Kočárek Prampol Zebra - má ho někdo?

hnedoocko79
1. zář 2018

Holky zlatý,brouzdám po netu s tím,že si koupím na zimu kočár,který má nafukovací kola.Našla jsem Prampol zebra,nic mi značka neříká ani nikomu v mém okolí.Nemáte s ním něketrá zkušenost?Cena je lákává 🙂a blbě taky nevypadá.Je v různých barevných kombinacích,foto pro upoutání.

newwi
1. zář 2018

@hnedoocko79 ahoj,mame Gazelle a naprosta spokojenost!Pouzivame ho cca od jara a zatim jsem nenarazila na nic,co by me nejak rozcilovalo 😊 zimu jeste nemame ozkousenou,ale verim,ze vse bude O.K. 😊

hnedoocko79
autor
1. zář 2018

@newwi jé,děkuji,mě se právě moc líbí.A ta vložka jde vyndat?

newwi
1. zář 2018

@hnedoocko79 nejspis ano... jeste jsem to nezkousela... ale ten Gazellac je malinko jiny... Jinak co se tyka terenu apod. je uplne skvely!!!Jezdim s nim ke konim,lesem,po silnici,po necem-co kdysi silnici bylo.... a vse bez problemu 😊👍

hnedoocko79
autor
1. zář 2018

@newwi tak to je fajn,já teď jezdím s 4baby rapidem 2018,ale to jsou spíš městský golfky a chci něco bytelnějšího 🙂

newwi
1. zář 2018

@hnedoocko79 no Gazellac je odolny dost-vazne ho nesetrime 😂 do auta se taky slozi rychle... jde do uplneho lehu,kosik na nakupy tak akorat,striska dostatecne "dlouha" (jde i uplne odepnout).Ja tenkrat shanela neco poradneho (zijeme na vsi,mame kone,radi cestujeme....),hezky vypadajiciho a cenove prijatelneho.
Takze za me mohu jen doporucit 😊

hnedoocko79
autor
1. zář 2018

@newwi moc děkuju za recenze 🙂

newwi
1. zář 2018

@hnedoocko79 neni vubec za co 😊

hnedoocko79
autor
1. zář 2018

@newwi tak ten je fakt super,na tom obrázku se ani takhle bytelnej nezdá,a toho místa,co tam má 🙂

hnedoocko79
autor
1. zář 2018

@newwi a ještě se zeptám,stříšku to nemá tu prodlouženou

newwi
1. zář 2018

@hnedoocko79 ma 😊 staci uprostred rozepnout zip 😊👍

hnedoocko79
autor
1. zář 2018

Tak mám vybráno 😍

danaeliska
3. zář 2018

@hnedoocko79 mám ho téměř rok a naprosto bezvadný 🙂

hnedoocko79
autor
3. zář 2018

@danaeliska akorát jsem koukala,že zebra nemá prodlouženou střechu,má to jen gazeláč,ale to by asi tolik nevadilo 🙂