Kočárek Tako City Travel 2017

petulka1995
11. lis 2017

Zdravím prosím maminky ty co mají kočárek Tako City Travel 2017. Jaké máte zkušenosti? Popřipadně nějaké reálné fotky. Děkuji 🙂

zuzacec
17. lis 2017

Ahoj, meli jsme travel city (2016?) asi v tom moc rozdil nebude. Kupovali jsme 3kombinaci- vyuzili jsme jen vajicko a hlubokou.. Korbicka docela prostorna , ale ta bila latka byla hruza, maly hodne kopal nohama a jak se o to opiral tak to delalo zmolky, slunecni ksilt taky uplne na .. stejne date plinu , kdyz moc sviti slunicko, protoze je moc kratky navic jak se furt ohybal, tak mi z toho lezli ty pruty .. a jako bonus je dost tezky. V Ostrave jsem ho tahala jedno patro po schodech a musela jsem ho rozkladat😠 Jedine plus bych videla, ze ma fajn kola na zimu pokud bude snih

kristinkristin
20. čer 2018

No mi Teda měli tenhle a byli jsme spokojeni, těžký byl až při sporťáku když sem ho chtěla vzít třeba do autobusu (protože lidi nejsou ochotni), jinak nemůžeme vytknout nic. Měli jsme trojkombinace a za mě všecko ok přišel krásně zabalenej s pláštěnkama i síťkou, měl pružiny takže na houpání byl taky super, košík prostorný, vnitřní vložka se teda zazmolkovala o suchý zip na nánožník tomu se asi ani nedá vyhnout sestře se taky zamilovala a to má kočár dvakrát tolik dražší a taky jsem ji pořád prala v pračce, ale mohla bejt Teda silnější ale jinak vše ok . Klidne by jsme do něj šli znovu 🙂 a hlavně Teda bych zapomněla na přístup tě stránky že které jsme to objednával byla to přímo stránka eshop Tako a jako pan zavolal, počkal nám s odesláním a poslal těsně před termínem porodu bez jakékoliv zálohy, já totiž kočárek vybrala už v počátku těhotenství a v půlce už jsem volala a zjišťovala a Pán sám se nabídl že si mě napíše a ozve se a taky ozval a vše proběhlo v pořádku.