...

isousek
autor
31. bře 2015

@jancanov ahojky no my taky chceme koupit kocarek tako ale koukame na laret,jumper nebo warrior🙂ale ctu ze ten moonlight taky holky berou🙂

motomischel
31. bře 2015

Ahoj maminky, taky mame v merku Tako🙂 puvodne jsme meli vybrane Camarelo Malaga, ale ted se nam zalibil hodne Tako, ktery je podobny a levnější. Teda aspon Captiva Turbo Dream Mustang, ale nejvic asi Laret černozelený😉 a kde kupujete Tako? Nějaký tip na levný obchod, nebo z netu?

mississka11
31. bře 2015

@isousek warrior je neskutečně těžký. Já ho mám, starší typ. Je robustní, dobrý do města i do terénu, ale pokud se s ním budeš tahat, tak teda přeji mnoho sil... 😀

isousek
autor
31. bře 2015

@mississka11 opravdu je tak tezky?a tahat se a nim nebudu mame v panelaku vytah a auto taky mame takze do autobusu budu tahat jen kdyz pojedu sama🙂