Kočárek Roan bass nebo Tako baby heaven?

haniik1
28. kvě 2016

Ahoj holky, vůbec si nevím rady, a proto Vás prosím o pomoc. Mátě nějaká zkušenosti s kočárky Roan Bass Eco nebo Tako Baby Heaven exclusive? Oba se mi líbí, ale nemůžu se rozhoupat, jsou si dost podobné. Každý Váš poznatek by mi moc pomohl. Předem díky.

jasmi
28. kvě 2016

Ahoj,ja mela tako baby haeven line..
http://www.tako-kocarek.cz/www-tako-kocarek-cz/...
Po roce jsem ho prodala za tretinu,jsem z nej byla nestastna...teda kluboka korba super,velika,prostorna..dcera sedela az pozde,takze sportak nehrozil a fakt se do korby vesla i v 9 mesicich,takze to super..oproti jinym kocarum..
Ale silene me stval ten kos dole,byl tam hrozne malej prostor mezi konstrukci a kosem,fakt jsem tam nedala ani litr mleka..musela jsem kos rozepinam,coz bylo silene neprakticky..na obrazku se to nezda..nevim,mozna ta rada exclusive to bude mit sirsi..
Stvalo me to tak moc,ze jsem se ho zbavila,asi bych ho prodala vic nez za 3.000,-ale bylo mi to blby,kdyz jsem s nim nebyla spokojena😉ale peknej byl,to jo..

haniik1
autor
28. kvě 2016

@jasmi Ahoj, moc Ti děkuju! My právě hodně řešíme to, aby se nám tam prcek vešel i v zimě, protože termín mám začátkem srpna. Když jsem srovnala naše požadavky (kombinaci eco kůže a látky, rozměry a cenu), tak mi vyšel spolu s Roanem nejlíp. Já jsem ten koš moc neřešila, to jsou právě ty věci, které člověk zjistí až při užívání 😖 Jen vím, že byl na zip, což jsem chtěla, aby nebyl otevřený, ale jak byl daleko od konstrukce, to nevím. Ale asi to bude podobné tomu baby line 😒 Takže jsi sporťák ani nepoužívala?

jasmi
28. kvě 2016

Pouzivala chvilku,ta konstrukce je tam fakt pitome resena..uplne stejne to je i pri hluboke korbe,nadavala jsem kazdej den a vsichni,kdo s nim sli,tak taky😉je to silene nérakticke kleknout v obchode,rozepinat,narvat,zapinat..potrebujes tam vsechno hlavne rychle hodit..koukala jsem i na ten roan a taky mi teda prijde,ze je tam malo mista..ale korba byla fakt dobra ve velikosti,takovou ma malo kocaru..ja tenkrat vybirala taky podle toho..

haniik1
autor
28. kvě 2016

@jasmi Moc díky. A jak jsi byla spokojená s odpružením? Stačilo Ti to? Protože nám v obchodě nabízeli ještě s jedním pérováním navíc a ten fakt houpal, stejný typ. A myslíš, že je lepší uzavíratelná ta taška nebo otevřená? Já už jsem jich tolik prošla, že bych ho snad i přes ten blbý přístup koupila. Jiné se mi buď nelíbí, nebo nám nevyhovují...

vosinka
28. kvě 2016

Ahoj, já měla Roan Maritu a mohu jen doporučit! Skvělý kočár, takže myslím, že značka dobrá. Zrovna dnes jsem ho se slzou v oku uklízela, už mi děti odrostly....🙂

jasmi
28. kvě 2016

Odpruzeni bylo ok..ja bych koupila s otevrenym,v tom nevidim problem..je proste rychlejsi pristup..kdyz hazes nakup,za tebou fronta a ja nemuzu narvat tasku...uaaaa:(ja bych do toho nesla..no,po zkusenostech uz bych nekupovala ani novy kocar,ja zbytecne vyhodila nekolik tisic..

haniik1
autor
29. kvě 2016

@vosinka Ahoj! Děkuju moc. Taky si myslím, že když je jeden typ dobrý, tak snad neudělají další špatně. Ta konstrukce snad bude podobná. O to horší rozmýšlení 🙂 A dalo se s ní trochu houpat?

haniik1
autor
29. kvě 2016

@jasmi No, já jsem prvorodička a moje mamka se po těch letech našeho snažení strašně těší, tak nám ho chce koupit. Vidíš, já nechtěla otevřený kvůli tomu, že je tam vidět ten pořádek 😀. U nás v obchodě ho mají za necelých 12 tisíc, ale je se zavřeným košíkem a tím speciálním odpružením, na netu mají za 10 s otevřenýma košem a normálním odpružením. Si právě říkám, že by člověk ušetřil na vajíčko, ale je to přeci jen přes net...

vosinka
29. kvě 2016

@haniik1 Je skvěle odpružený, houpal jako blázen, bez toho bych se s našimi miláčky neobešla. Košík jsem měla jen "kovovou síťku", koupila jsem si skládací nákupní košík/tašku, takže jsem mohla krámy nosit rovnou domů, nic přendavat, super. Jo a vešla jsem tak celý nákup a věci pro 2 děti. Dokonce k tomu všemu uvezl i odrážedlo zavěšené na boku.

jasmi
29. kvě 2016

@vosinka tyjo,to zni skvele..jsem ani nevedela,ze to existuje,mas kos a rovnou preneses..to je teda super prakticky,to kazdodenni davani do kose,vytahovani..tak do toho bych sla
@haniik1 a radeji bych koupila v kamennym,kdyby byl nejaky problem,da se to lip resit nez pretahovani pres net..

kubinkov
30. kvě 2016

@haniik1 S Roan Marita se Bass srovnávat nedá. Oba tebou navrhované typy jsou v podstatě stejné. Dej na zkušenosti Jasmi. Osobně bych takový kočár taky nekupovala, protože to je těžký nepraktický polský tank. Nepřístupný košík tě budě štvát denně. S hlubokou korbou se jezdí krátce, tak spíš vybírej podle sporťáku. 🙂 Je spousta lehčích, hezčích a praktičtějších kočárků za stejné peníze. Dát 12000,- za hluboký kočár je pořádný luxus.
https://www.modrykonik.cz/market/kocarky/b1i5w7...
https://www.modrykonik.cz/market/kocarky/7kbgxd...

haniik1
autor
30. kvě 2016

@kubinkov Děkuju Ti za názor, jen ta krása je dost diskutabilní, protože nám se s mužem právě nejvíce líbily tyhle dva- v této cenové relaci. Jak jsem již psala, starší nechceme, protože nám ho kupuje mamka a chce nový . Nechci ten rovný spodek, rozhodli jsme se pro eco kůži a jsme limitovaní rozměry. Hledáme velkou korbičku a zároveň, aby se nám ještě vešel do kufru. Co jsem četla nějaké diskuze ostatních mamin, tak s tím Takem byly spokojené. Ten by vyšel na 10.

haniik1
autor
30. kvě 2016

@jasmi No, to taky právě řeším, že by případné reklamace byly obtížnější. Jenže v tom obchodě si říkají 2000 navíc, což je docela dost 😒