Kočárek něco jako Valco, pro vysoké rodiče. Máte tip?

zirafka11
19. čer 2024

Dobrý den, sháním kočárek na cestování (tj.aby nezabral cele auto, ale zároveň něco projel-pole, pisek) pro vysoke rodice. Dle diskuzi jsem koupila Valco snap 4 sport a hned ho vrátila, protože nejde nastavit rosicovske madlo a tím pádem kopu dole do brzdy. Jinak by našim účelům vyhovoval. Poradíte podobný kočárek, který budou i pro vysoke rodice? Budu pořizovat cca na 1 rok, takže bazarovy a tím pádem cenu neřeším. Děkuji

zuzkasim
19. čer 2024

Kolik měříš? Já měla Valco na 175cm a bylo to v pohodě, zvládal to i muž 186cm. Podobný styl byl Britax, ale mám dojem, že nastavitelné madlo též neměl, mrkni na obrázky, už je to dost let, co kočár nepotřebujem, možná si to blbě pamatuju.

zirafka11
autor
19. čer 2024

@zuzkasim mám 180, ale dlouhé nohy. A nesnáším vozit kočárek na natazenych rukou, neb s ním pak neumím manipulovat. Na Britax kouknu, diks

alubif
19. čer 2024

Valko Snape trend - má nastavitelné madlo. Já mám přes 180 cm a super.

nektarinka123
19. čer 2024

P&m royal

zirafka11
autor
19. čer 2024

@alubif prosím, jaká je nejvyšší poloha madla? a má brzdu stejně jako klasické Valco?

alubif
19. čer 2024

@zirafka11 to nevím. Zkus najít na netu. Trend je celkově malinko větší a vyšší než klasické valco. Brzdu to má stejnou