Kočárek s přehazovací rukojetí, máte tip?

sayast
10. únor 2016

Ahoj,
Čekáme miminko přelom srpna a září a pomalu a jisté koukam po kocarkach.
Budu vděčná za všechny typy a řady 🙂.

Cena není rozhodující,budu kupovat bazarovy.

Rada bych prehazovaci rukojeť
Velký,snadno přístupný košík
Otočná kolečka s aretaci
Na velikosti korby mi nezáleží,předpokládám,že v zimě už bude jezdit ve sportaku
Budu ho chtít plně využívat i jako sportak,tak aby byl plně polohovatelné
U první jsem měla kočár s nafukovacími i nenafukovacími kolečky,vyhovovalo mi oboje

Víc mě teď nenapada 🙂

Můj horký favorit je teutonia be you,tak pokud by někdo měl,prosím o rozepsani a recenzí 🙂

Všem moc a moc dekuji 😵
Sandra

semisovamys
10. únor 2016

Ahojky jukni se na concord wanderer. Splňuje vše co pozadujes, já jsem a ním maximálně spokojená.

sayast
autor
10. únor 2016

Děkuji,kouknu 🙂

sayast
autor
10. únor 2016

@semisovamys vypadá dobře. Má otočnou celou sedačku nebo prehazovaci i tu rukojeť?

sayast
autor
12. únor 2016

Ještě někdo kdo by mi poradil? 🙂

eliskaxox
12. únor 2016

Ahoj ja mam taky Concord wanderer, ma prehazovaci sedacku, korba je mala ale sportak je dokonaly. Jen se vyhnete kolekci 2014 ta je katastrofalní. Idealni by bylo si najit ted najit vyprodej 2015 ta uz je vychytana

sayast
autor
12. únor 2016

@eliskaxox děkuji 🙂

Já bych teda radši kočárek s prehazovaci rukojeti,tak ještě pockam zda se někdo ozve 🙂

ema_s
29. únor 2016
Uživatel ema_s je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od ema_s.

Podívej se na Cam Fluido Allegria, otočná je celá sedačka, záda polohovatelné až do lehu takže v klidu od narození, lehká konstrukce 🙂

lucyp13
1. bře 2016

@sayast ja myslím že už se tyto kočárky ani nedelaji...viděla jsem to snad u bugaboo cam 2 a pak u tech starších jinak je přeci jedno zda je přehazovací sedačka či rukojeť ne?

sayast
autor
1. bře 2016

Teutonia je dělá,bugaboo camerelo taky,gesslein,tuším Hartman. Pak některé levnější polský. Není mi to jedno,jsem Málinka a když mi dítě bude spát ve sportaku a bude macek jako starší (7 mesicu-11,5 kg) a budu chtít přehodit korbu,tak ji prostě s dítětem neprendam. Měla jsem na starší pujceny kočár s prehazovaci rukojeti a je to luxus.

sayast
autor
1. bře 2016

Jinak já už mám rozhodnuto. Budu kupovat teutonia be you. Splnuje vse co chci.
Pro příklad,že by někdo prehazovaci rukojeť ocenil 🙂

veronikajanova
1. bře 2016

přehazovačku má i firkon vario

lucca13
1. bře 2016

Mám Hartan Topline X
Ten má přehazovací rukojeť